Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

karolina z jednej strony współczuję bo jeśli mam zadbane dziecko to co położną obchodzi jakich pieluch używam ??? no sorry, moja sprawa. ale rzeczywiście na początku lepiej używać oryginalnych żeby właśnie wysypki nie było a potem próbować, my jak znaleźliśmy tańsze to najpierw jedna paka, jak toleruje to kupowaliśmy więcej. Nie dać się zwariować. Suelen też śliczny brzusio tylko mi się strasznie wielkie zdjęcie otwiera ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam placone za ten jeden dzien, bo ja mieszkam w irlandii i pracuje na part time, czyli tyle ile wypracuje to mam zaplacone, wiec zeby zachowac ciaglosc to musze chodzic jeden dzien do pracy, pracuje w irlandii od 2008 roku a chorobowe mi sie nie nalezy mimo ze mam zagrozona ciaze blizniacza :-( pracuje w hotelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia popieram Cię w 100% w sprawie pieluch, to każdego indywidualna sprawa jakich używa, najważniejsze żeby dzidzia nie była uczulona, jednak ja wolę tak jak pisalam jedną paczkę oryginalnych kupić żeby w razie czego uniknąć zbędnego gadania bo nie lubię jak ktoś mnie poucza..A i dzięki za cenną uwagę dot. rozmiaru pieluch, w takim razie ja chyba też kupię 2 bo szczerze to z nikim na temat rozmiaru nie rozmawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete to brzusio suelen ja jeszcze swojego nie pokazywalam :P a ja mam nadal zimno:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina to rzeczywiście jak ma ci gadać albo złą opinie wystawić to lepiej się nie narażać. Ja ostatnio oglądałam na allegro bo nie mam zielonego pojęcia ile kosztują w sklepie ale widziałam ogromne paki, czyli np.250 szt, to jak przeliczałam raczej się opłaca. Muszę porównać ze sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen- sliczny brzusio i wcale nie taki wielki, moj wiekszy. Fonia- ten komplecik jest cudny, te zyrafki slodziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam sobie makaron a do tego sos(szynka,cebula,szczypiorek,pomidory i przyprawy). Nawet zjadliwe;P Puszek masz kiepska sytuacje, dlaczego Ci sie chorobowe nie nalezy? Oby nic dzieciaczkom sie nie stało! Ah Sonka mialam napisac Suelen, musialam czytac co napisalas i mi sie pokickało, jakas zakrecona jestem... My ogladalismy z M ceny pieluch i stwierdzilismy,ze nie sa drogie, myslelismy,ze bedzie gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozmiaru pampersow to ja bym wam polecala jednak 1 w te pare dni po porodzie, fakt ze prawie zadnej roznicy niema miedzy 2 to jednak sa 1 krotsze i dopuki pepuszek nie odpadnie to lepiej sie sprawdzaja bo mozna lekko podwinac i nic nie przeszkadza zeby pepuszek sechl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi siostra poleciła pieluchy z Biedronki Dada, kosztuja około 20 zł za 32 szt wiec bardzo sie opłaca, poza tym w przeciwieństwie do innych tanich pieluch nie są "ceratkowe", tylko przewiewne. Ja spróbuje używać tych pieluszek. Ale pewnie do szpitala kupie oryginalne Pampersy .... Suelen super masz brzuszek... aż sie boje swojego pokazywac, bo wydaje mi sie ze mam olbrzymi przey Waszych :) Fonia ja kupiłam ten komplecik i jestem bardzo zadowlona, jest z mięciutkiej bawełny i dobrze uszyty, zastanawiam sie czy nie zamówic jeszcze jednego bo jak za 6 czesciowy komplet to bardzo dobra cena 36 zł nawet z przesyłka (8zł)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie sa drogie pieluchy ale kumpela mi powiedziala ze w pierwszych miesiacach zuzyla 210 sztuk bo co karmienie to kupa wiec nie wiem czy to takie ekonomiczne bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka- jeszcze jedno odnosnie pampersow, ja na samym poczatku wkladalam w pampersika pieluszke tetrowa bo to zeczywiscie prawda ze dzidzia robi kupki przed i po karmieniu jak sie czysci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaat ja sie nie znam to moje pierwsze dziecko i wszystko dla mnie nowe i chyba wydaje mi sie ze nic innego tylko bedzie "spac , jesc i srac " jak to mowi moj ojciec hehe, i tak w kolko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a prosimy zdjecie brzuszka;P Sonka hhe dobry "spać, jeść i srać'' no ale to prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mowi tylko ze zapomnial o placzu. tego wkladania pieluszki tetrowej nauczyla mnie polozna, to pomaga tez dzidzi na bioderka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a odnośnie pępka mam jeszcze pytanko, czy normalnie można ubierać dziecko i nic się z tym pępkiem nie stanie, nie uszkodzi się? Bo kiedyś jak stałam w kolejce w aptece to kobieta przede mna kupowala jakieś plastry czy coś podobnego i tak się zastanawiałam czy zakleja się ten pępek czy nie? Czy tylko smaruje się spirytusem, a i jeszcze czym smarujemy? Czy takim patyczkiem do uszu czy coś specjalnego jest? Bo jestem zielona w tych sprawach a to mój wielki problem. I jeszcze jak jest w czasie kąpieli bo podobno nie można go moczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zadałaś dobre pytanie... Mamuśki jak to z tym jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mówię podczas kąpieli przykrywaliśmy gazikiem, po kapieli i przy każdym zmienianiu pieluchy patyczek i spirytus nie zaklejałam przecież to musi oddychać i co będziesz co chwilę zrywała plaster, masakra, szybko odpada i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia dobrze mowi, niezakrywa sie pepuszka, wtedy szybciej schnie i tylko przecierac patyczkiem namoczonym w spirytusie czy tam innym odkazajacym plynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po jakim czasie powinien odpasc? Fonia pobiłaś nas wszystkie rozmiarem brzuchola;) Mój przy Twoim zreszta przy Waszych nie wygląda na 6 miesiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedź:) teraz już wiem. a dziewczyny mam kłopot ponieważ idziemy z mężem na imprezę andrzejkową 27.11 od męża z pracy i koniecznie chce isć w spodniach bo to sami znajomi będą, taka impreza na luzie ale z drugiej strony chciałabym założyć elegancką bluzkę bo też będzie szefostwo męża i żeby pasować do jednych i do drugich poza tym nie przepadam za sukienkami. Myślałam o takiej bluzce: http://allegro.pl/haltex-miejski-styl-bluzka-ciazowa-modna-mama-s-i1282531199.html w kolorze grafitowym ale obawiam się, że mój brzuch będzie jeszcze za mały na tą bluzkę a nic fajnego nie mogę znaleźć na allegro, czy któraś z was ostatnio może kupowała jakieś bluzki na allegro i mogłaby mi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, próbowałam nawet wciągnąć ale cholercia się nie da pępuszek odpada chyba do tygodnia, nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×