Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Sonka- robimy. ja moge przyniesc racuchy z jablkami bo wlasnie zrobilam i tak sie objadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubiłam sie przy ogladaniu brzuszków, nie wiem juz który jest czyj, ale wszystkie macie piekne brzuszki :) ja swój pewnie jutro wstawie, bo dzisiaj juz nie chce mi sie robić fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA u mnie, ze tak powiem dalej du** mały nie chce mnie tak kopać, żebym poczuła. Masz śliczny brzuszek i mapkę żył oraz naczyń krwionośnych pęknie widać. ILOSIA twoja córunia ma prześliczny domek :) mamuśka no na tym drugim zdjęciu to się mocno wypiełaś ;) Z tym dzieciaczkami większymi od szczuplejszych, a mniejszych od tęższych to jakoś mi sie wierzyć nie chce, bo co to ma wspólnego z fizjologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, cieszycie się?:P Pojechaliśmy do Teściów. Jak zobaczyłam Teściową jak się męczy w kuchni to postanowiłam Jej pomóc. Szwagierka ma jutro urodziny i wymyśliła sobie,ze Mama ma jej zrobic tymbaliki bo ona nie ma czasu. Nosz kurna mac! Zaprasza gosci to niech siedzi w kuchni a nie lazi po knajpach ze znajomymi;/ jakbysmy do Tesciow nie pojechali to Mama by do polnocy w kuchni siedziała a tak tylko teraz naczynia pomyje i kazałam Jej zrobic kawe,wlaczyc telewizor i odpoczac. Jeszcze szybko krupniczek ugotowałysmy na obiad. Sonka biedna Ty, mam nadzieje,ze wkoncu zamontuja ten nowy piec i bedzie Ci ciepło! Impreze możemy robic ale nie mam sił coś gotowac;P mogą byc batoniki?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżama z żyrafą wygrywa;) ja będę u siebie na miescie szukac ale to kiedyś tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete o 12 zaczeli z tym piecem i dalej nic jeszcze cos robia.maz mi dal 200 zl do wydania i nie wiem co kupic:/chcialam wszystko do szpitala ale sama nie wiem ile czego mi sie przyda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś długo to robią.. oby zaraz skonczyli! Ja jak narazie do szpitala nic nie kupuje, poczekam co mi powiedzą w szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja kupiłam tak na wyczucie majtki poporodowe 2x, bo w domu raczej będę chodzić już w normalnych, podkładów dużych kupiłam 5szt. to właściwie na wszelki wypadek bo u nas w szpitalu dają podobno, ale chcę też położyć pod prześcieradło w łóżku przed porodem na wypadek gdyby mi wody odeszły w nocy - może coś pomoże przed zalaniem materaca, kupiłam też 4p. podkładów poporodowych ala podpaski i 2p. wkładek laktacyjnych, poza tym dokupię jeszcze chyba z 2 koszule do karmienia i to będzie wszystko z zakupów dla mnie do szpitala bo resztę mam a dla maluszka to dowiem się w szkole rodzenia co zabrać ale planuję paczkę pieluszek i 3 kompety ubranek, ręcznik i krem do pupy bo resztę też podobno dają :) Ale chętnie też się dowiem od innych dziewczyn ile czego planują zabrać do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ja myślę że wszystko wypisałaś ;-)) a tak z ciekawostek, śmiałam się z koleżanki bo przygotowała sobie dwie torby takie mniejsze podróżne do szpitala. Jak to zobaczyłam to myślałam że padnę ale myślę sobie jej sprawa i pytam coś ty tam zapakowała ? Jedna torba dla niej, druga torba dla maluszka. Jadę do niej do szpitala, bo urodziła a ona dzwoni: słuchaj kup mi jakąś szczotkę do włosów bo zapomniałam zapakować ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie zrobilam sobie listeco potrzebuje i kupie u siebie w firmie moze jakis rabat uzyskam:P jak narazie 15 pozycji:) na allegro tylko to czego u siebie nie dostane. a jakie pieluchy kupujecie do szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaat_34 spuchnięta od płaczu ale jakoś daje radę ale dziękuje za troskę. Malutka też dobrze bo daje kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe przestań dlaczego mam być zła nadal jestem tą samą zwariowaną osobą tylko trochę smutną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! UWAGA! teraz Ja i mój wielkiii... brzuch http://img232.imageshack.us/img232/1971/dscf5026.jpg GULA, Ja cię kocham :) moja mama (sama też ma tylko dwie siostry) trzy dziewczyny, Ja jestem najstarsza, a najbardziej kocham najmłodszą Olę :) he he... panna ma juz 17,5 roku :) A Ja mam koszulę z mamą i dzidzią żyrafą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka jeżeli pytasz o pieluchy jednorazowe to ja kupię pampersy 1 a w domu nie wiem jakich będę używać, myślalam nad huggis bo są tańsze a jakość podobna z tego co słyszałam. Odnośnie koszuli to chyba kupię też z żyrafką i może drugą ze słoniem bo są cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina rozmawialam z kolezanka ktora ma 7 miesiecznego synka mowila ze ona kupuje dyskontowe z tesco guga albo gaga sie nazywaja i mowila ze sa super i nie przeciekaja za szybko kto wie moze lepsze do szpitala kupie a pozniej zobacze te z tesco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam, bylam w pracy od 8 do 16.30 ale dokladnie przez te wszystkie godzinki lezalam na lozeczku :-) tylko zeszlam na obiad :-) musze chodzic do pracy raz w tygodniu bo zalezy mi na ciaglosci a chorobowe dopiero bede mogla wziac w styczniu :-( wrcilam do domu a tu 30 stopni ciepla, ale ten moj R nagrzal az zle sie czuje, nie moge oddychac, dziewczynki Wy juz prawie wszystko macie dla maluszkow a ja prawie nic, jestem zakrecona i nawet nie wiem od czego zaczac...najlepiej byloby od wozka bo o tym to juz wogole nie mam pojecia ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka warto popytać znajomych jakich pieluszek używają bo wg mnie nie warto kupować oryginalnych pampersów bo są bardzo drogie, moja kuzynka kuouje jakieś z carrefoura ale nie wiem jak się nazywają, paczka niecałe 30zl kosztuje, może też się skuszę, zobaczę:) A co do szpitala to wolę kupić oryginalne bo mojej kuzynki córka dostała jakiejś wysypki w szpitalu jeszcze i pytali jakie ma pieluszki bo to może od pieluszek więc wolę kupić oryginalne żeby nie marudzili... Poza tym na wizytę ołożnej w domu też będę miała oryginalne bo wiadomo, że niektóre położne mają złe opinie o nieoryginalnych pampersach a testować będę później, jak mały nie będzie uczulony to na pewno kupię tańsze. A jak to u was jest z odwiedzinami położnej w domu? Bo ja mueszkam w małym miasteczku i u nas około tydzień po porodzie odwiedza nas w domu położna i ogląda dziecko czy nie ma odpażeń itp. i kobietę też ogląda i jak któraś ma problemy z karmieniem to doradza, mojej kuzynce masowała piersi i uczyła jej męża jak ma jej masować bo miała twarde:) i później przychodzi jescze raz ale nie wiem co robi na drugiej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek nie bardzo rozumiem... chodzisz tylko raz w tygodniu a na chorobowym nie jestes? I jak masz placone? Tylko za ten jeden dzien? Czy normalnie? A tak wogole to masz fajnie, że możesz odpoczywać w pracy o ile dobrze zrozumialam, a gdzie wogole pracujesz, bo nie pamiętam z wcześniejszych postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez przychodzi podobno sa 4 wizytyale nie wiem po co wiem ze chyba pomaga i pokazuje jak przewijac kapac itp.ale czy kobiete ogladanie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka super brzucholek;) Taki ładny kształtny;) Ja nie mam kogo spytac o pieluszki wiec bede patrzec co Wy piszecie;) Nie wiem jak u mnie wyglada to z położną... Pewnie sie dowiem w szkole rodzenia. Robie sobie amciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×