Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Sonka taki niewinny uśmieszek;) Po kawałku zdjecia wnioskuje,ze Ty tez jestes chudziutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem przed ciaza wazylam 55 kg przy wzroscie 166 wiec chyba normalnie a usmieszek bo przypuszczam ze moglam byc juz po kilku piwkach:P. to fotka z festiwalu Ryska Riedla ktory co roku jest w tychach .a co dobrzusia ja juz metr mam (100 cm) masakra co bedzie dalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie maz wysmial jak przeczytal co napisalam . on mowi moglas byc po 2 piwac przy czym jak dla ciebie dawka smiertelna to 1,5(poltora)piwa i sie smieje jak sobie zaslodzila po kilku piwach hehe. i sie nabija ze mnie . a on cwaniac teraz gra na play'u pije piwsko a ja siedze przy maslance:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka mamy taki sam wzrost;) Przy czym przed ciaża ja wazyłam 53 a obecnie waże 57;) ja jedynie potrafiłam wypic łyk piwa i nic wiecej bo mi strasznie nie smakuje... fuj! To mój teraz czyta jakąś książke;) Dobrze,ze nie smiał się z moich fałdków jak się przebierałam;) Wypiłam kubek kompotu i mam zgage, grr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tys to jest szkieletor ja na ostatniej wizycie mialam juz 61,4 az sie boje co bedzie jutro bo mam wizyte . a dzis zaczynam 24 tydzien 6 miesiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, schudłam do 50 i przytyłam do 57 wiec 7 kg juz wiecej mam. Dupa mi urosła, uda przy okazji i mam zaokraglona juz twarz i sie M smieje,ze kluska sie ze mnie robi:P Ja mam wizyte w piatek i jak pomysle,ze taki kawał drogi musze isc to mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przerazona co to bedzie maz mnie pasie a sam chudy jak szczapa. a ja sie nie moge opanowac i wpierdzielam slodkie a tyle razy mu mowilam zeby zamiast czekolady przynosil mi owoce ale coz nie przegadasz:(( moje marzenie to tak 12-15 nie wiecej przytyc ale kto wie czy mi sie uda , najgorsze przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój robi mi tak samo;) Co chwile cos słodkiego mi pod nos daje a ja to glupia wpierniczam z uśmiechem na twarzy;) Jeszcze 2 kg i bede wiecej wazyc od Niego bo przez szpital i diete mi schudl pare kilo a ja sie meczylam,zeby cos wkoncu przytyl bo tez jest strasznie chudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi troszke brakuje do wagi mojego meza bo wazy kolo 70 kg ale pewie go przegonie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój to az taka chudzinka to nie jest;) Mój przy wzroscie 180 cm waży 58 kg;/ a ważył juz 63, grrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy nam to mowia;) Uciekam spac bo jutro koleżanka do mnie przychodzi i musze zrobic zakupki bo bedziemy pizze sobie robic:D Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllkkijj
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ranne ptaszki:) Tuethe to mamy podobne wymiary, ale kurcze Twoj mąż to chudzinka:P Inwazja świetne komplety za taką cenę. A ja dzisiaj sobie poleniuchuję, zwolnienie az do 6 grudnia:) To pierwsze moje takie długie zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co tam napisane to wynika że 3 gaziki za 1zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien wyrazniej to napisać czy traktuje sztukę jako opakowanie czy jeden gazik, ja tam bym napisała do niego, ale na logikę to chyba pudełko ,nie sądzę zeby jeden gazik kosztował aż 33 gr. Co dziś tak tu cicho? Gdzie reszta śpi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×