Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

gula i jeśli mogę ci jeszcze doradzić, młodemu trochę przeszło jak pozwoliliśmy mu wybrać drugie imię, nie chciał od tamtej pory dotykać mojego brzucha,ale za każdym razem wołam go i opowiadam co będzie mógł z bratem robić. Trzymam kciuki za nas i nasze dzieci :-( ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gula... Będzie dobrze, dzieci prześpią się z myślą o braciszku i będą się cieszyć. Ty też będziesz sie cieszyć, musisz tylko odreagowac szok. Ciesze sie,że kupiliście już coś dla Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA nie martw sie zobaczysz, że ta malutka dziewczynka wywróci całe życie wasz do góry nogami i będziecie ją kochać jak tysiąc chłopców. Bardzo się cieszę, że twoja dzidzia jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TFu! Pochrzaniło mi sie z Fonią. Dziewczynki prześpią się z myślą o siostrze i zobaczysz będa się cieszyc. Ty też jak będziesz kupowac sukieneczki itp. Przepraszam... pokickalo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez fryzy często zmieniam, fajne kiecki miałyście:) Chyba pogonie męża z kompa by szedl spac bo jak tylko wrocil z pracy non stop gra:/ dobrze ze mam laptopa:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszcie się ze wasze dzieciaczki zdrowe, wiadomo płeć tez ma znaczenie, ale to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen takie włosy miałam w lipcu w zeszłym roku, potem skróciłam a pod koniec kwietnia tuż przed ślubem koscielnym przefarbowałam na blond bo coś mi odwaliło:P a teraz znów będę zapuszczac ale chyba blond zostawie, zreszta sama nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u fryzjera i obcięłam bardzo krótko włosy, tylko, że ja mam mocno kręcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mam nadzieje,ze nie jestes na mnie zła... :( Suelen przyznam Ci się,że.... wiem jakie masz włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wysłała mi e-meila i wyświetliło się imię i nazwisko więc znalazłam na n-k ;) Tylko mnie nie zabijaj proszę! Dziewczyny patrze na TLC na "kult białej skóry" azjatka chce powiększyć piersi z rozmiaru AA na C a czarna dziewczyna chce pomniejszyc piersi z rozmiaru 35J ale nie powiedzieli na jaki. A Wy narzekacie na D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów zle napisałam... wyświetliło się imię, nazwisko nie , wiec wyszukałam wg imienia i miasta,które wpisała w tabelke. Moje myślenie coś juz dzisiaj szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się Wam naraziłam dzisiaj... Przepraszam:( Zjem batonika na pocieszenie i pójde spać. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe powiem tak... hormony ;) aaa... bo Ja ostatnio nie zablokowałam oglądania zdjęć :) no to zobaczyłaś pyzatą mnie w całej okazałości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde... chciałam sobie odbić oglądanie, a tu poblokowane łee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny, ale wy pozno chodzicie spac, Tuethe- sliczna z ciebie dziewczyna, Gula- trzymyj sie kochana, nadzieja jeszcze jest. Fonia- mam nadzieje ze i u ciebie sie zmieni, czego wam dziewczyny zycze. Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dziekuje za linka bardzo ladna sukienka ja myslalam o jakiejsc bombce bo slub bierzemy w grudniu wiec juz bede wielorybkiem chociaz juz jestem malym :P moze cos takiego http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=380677&sid=b9cfbbebf71a3c4f65901a6bc2d4356e na nizej sukienka jablczynskiej a do tego jakies ladne bolerko co myslicie?? pozniej tez pododaje zjecia moich zakupkow :) wczoraj jeszcze bylismy w sklepie i mojemu narzeczonemu spodobal sie wozeczek xlandera xa 2010 dosyc fajny jak wam sie widzi? http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=608&%3CosCsid%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole wieksza uwage zwrocilismy po obejrzeniu tego filmiku w uwadze na foteliki!! I chcemy ten maxi cosi z isofixem..kurcze nie zdawalam sobie wczesniej sprawy ze fotelik przeciez jest az tak wazny..i ze niektore z dobrych firm moga sie okazac takim dziadostwem....nam pani w sklepie powiedziala ze jedna para miala wypadek i to dosc powazny i dziecku sie nic nie stalo tylko krewka z nosa poleciala a policjanci nie sadzili ze ktos z niego by mogl przezyc... tak wiec ta para przyszla pozniej do sklepu po ten sam fotelik.. tak wiec fotelik jest niesamowicie wazny dla nas teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki cos od rana mnie zab boli i to ten co czeka na kanalowe leczenie:/ . ja mialam tylko slub cywilny i sukienke wlasnie bombke ale w kolorze ciemne bordo w sumie calkiem podobnego koloru jak czerwone wino:P ja zawsze musialam byc inna i nie kupowalam bialej sukienki ale co prawda to czulam sie w niej jak slon sama nie wiem dlaczego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka 78 a mozesz pokazac zdj sukieneczki :) ja tez nie bede miala bialej raczej inny kolorek ale tez cos jasnego jakis bez moze. Wlasnie w piatek ide do krawcowej i musze kupic material :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Karinat. My tez mielismy bardzo nieciekawa sytuacje jak okazalo sie ze jestem w ciazy ale nie poszlismy na latwizne. W sumie to w zyciu bym nie usunela dziecka wiec nie ma nawet o czym mowic. Dlatego ja cie nie bede pocieszac tak jak kolezanki. Prace mozna zalezc jest cale 9 miesiecy na to a nawet gdyby cos poszlo nie tak sadze ze rodzice by wam poczatkowo pomogli...lub przyjeciele... ja tego co zrobilas nigdy nie zrozumiem i potepiem niestety........My mielismy gosza sytuacje, poniewaz stalej pracy nie mielismy..ja konczylam studia i wyjechalismy na wakacje popracowacc do anglii gdzie okazalo sie ze jestem w ciazy..Wiec wyobrazcie sobie szok...Ja od razu wrocilam i zaczelam poszukiwania pracy i udalo sie nawet mialam 2 propozycje wiec moglam sobie wybrac..wiadomo ze od razu pracodwacy o ciazy sie nie przyznalam ale to byl 6 tydz..wiec wiadomo moglam sama nie wiedziec...moj chlopak chcac miec jakis dochod pracowal w anglii zeby zarobic cos wiecej ale wysylal cv do polski caly czas i pojechal na 3 rozmowy po czym dostal tez prace calkiem dobra w polsce i wrocil..Teraz nawet dostal propozycje nowej pracy w miedzyczasie..naprawde jak sie chce to sie wszystko uklada poprostu strasznie nas ciaza zmobilizowala dzialalismy na 200% jakos sie dalo...nam sie udalo..mi tez ciaza pokrzyzowala troche plany poniewaz musze sobie odlozyc pewne rzeczy na pozniej ale to nie ucieknie!!! jak mozesz mowic ze kiedys do ciebie corka wroci ty swoja niestety zabilas..mozecie mnie potepiac za to co napisalam ale to jest moje zdanie ja tego nie zrozumiem nigdy....pozatym sama piszesz ze nagle twoj facet sie obudzil i zaczal dzialac moze nietrzebabylo udowac dziecka bo tez by zaczal............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×