Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość tryrtyrty triniiiiiii
dziołchy nie bocie sie porodu, mnie nawet w szpitalu pielegiaka straszyla ze pierworodka to moge 24 godz rodzic a tu godzinka i po bolu;D;D NAWET TAK NIE bolalo wiec nie wiem po co tak jape darlam, jeszcze sie darlam ze chyba rodze przez tylek bo mi tylek rozrywa:O ale siara:O a w sumie to wcale tak nie bolalo, moze 20 min takiego bolu a parte to 3 min i juz:) wiec trzymajcie sie nie bedzie zle :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam sobie;) Wy chyba też zrobiłyście sobie drzemke popołudniową bo coś ucichło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki:) nadrabiam po woli 20 stron zaleglosci, bo net mi nie dzialam w ostatnie dni, mam do Was bardzo pilne pytanie.. Bo zrobilam cos zlego tzn. kupilam spodnie jeansy czarne na allegro i postanowilam je wyprac i zalozyc w sobote na andrzejki i wczoraj je wypralam i zapomnialam przestawic wirowanie na mniejsze i wywirowaly sie na 1200 obrotow i po wyjeciu z pralki i wyprasowaniu sa takie zagniecenia widoczne, takie jakby niteczki jaksniejsze i kupilam farbe do ubran dzisiaj i zamierzam je zafarbowac tylko na te andrzejki bo po niedzieli zamowie sobie nowe (gdybym zamowila dzis to do soboty nie dojda) gdyz takie farbowane nie nadaja sie na dluzsze noszenie bo podobno wszystko farbuje a jak na deszcz sie wyjdzie to nawet skora zafarbuje:) Tylko, że nie wiem jak zafarbowac te spodnie teraz...:( Na opakowaniu pisze, ze mam je wlozyc do garnka gdzie jest rozpuszczona ta farba i podgrzewac tak dlugo az prawie do zagotowania, ale ja nie chce tego robic w garnku w ktorym gotuje jedzenie, innych nie mam, czy mozna to zrobic jakos w pralce alb nie wiem myslalam zeby wlac goraca wode do miski i rozrobic proszek i wlozyc te spodnie zeby sie moczyli i pozniej je wyjac, ale czy tak bedzie ok? Chodfzi o to, że te paski nie są tak mocno widoczne - lekko w świetle dziennym, w świetle w pokoju wieczorem slabo widac. Pomocy dziewczyny, bo nie mam w czym isc na andrzejki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie muszę pisać dlaczego dzisiaj sie nie odzywałam wrrr... ale sie przeszłam i zadzwoniłam (przy okazji firma od której mam internet to firma, w której pracuję). Podobno obiecują poprawę :) KAROLINKO ja kiedyś zrobiłam podobnie ze spodniami męża, polecam Perłę Black do prania naprawdę kolory zostają. I Ja zawsze każdą czarną rzecz na samym początku wkładam do wody z octem, kolor już nie zafarbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mozesz mi podac link do sprzedawcy od ktorego kupilas polspiochy, kaftaniki i czapeczki? Pisalas, ze sa bardzo mile w dotyku. Moze sie skusze jeszcze na cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen kochana a mogłabyś mi tak krok po kroczku wytłumaczyć jak ja mam zafarbować te spodnie? W jaki sposób? I przed farbowaniem zamoczyć je w wodzie z octem? Bo nie rozumiem za bardzo:)Z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam gościa........Tesciowa mnie odwiedziła.niezła niespodzianka.Przypomniała sobie że synowa w ciązy. KAROLINA-witaj,Synus daje ci popalić? W sprawie spodnie nie pomogę,może napisz na forum Pań domu(zagroda babuszki jak dobrze pamiętam)Suelen ma racje , ja tez piore w rzeczach do czarnego,ale nie wiem czy tak zabarwi. TUETHE -Będzie mała JULCIA-PO (tak się nazywa czerwony teletubis) Kombinezon wygląda na cienki i ciepły i taki milutki.Fajne są takie z "butkami"od razu. Piszesz że pojałaś słodyczy i sie wyspałaś.Bardzo dobrze,miałaś odpoczywać.Plan wykonany. TYRTYRTYR-DZięki za pocieszenie,tego mi było trzeba,bo juz zaczynam schizować ILOŚKA-tez sie wyspałaś,to co do północy popiszemy,co nie? EWKA-trafiłaś w sedno ,ja tylko smażone i kaloryczne jedzonka wcinam,to wszystko przez zimę w końcu jesteśmy ssakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za link:) a maluszek jest spokojny, chodze do pracy do 2.12 (tzn. jestem na L4 ale chodze pomoc na 6h dziennie) i w pracy jest spokojny tylko jak odpoczywam to bryka w brzuszku:) Ciesze sie, że już koncze prace bo umieram wieczorami z powodu bolu krzyza:) Trzymajcie sie cieplo, ja ide spac juz, jestem wykonczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałam sobie opowiesc dzieci i prawie sie posikałam ze smiechu.Najbardziej mnie rozwaliło " jestem nieszczesny bo mam w domu biblie"hehe. Karolina ja jak kiedys farbowałam spodnie to wlasnie w garnku... nie wiem jak inaczej mozna to zrobic. jesli nie widac tego tak bardzo to ja bym to zostawiła. Ja mam tez problem co ubrac na andrzejki ale przekopie szafe i moze cos znajde bo chciałam sukienke i leginsy ale zimo sie zrobiło:/ Suelen tak jak myslalam,ze znow internetu nie masz... Zastanawiałam sie keidy sie tu pojawisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka kombinezon jest wlasnie gruby i taki milutki;) Teletubis Po to nei byl ten z torebką? nigdy nie ogladalam tego a wiem,ze z jednego mieli polewke,ze jest gejem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi nio pewnie tak bo juz napewno niezasne jak dzis tak dalam czadu:) tuethe ja tez ogladlam hahaha dobre było o wielodzietnej rodzinie to przezytek dzieci a dzieci smierdza;p hyyhhy i robia kupy;p ostre;p dziewczyny moje drogie jak zawsze zdaje sie na wasz gust rozmawialam dzis z M i byl w hurtowni u nas wozeczkow i zebym miala xq lub xv lub xa w kolorze jaki chce to musze zamowic go przed swietami bo u nas strasznie schodza szooook;p wiec pytanie głupie ale jest;d na jaki KOLOR sie zdecydowac?? kazda z was chyba kojarzy troszke kolorki X-LANDERA jest ich sporo nie do zatrzesienia ale jednak i niewiem jaki fajniejszy:) jako ze licze aby został dla kolejnego dziecka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa nie wiem jakei xlandery maja kolory. Ja jak ebde kupowac wózek to wybiore taki kolor,zeby i dla chlopczyka wózek mógl byc jakbyśmy kiedys sie spodziewali;) Zmykam do tesco z Mężem i Mamą. Moze ich na cos naciągne, hihi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mam pamięci do imion,a co dopiero do nicków.Która miało zagrożenie chorobą zakażną,rumień,czy cos z wysypką,to czasami nie GULA? Nie nadążam Was czytać a przypomniało mi się że bardzo sie stresowała Kobieta,ze dzieci pozarazane i Ona oczywiście. Zastanawiam sie co u SMUTNEJ MARCÓWKI.Doszłam do wniosku że juz ok i teraz pisze z nami pod swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...muszę się pochwalić...umówiłam się na usg 4d u innego lekarza i o dziwo zapłacę 100 zł z nagraniem na płytę..już nie mogę się doczekać,mam nadzieję,że dzidzia pokaże co ma między nóżkami:):):) a idziemy 30 listopada czyli w andrzejki:) ale będzie imprezka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=21_51&osCsid=814004aa50366cd48c4872ffc5d1f6d3 tu sa wszystkie chyba:) udanych zakupow:)) ja słucham muzyczki relasacyjnej od mojej poloznej i powiem wam ze Ennio Morricone naprawde pieknie to skomponowal a przeciez ja nielubie takiej muzy;p a najbardziej podba mi sie piosenka z bajki pocahontas instrumentalna wersja cudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez niemam pamieci ale to gula chyba:) ale z tego co kojarze to ok wszystko:) smutna marcowka moze juz niejest smutna ale szkoda mi dziewczyny bardzo faceci to jednak mysla siusiakiem niczym wiecej;/ przynjamniej niektorzy. 100zl to malo jakbym miala tylko tyle dac tez bym poszla;( a tak u mnie 250i niestety niemam na to;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKA, Perły Black używaj do prania czarnych ubrań. Co do octu to jak np. kupisz spodnie, włóż na 20 minut do wody z octem, a później wypierz. Ocet utrwala kolor. Jeśli zafarbujesz spodnie, również namocz w wodzie z octem. Ta Perła naprawdę chroni czarny kolor w praniu, mój mąż bardzo lubi ubrania w tym kolorze, więc nauczyłam się je obsługiwać :) BETTY bardzo atrakcyjna cena, nie zapomnij efektów na dostarczyć :) ILOSIA ja widziałam dwa kolory x-landera 2010, niebieski jest fajny, ale widziałam (chyba vulcan się nazywał) brązowo-pomarańczowy :) rewelacyjny i ciepły był ten kolorek. Wydaje mi się, że zieleń i czerwień równie ładne będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ilossia ale dałaś teraz:) A jaki ci sie podoba?? Byle nie niebieski i nie różowy a tak to każdy pasuje do chlopaczka i dziewczynki:) No nie wime co ci powiedzieć heh mi sie zieleń podoba bo sie nie brudzi tak i jest ladna ciepła taka ale ten czerwony też jest fajniutki tylko ma ta wyściółkę pomarańczowa nie pamiętam jak mocno intensywan jest na żywo:) Koleżanka zakupiła kiedys wózeczek właśnie pomarańczowo żółty panie w sklepie sie zarzekały że to fajny kolor że taki praktyczny że ludzie tak chwalą:/ na pierwszym spacerze małą obsiadły jakies muszki bo do tego żółtego leciały:) Ja jak pytałam niby o żółta mure to pani tez sie zarzekała że to taki miód że muchy nie lecą no ale nie wiem jak to w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pomarancz chyba nie własnie bo widzialm to taki wsciekly raczej wsumie ta wysciolke mozna zmienic sobie i to nie bedzie problem:) ahahha no własnie myslałam o NIEBIESKIM i ZIELONYM i tak zbytnio niewiem ogulnie to ja bardzo lubie ten kolor ale pewnie troszke juz smiga tego koloru wozeczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo wyskoczylam z łozka a moezus juz sie drze ze na łozko grzac sie.... i bylam u drugiego lekarza ktory zbadal mnie i powiedzial ze mam tylko gardlo czerwone a wezły ok sa, dał mi tylko calcium i leczyc sie domowymi sposobami a gdyby to nie pomoglo to dal mi antybiotyk o dzialaniu miejscowym i łagodny dla kobiet w ciazy, bo jest on psikaky czyli w spraju na gardlo i do nosa.... i komu tu wierzyc????? ale biorac pod uwage przebieg wizyty i rozmowa i moje samopoczucie to chyba temu 2 lekarzowi wierze bo nawet ten antybiotyk w spraju lepszy niz tabletki... ale miejmy nadzieje ze nawet tego nie musze brac ze jakos samo przejdzie..... na jutro mialam umowiona wizyte do mojego ginekologa ale chyba nie pojde, niechce sie doprawic bardziej i mojego macka zarazic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka tak to ja pisałam o tym rumieńcu dziecięcym mam obserwować i jakby coś się działo poinformować lekarza. Ilosiaaa ja też mam x-landera a podoba mi się bardzo i widziałam na żywo kolor Valcano bo jest uniwersalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie wiem jak się zabrać do nadrabiania zaległości, a jestem taka ciekawa co wydarzyło się u Was podczas mojej obecności w szpitalu... ale cały czas chce mi się spać :P muszę odespać szpital, bo wiecie jak to jest, człowiek w stresie spać nie może a tu jeszcze "kable" do rąk podpięte i ciężko się ruszyć, żeby nie wyrwać, bo to boli... więc odsypiam i relaksuje się, w środę pójdę na kontrolę, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU odpoczywaj i sobie czytaj, mam nadzieję, że już lepiej się czujecie. GULA, chyba tak się nazywał ten kolorek :) ILOSIA mnie się ten brąz podobał, a pomarańcz nie był rażysty. Zobaczyłam na stronce kolory ENERGY fajnie wygląda, bo jest to połączenie czerwieni i szarości :) Ja myślę, że pojeździć samemu i zobaczyć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×