Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ANDZIA-fajną masz tesciową.Moze niech Mamusia kupi jak Was nie stać? Coś mi się wydaje że masz podobną sytuację do mojej.Dzisiaj powiedziałam Mamie żeby odebrała od kuriera sporą paczkę dla Malucha jak mnie nie będzie.Ona na to,dziecko to jeszcze 4 miesiące,po co juz wydajesz pieniadze?Tak na marginesie to zadnemu z 5 Wnucząt nie kupiła nawet skarpetek.Ale milo się czyta jak Dziewczyny muszą uspokajać Babcie swoich Dzieciaczków że za dużo tych małych rzeczy kupują.Ach....wyzaliłam się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli 5 km. można nazwać daleko to tak... nic mnie bardziej nie wkurza jak ktoś mi mówi co mam robić ! ale to chyba nikt nie chce aby ktoś mu się wpieprzał... a tymbardziej teściowa... a i jeszcze dziś znowu zaczęła z zasłonami... ale ja sie nie ugnę i będą takie jak jak chce, a jak kupi te co jej sie podobają i je tu przyniesie to powiem zeby sobie je zabrała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ciekawe jak to będezie jak urodzimy dzieciaczki, będą przyjeżdzac codziennie, lub nie daj Boże będą nocować, juz się boję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia głupia ta tesciowa;/ normalnie brak słow, tylko Cie pierona denerwje;/ To moja Mama juz ze mna chodzi i kupuje a Tesciowa jak narazie zero odzewu jesli o to chodzi... ale to pewnie przez to co spotkalo siostre Męza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wracając do butelek, to ja kupiłam 1 butelke 150 Aventu, 1x butelke 260 tez Aventu i 1x butelke 260 Tomme Tippee, doszłam do wniosku ze jak będzie za mało to później dokupie kolejne.. ORLLA bardzo się cieszę ze z Waszym maleństwem wszystko dobrze co do ubranek to ja kupiłam ubranka Nexta na któłrych wlasnie nie ma rozmiaru tylko wiek 0-3 i powiem Ci ze są one nie wiele większe od ubranek na 56cm, doszłam tez do wniosku ze nie ma sensu kupowac duzej ilosci ubranek na 56 bo ponoc po miesiacu są już za małe, wiec ja mam dosłownie po 2 rzeczy z rozmiwaru 56, czyli 2 kaftaniki, 2 pajace nooo body mam z 7 szt. manika74 gratuluacje kochana :) ohhh dziewyczny to widze ze nie tylko ja mam problemy z teściową.., moja jak zobaczyła ze przefarbowałam włosy w ciązy to zaczeła ze nie wolno, ze przeciez to szkodzi itdojj ile było gadania, kiedyś chyba już pisałam ze zaoferowała się ze przyjedzie do nas i będzie nam siedziała z synkiem jak będę chciała wrócić do pracy, a ja powiedziaąłm ze jak będę wracała do pracy to dziecko oddam do złobka bo tak się więcej nauczy.. hiihihhihi bo moja teściowa wychowuje teraz syna swojej córki i ciągle nosi go na rekach mimo ze ma 2,5 roku , poza tym sprzata po nim zabawki zamiast uczyć żeby sam posprzątał a jak coś wyleje albo zbroi to się śmieje że on taki jeszcze malutki i wszystko mu wolny. Wrrr a mnei szlag trafia jak to widzę na szczęscie mieszka 100 mk od nas wiec gościem codziennym nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wlasnie wrocilam od gina jak sie usmialismy masakra , bo moj gin pracuje w jednym szpitalu z tesciowa tylko tesciowka w wewnetrznej aptece.i tylko weszlam a on mi gada juz wszystko wiem tesciowka wszystko mi powiedziala a ja oczy. sie okazalo ze mu powiedziala ze mam juz troszke wyprawki . wiec jak pozniej do niej zadzwonilam zeby zapytac co mowila to powiedziala"no co jak on przychodzi do apteki i od progu wola BABUNIU GDZIE JESTES" heheh.a jesli o mnie chodzi to wszystko ok dno macicy na wysokosci pepka mally sie rozwija prawidlowo serduszko bije gin sie zachwycal ze w taki sposob bo stwierdzil ze jak tak brzmi to jest najlepiej czyli jakby sie slyszalo biegnacego klusem konia .dostalam skierowanie na glukoze 75 mg no i 9 kg na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopisuję się do wszystkich co mają problem z teściową!! tylko ja mam oprócz teściowej problem jeszcze z babcią K., jak się dwie zbiorą to ja mam ciśnienie znacznie podwyższone. Według babci K. jest biedny... tylko jeszcze nie wiem w jakiej kwestii, dziś mi powiedziała, że się będzie martwić o nasze dziecko bo jest nieodpowiedzialna, bo powiedziałam, ze jak maly sie urodzi pod koniec marca i będzie ciepło, nie widzę przeciwwskazań, aby wyszło w wieku ok tygodnia lub dwóch na dwór. powiem to brzydko olać je, bo człowiek oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a to dla Ciebie lepiejze tesciowa tak daleko mieszka... ;) Migotka lez wlozku i mysl o czyms przyjemnym! Sonka bardzo sie ciesze,ze z Małym wszystko dobrze;) Dobry ten Twoj ginekolog,ze wola do tesciowej babuniu gdzie jestes, hehe;) Ja mam w piątek wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen Ty to masz przekichane ale jak sama napisałas... najlepiej to olac bo człowiek oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak... czasem bym im kuku zrobiła, albo wyprowadziła się daleko od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zabalował;) Kurka... tez tak masz/macie nie wie czy ktos oprocz Ciebie Suelen jeszcze tutaj jest ze widac Ci coraz bardziej zyły na piersiach, brzuchu, udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej widać iu szczupłych dziewczyn ze względu na rozciągnięcie się skóry :) u mnie to zacznie być widoczne ok. 8 miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekko zna brzuchu z boku ale bardzo malo i delikatnie:) ja tez jestem z doskoku robilam przelew za torebke ktora wylicytowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem, poczytuje zeby pozniej nie nadrabiać :) u mnie widoczne zyły na piesiach i na po bokach na brzuchu na udach tez nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewoje:D ja cos zapracowana niechcący jestem i nie mam czasu do was zajrzeć:D patrzę na cycki czy żyły są i troche sa ale ja jestem klucha a jednak wyszły:D M się głupio spojrzal i pyta czy mnie natrzeć oliwką :D zboczuch jeden:D idę lulu bo go na amory bierze:D:D do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko mi wszedzie widac, hihi. Ja dzisiaj już uciekam bo M chce jakiś film oglądac;) Dobranoc dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich snów :) zbieram się także do łóżeczka, bo padam po całodziennym prasowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z teściową bo już nie żyje elwira_ masz rację też bym wolała oddać dziecko do żłobka Andzia wiem o jakich pufkach mówisz, bo my w zeszłym roku takie kupiliśmy moim synom, i ja napewno za niedługo je wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria2010, dzięki - uspokoiłaś mnie trochę :) Zobaczę, może jutro zadzwonię do gina jak dalej będę się stresować :) Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Męża wyprawiłam do pracy, a sama jeszcze schowałam się pod kołderkę :) Dzisiaj wieczorem mamy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia :D Ciekawa jestem jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×