Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dokładnie tak jestem pewna:) niebede juz szukac niewiadomo czego:) no mnie tez tak brzuch bolał ale nospe wziełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cię nie opuszcze aż Dziecko wyrośnie :-) :-) "-) Humory dopisują i bardzo dobrze Wasze brzuszki domagają się odpoczynku,trzeba trochę wyluzować EWELONA gdzie byłaś Kobieto? pracujesz ,czy w domku siedzisz? Bo wiesz,na forum od razu widać,kto do pracy nie chodzi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wspolczucie z powodu zlego samopoczucia, ja zauwazylam ze jak ponoszę zakupy tak kolo 2 kg to potem czuję ciągnięcie brzucha, wy tez tak cierpicie na bezsennsosc? normalnie kladę się do łóżka i nie moge zasnąć , do tego zaraz zachce mi się jeść i musze wstawac:o my wozka jeszcze nie mamy tak bardzo upatrzonego, tak sobie pomyslelismy ze moze wozek kupimy jakis tanszy do tysiaca bez fotelika a fotelik dokupimy lepszej firmy bezpieczny z atestami bezpieczeństwa, przedwczoraj bylam na tej glukozie eh, myslalam ze zwymiotuje ale jeszcze nie odebrałam wynikow:P narazie nigdzie nie mogę wyjsc bo czekam na faceta co ma zmywarkę naprawic bo przecieka. Co do Maluszka to parę dni temu nawiązalam z nim piewrszy kontakt, trzymałam rękę na dole brzucha i czułam jego ruch na malym palcu gdy chwilkę pomasowałam,zaraz przestawał się ruszac to ja za parę sekund znow poruszylam malym palcem i on tez sie zaczynal uszac, normalnie reagowal na moj dotyk, super uczucie:) A wczoraj to juz tak byl aktywny jak nigdy i czuję ze juz z kazdym dniem z coraz większą siłą się rusza, i rozpycha tak ze czuje nacisk w tej samej chwili zarowno po lewej na gorze i po prawej na dole brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez marcowka masz racje widac, kto w domu siedzi. Np ja i Wam glowe caly czas zawracam, hihi;) A humory musza byc bo bysmy oszalały kobitki;) Posprzatałam troche w pokoju bo syf straszny byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ja tez spacnie umie. To jest jakas masakra a co bedzie potem? wole nie myslec:) Ja zakupy zawsze mam małe bo by mnie M zaszczelił. Ciesze się,że czujesz juz coraz bardziej ruszy dziecka;) Zobaczysz,ze jeszcze da Ci popalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe po urodzeniu, jak tylko będzie taka mozliwość i Maluszek da to pewnie po polozeniu sie odrazu zasniemy jak kamień hihi bo ja naprawdę mało śpię, kolo 5 godzin zakupilam trochę ciuszko uzywanaych, noi taki kombinezon ,ecri http://allegro.pl/cieplutki-kombinezon-polar-arpi-62-gratis-i1328293440.html tak myslalam ze maluszka ze szpitala w tym zabiorę, wiedziałam ze bedzie za duzy, ale myslę sobie to podwinę rękawy, ale jak przyszedl to stwierdzilam ze mały się w tym utopi:D noi jeszcze takie kaftaniki, kremowy i pistacjowy: http://allegro.pl/koszulki-niemowlece-polski-producent-r-62-i1328776311.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xa super jest xq ma podbne koła ale lżejszy jest o2,5 kg niby niewiele ale jak mam go tachac na 3 pietro to juz jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kłopotów z zasypianiem nie mam, jak się położę to chwila i mnie nie ma :D a w nocy do łazienki na pamięć chodzę pół przytomna ;) poodkurzałam moją mini palmiarnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie płytki 'będę mamą' wlaśnie slucham ale jakos zaczyna mnie to irytowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus mam nadzieje,ze moja Mała będzie grzecznie spac a mamusia razem z nia:) ja tez mam duzy kombinezonik ale ze szpitala w tym Julcia moze wrócic tym bardziej,ze jeszcze inne ciuszki bedzie miala na sobie wiec tak zle nie bedzie;) Co jest tam takiego na tej plytce,ze Cie irytuje? musialabym isc do sklepu po owoce bo mam smaka a koszyczek pusty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są 3 płytki z taką relaksującą myzyką na ostatniej jest muzyka powazna, generalnie lubię muzykę powazną ale ta jakos dziala mi na nerwy ,zmienię bardziej na spokojną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka powazna to nie dla mnie. Posłuchałabym irlandzkiej ale Mąż wszystko gdzieś pochował a nie chce mi się szperać tych wszystkich płytkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za przywitania.... fakt ze nie pisalam od wakacji tutaj ale naprawde na wasza strone wchodze codziennie i naprawde przez takie pisanie i czytanie duzo mozna pomoc.... ja tez marcowka..... nie ja nie pracuje siedze z mackiem w domu.... a od wczoraj gnebi mnie przeziebienie, wlasnie przyszlam od lekarza powiedzial ze mam wezły chlonne i dal antybiotyk amotoks, niby czytam na internecie ze jest bezpieczny w ciazy ale mimo tego boje sie... popoludniu ide skonsultowac sie z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kapturem 56 cm a bez 51 czyli moze jednak nie za duzy... wszyscy co go oglądają mówią,że będzie za wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny...znów mnie choróbsko dopada...rano bolało gardło-płukałam szałwią, jakaś zmęczona jestem i trochę z nosa leci, piję herbatę z miodem i cytryną, kupiłam prenalen i przed chwilą zmierzyłam temperaturę i mam 37,1...ach a taka ładna pogoda u nas dziś-słonko świeci i chciałam na spacerek się wybrać, ale w tej sytuacji zostanę w domu...poleżę na sofie pod kocykiem i się powygrzewam....mam nadzieję,że się wykuruje domowymi sposobami....och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny...znów mnie choróbsko dopada...rano bolało gardło-płukałam szałwią, jakaś zmęczona jestem i trochę z nosa leci, piję herbatę z miodem i cytryną, kupiłam prenalen i przed chwilą zmierzyłam temperaturę i mam 37,1...ach a taka ładna pogoda u nas dziś-słonko świeci i chciałam na spacerek się wybrać, ale w tej sytuacji zostanę w domu...poleżę na sofie pod kocykiem i się powygrzewam....mam nadzieję,że się wykuruje domowymi sposobami....och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś....ślicznie ,mój chrześniak kochany ma tak na imię.Dopiero w święta go zobaczę a tak juz tęsknię Jak lekarz dał Ci antybiotyk to chyba znaczy że lepiej żebys go zażyła niz chodziła z jakims zapaleniem,bo to grozniejsze może być dla Malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona dziwie sie,ze tak długo wytrzymałąś nie piszczac nic tutaj mimo,że nas czytałąs. Daj znać potem co z tym lekiem. Mam nadziedzie,ze przeziębienie szybko minie!. Betty biedactwo Ty co chwile chora... moze jak wychodzisz na spacer to za lekko sie ubierasz i Cię przewiewa? Wygrzej sie, napewno to pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona nie martw się, skoro lekarz przepisał Ci antybiotyk to na pewno Ci pomoże, ja tez się bałam brac wszystkiego co nowe, nawet na pocz głupią nospę bałam się brać i dzwoniłam do gina.i chyba sobie zupę podgrzeje, kurcze juz po 13 jak ten czas lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos ty? Przecież Maleństwa rodzą sie ok 54cm.Myślałam że 62 kupiłaś. Będzie w sam raz. BETTY leż i wygrzewaj się,taka pogoda to najgorsza,najłatwiej o przeziębienie,a to nie wskazane dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w końcu:P Witam eweluon?? Dobrze napisałam?? Tak czy siak witam:) Ja też marcówka co tu za wypominanie kto nie pracuje:P:P:P heh nie no żartuje :) a tak się składa że ja właśnie dzisiaj mam mnóstwo pracy bo sie załapałam na pomoc przy rozkręcaniu firmy M :D:D:D Musze jakies oferty porozsyłać:) heh tak chce żebym sie ważna poczuła :D:D:D a wczoraj go wytarmosiłam na śpika:D::D:D skwitował tylko że mu "na dobro robię" to z tego http://www.youtube.com/watch?v=wGtFTRR2Ka0 znacie?? sie uśmiałam z niego:D:D:D jutro mam iść na ta krzywaa ale zgłupiałam trochę :/ bo mam na 50g wypisane skierowanie. I ta baba mi powiedziała że mam to wypic w domu i równo po godzinie stawić sie w przychodni bez kolejki na pobranie krwi:/ jakos po chińsku czy mi sie zdaje?? Bo myślałam że najpierw mi pobierze krew i potem po godzinie no ale jak tak karze no to tak zrobie:) jestem jestem oglądałam juz boldera tez z każdej strony:) Ma extra wielka gondolę ,łatwo się prowadzi nawet, spacerówka obszerna ta rama srebrna jak dla mnie kiczowata ale można wziąść z czarna wtedy fajnie wygląda. Można montowac maxi cosi:) wydawałoby się że same plusy ale jak mi go pan złozył no to skapitulowałam:) duży jest :) ja mam teraz wózki ciągle w głowie nie wiem czemu ten wózek taki dla mnie ważny :/ że musi byc idealny:) Juz nie wiem czy te wielkie pompowane koła sa dla mnie takie ważne przecież przez śniegi sie nie będę przebijac:) Pytałam też wczoraj czy moge od mury kupić gondolę bez spacerówki i nie moge :/ Babeczka w hurtowni powiedziała że jest to jeden z modeli w których mozna kupic sama spacerówke ale gondoli już nie:/ bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wolno pisze,wszyscy mnie wyprzedzaja.Siedzę i smieję sie sama z siebie.Czy Wy tez jestescie takie pokręcone.Wczoraj zamiast do szafki to do zamrażarki pchała garnek i sie dziwiłam że nie wleżć.Dzisiaj pojechałam do przychodni i nie zamknełam drzwi do domu.Ciekawe co zrobie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe na pewno bedzie dobry, najwyzej podwiniesz rękawy, moj to dopiero wielki 62 cm:P Betty poleż dzisiaj w łóżku i nigdzie nie wychodz, zrob sobie herbatki z cytrynką, albo sok malinowy z miodem jak masz. Własnie myłam zęby i znow zwymiotowałam, ech, mysłałam ze mi to minie po 1 trymestrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewszystkie maluszki tak sie rodza ja mialam 57cm a moj m 58:) mam kombinezonik na 56cm ale za 5zł z ciucholandu hihi a nowy kupilam na allegro za 39zł ale juz 62:) zreszta gin nam wszystkim powie na ostatnim usg przed porodem ile maja maluszki cm wiec bedziemy wiedzialy co kupic i jaki rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus ja tez tak mam jak wracam z zakupow.....tzn jak dzwigam reklamowy z zakupami to czuje to samo. Takze musze codzic codziennie i codziennie cos kupowac bo na 2 dni nie uniose...a co 2 tyg jezdzimy z mezem na wieksze zakupy do supermarketu....wody, soki.......itd. Wtedy zawsze on dzwiga a ja mu kibicuje:D Takze to normalne ze przy wiekszej ciezkosci niz mozemy ciagnie nas brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja tez tak miałam ,najpierw wypiłam w domu glukoze a potem poszłam do przychodni, a do przychodni szłam ślimaczym tempem bo mysłałam że puszcze pawia po tym badziewiu ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×