Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

gula, ja byłam pewna ze kupie te mebelki, tak mi sie podobały na allegro i ciesze sie ze zobczyłam na żywo :) a przy okazji w Świecie dziecka jest promocja m.in. na wózki -20% to dla tych dziewczyn ktore są z Wawy i okolic. migotka8765 piękne zdjęcia :) i jakie ma słodkie paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a Świecie dziecka jest promocja m.in na wózki -20% to dla tych które sa z Wawy i okolic, warto sie wybrac i zobaczyć :) migotka8765 super zdjęcia i jakie ma słodkie paluszki :) gula ja byłam przekonana ze kupie te mebelki Klupś tak mi sie podobały na allegro i ciesze sie ze zobaczyłam je na żywo, nie robią wrażenia, drewno jakies takie cienkie w porównaniu z Drewexem i ta kolekcja z żyrafa wcale nie jest taka ładna, jakoś ta biel z brązem nie wygląda ciekawie, raczej jakos tak zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że w każdym sklepie pod koniec tego roku bądz na początku nowego będą promocje. Oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super skarpeteczki;) Ja mam 2 pary białych i 3 zielonych dla Małej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propo wozków wogole nie wiem jaki wybraz nieznam sie mam nadzieje ze w sklepie coś poradzą:) wczoraj dostałam łozeczko:) ale trzeba je złożyć, w sumie jako taki prezent na 18-nastke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie zróbcie sobie test czy to chłopiec/ dziewczynka? na stronie Familie.pl jestem ciekawa co wam się zgadza skoro już znacie płeć :)I napiszcie co wam wyszło mi się zgodziło co do poprzednich dzieci a teraz jeszcze nie wiem kto tam siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, mnie się podoba ten wózek :) to nie chodzi, że masz wybrać, ale zobaczyć co jest, tak dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze nie mam wybrac ale musze wiedziec na co chce zwrocic uwage a ten mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że mąż też zielony w tym temacie ;) lepiej poczytać i znaleźć sklep z dobrym sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba ejstem slepa ale nie umie znalesc tego gdzie jest ten test na tej stronce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi sie bardzo podobaja wozki abc designe planujemy kupić model rodeo -http://sklep.dzidzio.pl/szczegoly/5954/wozek_gleboko_spacerowy_rodeo_cookies_abc_design myslelismy o iplascie tym ale jest zbyt ciezki i gabarytowo jak dla mnie zaduzy http://allegro.pl/3w1-implast-bolder-sd-2010-fotel-recaro-i1291151228.html i jeszcze ten mi sie by widzial ewentualnie http://www.urwis.pl/sklep/z7141-wozek-chicco-s3-trio-auto-fix-top-black-2008-fuego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jak wejdziesz na tą stronę to jest szyld w ciąży potem przewodnik po ciąży i po lewej stronie na dole pod przewodnik ,kalendarz ciąży jest ten test chłopiec/dziewczynka kliknij i pojawi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadza sie;p Trójkołowego wóżka nie chce, nie podobają mi się :P Implast BOLDER jak dla mnie cena za wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też z córkami wyszło bo pamiętałam datę kiedy zaszłam a teraz wychodzi mi syn ale okaże się w środę czy to prawda.Przyznam że chciałabym ale co ma być to będzie najważniejsze żeby zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi siostra mowila zeby nie kupowac trzykolowca chociazby dlatego ze przy wozeniu malenstwa przez to jedno kolko z przodu glowka lata na wszystkie strony a to nie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyszło CHŁOPIEC czyli się zgadza :) macie rację tych wózków jest za dużo i jeszcze w każdy się wczytać, zbadać... za dużo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj z mezem bylismy w ogromnym centrum handlowym.. ile wszystkiego.. a jakie drogie.. ech.. co do wozkow.. byly i takie za wiecej niz tysiac euro ze skory.. mowie wam cuda na kiju.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko mi sie nie zgadza, hehe;) Dla dzieci wszystkiego jest tyle,ze człowiek głupieje co ma kupić a co nie:P Dziewczyny co jemy??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam juz nawet ogladac wózki w necie, bo i tak na zywo wygladaja inaczej, jak juz bede miała kupic to pojde do sklepu wybiore ze 3 które beda spelniały wymagania i coś wybiore :) migotka8765 a Ty moze popatrz w miejscowych gazetach z ogłoszeniami, moja siostra swój wózek kupiła za 1200 a sprzedała za 300 zł, tylko rok z niego korzystała co prawda to była tylko gondola, ale mozna coś trafić taniego i w bardzo dobrym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chca juz znajomi sprzedawac ale uparlam sie,ze chce nowy i M stwierdzil,ze mam racje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się pochwalę że wózek już mam z glowy , a że to nasze trzecie dziecko to nie nastawiałam się na nowy. ogłoszenie znalazlam na szerlok.pl, pojechalam, obejrzałam i miałam jeszcze przemyśleć ale całą noc mi się śnił ten wózek, więc na drugi dzień pojechaliśmy i kupiliśmy. Rok czasu ma, gondola jak nowa,fotelik też, a za te pieniądze zawsze spacerówkę mogę dokupić, tu też jest spacerówka i bardzo mi się podoba ale była bardziej używana i przydałoby się pokrycie wymienić. Zapłaciłam 400 zł, więc jak potem dokupię spacerówkę za 300 to naprawdę nie wielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje napewno poszukam ja w ciazy sie stałam mega oszczedna slub tez organizuje totalnie pokosztach hehe ale to chyba dobra cecha na dziecku oszczedzac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×