Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Super:D Jedząc pomarańcze pomyślałam,ze to tort co robisz;) Wiesz co? ja już ze schylaniem mam problem... Brzucha nie mam dużego ale jak np skarpetki ubierałam na stajaco pochylaac sie to teraz musze usiasc noge na noge założyc i wtedy jakoś mi się udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na torcie będą pomarańcze :) kiwi, winogrono, brzoskwinie, a resztę wymyślę :) rozumiem o czym mówić z zakładaniem skarpetek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami;) Lece do koleżanki na babski wieczór;) Będę myśleć o torciku;) Chciałam ubrać się normalnie czyli spodnie i koszulka a Mąż mi powiedział,że jak do kogos ide to mam się ubrać ładnie a nie te moje szerokie spodnie,hehe. Wymyślił mi siwą tunike, czarne rajstopki na to czarne leginsy i czarny sweterek. Niech sie napatrzy bo długo tak się znowu nie ubiore i się nie pomaluje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka to jest okropne, ale cud że przeżyła, pokazałam mojemu M i zakazał mi ogladania takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wrtykulu mozna zobaczyc jak nasze maluszki mniej wiecej wygladaja , boze sa takie malenkie.a ja mam chyba skurcze przepowiadajace :( tak mnie dzis brzuch boli na gorze a na dole co chwila zakluje i pusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dzięki:D Aż mi ślinka cieknie;D Super ten tort zrobiłas! Masz talent;) Mąż napewno był dumny z wyrobu Żony;) genialnie te owoce ułożyłas! Przed chwila wróciłam i co? stwierdziły,ze mam mały brzuch; no zesz kurna! No ale koleżanka zrobiła przepyszna szarlotke z lodami a potem pizza,hihi:D I jak tu nie jesc tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka proponowałabym Ci jutro jechac na pogotowie jesli bedziesz miałą takie bóle i skurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego artykułu... Ta Julka z Wałbrycha w 22 tyg mało ważyła! Moja w 18 tyg ponad 300g juz miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mne zobiłyscie:) nadrabiam wpisy patrze hasło PIZZA i w ustach pełno śluny. Efekt jest taki że właśnie sie piecze w piekarniku i będę jeść pizze na śniadanie:/ tego to jeszcze nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki te skurcze mi przeszly to chyba byly te przepowiadajace czyli brzusio trenuje do porodu a bol jakby przed miesiaczka kilka sekund i puszczalo:) suelen ja chce takiego torcika co prawda nie ma okazji ale zawsze cos sie znajdzie:)zycze milego dnia ja lece pod prysznic wstalam cala mokra nie wiedzac czemu.aha a dzisiaj jade do tego centrum z przyszla bratowa napalila sie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek, Suelen -tort przesliczny, masz talent i napewno smaczny. Sonka- ja tez sie strasznie poce. Milej niedzieli dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Ewka dobre! Pizza na śniadanie-dobry start ;) Sonka udanych zakupów;) a mnie znów głowa boli;/ zaczyna to już być męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.... Suelen piękny tort, ale musiał być smaczny ... ;) Sonka dobrze że bóle ustąpiły.... :) ja dzisiaj planuje z mężem oglądać mebelki, jedziemy do sklepów, zapytam tez ile czasu czeka sie na dostawę :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki niestety nie jade na zakupy bo bratowka musiala pojechac do swojej siostry i jej corci, wiec siedze w domu a tak mi sie nie chce pojechalabym gdzies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Mysmy wczoraj pojechali kupic komode dla Miska bo juz zaczynam sie nie miescic z rzeczami dla niego u nas w szafie:D A dzis jedziemy na USG...powtorzyc 3D samego serduszka bo Misiek sie kokosil wtedy strasznie i dokladnie nie dal sie zbadac....trzymajcie kciuki bo troche sie boje. Wiadomo jak lekarze...niby wszystko ok a ponownie sprawdzac chce....:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka :D Jestes okrutna! tak nas maltretowac takimi pysznościami :D,inna z Was wspominała o szarlotce z lodami ajjjjjj.... zjadłoby sie !! :D chyba wprosze sie do znajomego na takową szarlotke albo coś :P,podobno cieżarnej sie nie odmawia :P. A co do pizy na śniadanie... tooo u mnie to norma :p.Nie jadam standardowo kanapek na sniadanie... jem to no co mam ochotke :D ,kiedyś jak dziecko zacznie wymagac obiadkow tezeba bedzie sie zdyscyplinować,teraz jemy na luzaka ;) ,choć mój małżonek jest fanem zdrowego żywienia i chciałby,żebym jadła zdrowo :( .No nic bede probowac byc grzeczna przyszłą mama :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen tort rewelacja gdzie byłaś jak miałam urodziny :) Spóźnione ale szczere życzenia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych malutkich dla twojego męża Suelen :) A ja objadam się mandarynkami i chyba już za dużo bo mnie jama gębowa szczypie ha ha. Mówicie tyle o jedzeniu że człowiek powinien siedzieć ciągle z głową w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula kopsnij mandarynkę:D wicągnęłabym a nie mam:( tylko taką słodziutka nie mocno cieknącą i z łatwo odchodzącą skurka:) wspominałam wam już o moich złotych myślach wypowiadanych w pół snie. Wczoraj ponoc wypaliłam "Nic nie śmierdzę daj mi spokój" :/ Ja nie wiem czemu ja gadam takie rzeczy przez sen:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jeśli byłoby to możliwe przez internet to bez problemu nawet i 5 Ci dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla teraz mozemy poszalec z jedzeniem ale pozniej to sie na nas odbije;) A te zdjecie torcika roboty Suelen to przezemnie:):D zeby Nas troche zazdrosc sciskała,ze Ona takie pysznosci potrafi zrobic i bedzie je jesc a my mamy psinco:P Ja teraz pomarancze obrałam, wiekszosc dostał M ale tez pomaszkieciłam;) Kurna... wstałam to ta mi niedobrze było do tego bol glowy, zrobilam sniadanie poszlam dalej spac ale bol glowy nie przeszedl:( dzisiaj chyba reszte dnia w lozku spędze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciagam dziewczyny masakra po prostu jakaś:D od rana cos wymyslam żeby tylko nie sprzatac:/ a czeka mnie z 3 godziny jechania na szmacie:/ wszystko musze przetrzec z kurzu poodkurzać umyc podłogę 3 prania czekają . no i łazienka do wysprzatania jejku ale mi sie nie chce ale muszę:/ pewnie nawet dłużej niż 3 godziny:/ no nic trza sie brac do roboty:) bo M drzewo rąbie od 3 godzin a ja na kompie szukam "coś ważnego".:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy49
Piękne i radosne zdjęcie z Twoim dzieckiem w brzuszku.. Poszukuję naturalnej, otwartej kobiety do fotografii ciążowej. Mogę się umówić również po urodzeniu z małym niemowlęciem. Nie jestem młokosem bo mam córkę 31 letnią. Chcę wykonać zdjęcia do nowego portfolio o tej wspaniałej tematyce. Sesja bezpłatna - pozowanie za zdjęcia, które opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji. Oszczędzasz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i okolic. Na imię mam Jerzy. Udzielę informacji: e-mail: arconex@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula masz racje jesli chodzi o glowe w lodowce:D:D:D:D:D A my dopiero wrocilismy i Misiek wazy w 23.4 tc ....470g:D.....strasznie szybko rosnie!:) USG nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci! wszystko jest jednak na 150% ok!:) A z owocow to u mnie rządzą kiwi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem bardzo się ciesze!! Ja postanowiłam,ze jako prezent dla mnie na mikołaja będzie usg bo chce Julcie zobaczyc. Musze jeszcze miesiąc wytrzymac;) Mam piecze jabłecznik, tak fajnie pachnie ale ja sobie zrobie kisiel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... wizę, że smaka wam narobiłam :) ale na pociesznie powiem, że nie zjadłam ani kawałeczka, gdyż ciasto było nasączone ponczem herbaciano-alkoholowym więc wolałam nie ryzykować ;) JESTEM, bardzo się cieszę, że na usg wszystko wyszło dobrze, zresztą innej opcji nawet nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen podziwiam! Ja bym zrobiła taki tort,który bym mogła zjesc czyl bez alkoholu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×