Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

FONIA no jasne, jeśli wy jesteście zadowoleni to piękna sprawa :) a jaki kolor wózka macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że wam się zgadza bo są jakieś szanse że może będzie synuś ha ha....no co nie moja wina że tak mi odbija :):):) Tak się naśmiałam aż do łez bo moje maleństwo dało kopniaka młodszej siostrze a ona tak się przestraszyła jakby się oparzyła o ten brzuch i mój pępek podczas śmiechu wysuwał jak antenka ..byście widzieli jej reakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zdziwiła jak dostała kopniaka,pewnie się tego nie spodziewała;) Szkoda,ze jej nikt zdjecia nie zrobił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia 29 to moja młodsza córunia ma 9lat :) Tuethe masz racje szkoda bo to była piękna chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski ponownie laseczki zrobilam ten test i wyszedl chlopak i jest chlopak:D ale stwierdzilam ze nie odpuszcze i wpisalam inne dane znaczy date urodzenia meza i date zaplodnienia jaka mam i wyszlo ze ..... chlopak :O .pozniej wpisalam swoj rok i miesiac i dzien mamy i zaplodnienie moje i wyszlo ze .....dziewczynka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, no to rzeczywiście lekki szok przeżyła, mój czeka na kopniaki, ale jak tylko rękę zbliża to dzidziuś ucieka i syn nie zadowolony, ale ja mu tłumaczę że jeszcze trochę i będzie miał dosyć ( szczególnie ja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały brzuch mnie boli od tego śmiechu :) sonka78 dzwoniłam do mojej siostry żeby podała mi daty zajścia ze swoimi dziećmi i też wyszło kto wie może coś w tym jest ha ha. Jeśli chodzi o wózek podoba mi się ten z serialu Majka tylko nie wiem nazwy no i jak na żywo naprawdę wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, niesamowite to musiało być :) siostra kiedyś powie bratu '' a wiesz, że jak byłeś u mamy w brzuchu to mnie kopnąłeś" :) FONIA, bardzo ładny kolor, uniwersalny i ciepły :) SONKA, a widzisz... tak łatwo nie ma, nie wolno oszukiwać ;) chłopak to chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia 29 to też jest nasze 3 dziecko :) A ty w jakim wieku masz dzieci ? A i też rozmyślam o tym żeby wózek kupić w komisie lub z ogłoszenia czasem mają naprawdę jak nowe i za mniejsze pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mi tez sie podoba tez wozek z Majki;P Jaka ja jestem głupia! Musiałam iść z psem bo nikt inny by z nie nie poszedl-jak zwykle- ale stwierdziłam,ze czemu On ma miec radoche ze spaceru a ja nie? Wziełam twixa i cieszyłam sie jak głupia,z go zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jesteś niesamowita :) widzę, że do ciebie akurat pasuje ten zabobon "jeśli kobieta ma chęć na słodkie to będzie dziewczynka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to naprawdę było coś niesamowitego ta jej reakcja popłakałam się ze śmiechu a do tego ten pępek szczerze to sama już nie wiedziałam czy to maluszek wypycha czy ze śmiechu tak wyłaził na wierzch:) Suelen a jak tam tort został jakiś kawałek dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulen, dzięki, też tak pomyślałam że kolor taki słoneczny będzie szczególnie w marcu ;-) gula, jeden syn ma 11 a drugi 14, ja też już upatrzyłam komis i tam będę zaglądać, widziałam leżaczki, ubranka,a jak takie małe dziecię może zdążyć to zniszczyć ten z Majki to właśnie chyba deltim, przynajmniej podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ty to zawsze wiesz co jest dobre ha ha :) A ja szybko umyłam zęby żeby nic więcej dziś nie jeść ale skręca mnie z głodu jak czytam jak podjadacie mniam mniam.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita? raczej głupia:P gdyby Mąż mi tego batonika nie położył obok mnie to bym nawet o nim nie pomyślała ;P dobrze,ze juz ciemno i nikt mnie nie widział;) Dziewczyny jak pepki? mi co jakis czas wyskakuje a potem sie chowie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż na słodkie to nie jest chętny, zje kawałek i koniec :) kawałek dałam znajomym jak wychodzili, kawałek teściom (wrr... mogłam im nie dawać) i kawałek mojej rodzince. o sorry... kawałek K. bierze jutro do pracy, bo kolega dzwonił do niego i prosił o kawałek :D Dziś opiłam sie coli.. wiem, wiem jest niezdrowa, ale Ja tak miałam ochotę, że aż mnie ssało od środka. GULA, ależ Ja ci zazdroszczę tych kopniaczków :) ale wiesz tak zdrowo zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak patrzę na mój brzuch z góry to przypomina kształtem serce ale oczywiście nie zwęża się po bokach :) Suelen więc po porodzie zapraszasz nas na tort ponieważ cały już rozdałaś :)A kopniaki spoko jeszcze troszkę i da koncert Natanielek :) Ja też piłam ale Pepsi bo bardziej wole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen raz na jakis czas to cola nie zaszkodzi, widzisz co ja codziennie wyprawiam:P Elwir_a poszalała z zakupami;) tez chcialam dzisiaj takie cos kupic ale wkoncu nic nie kupilam;) czekam na akse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pępek też jeszcze środku, ale juz taki płytki jest że tylko patrzeć jak mi wylezie a i pojawiła sie jeszcze mało widoczna pionowa kreska od pępka w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to ejst świetny pomysł! Wszystkie przyjedziemy na pyszny tort;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie to zrobię dla nas jeszcze większy ;) A Ja mam wklęsły pępek i chyba nie zapowiada się, aby to się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to elwira ty masz już chyba wszystko, lista zrealizowana ;-) ja też będę brała tommee te smoczki, ale jeszcze chcę w sklepie butelki obejrzeć i dopiero, pielęgnację zostawiam na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z butelkami aventa i smoczkami? bo obie firmy mają dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak kupuje co znajde u tego sprzedawcy były najtańsze pieluchy tetrowe wiec pomyślałam ze wezme i inne rzeczy :) a co do produktów TT to dzisiaj w sklepie widziałam butelki i cena mnie przeraziła, jedna butelka kosztowała 34 zł taka własnie ze smoczkiem dla noworodka, a zestaw 5 butelek na allegro kosztuje 59 zł, wiec oczywiscie kupie na allegro :) kupiłam tez takie buteleczki http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1309731221.html innej firmy bo moze TT sie nie sprawdza, a cena jest bardzo dobra bo 2 w cenie jednej wlasciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jak narazie zadnej kreski nie mam, przynajmniej nie widze;) ja jak narazie butelek nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×