Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Poleżałam sobie i stwierdziłam,że nie bede sie denerwowac.Spytala sie czy mialam badania prenatalne robione a ja ze tak i moze dlatego tak zrobila. Nie wiem. Mała mnie cały czas kopie więc nie mam czym się martwic:) Suelen bardzo fajne zakupy;) Lista robi Ci się coraz krótsza;) Mi M dał 50 zł mimo,ze kłociłąm sie 5 minut,ze nie ma mi dawac bo mamy mało ale sie uparł i powiedział "kieszonkowe" i aż korci mnie isc na miasto i małej coś kupić:) Co do sylwestra... My jak narazie spedzamy go w domu. Nie wiem czy z moimi rodzicami czy pojedziemy do tesciow. Jednak wszystko moze sie zmienic tak jak rok temu... Byłam w pracy do 21 i M mnie uświadomił gdzies o 15,ze idziemy do Jego kolezanki z pracy. Zanim wrocilam z pracy,umyłam sie, ubrałam to bylismy po 22 na miejscu a w tym roku nawet nie wiem czy mam ochote gdzies isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe dała przykład przeliczania pieniążków na rzecz naszych maluszków, sama dostała od męża, a już chce coś małej kupić :) Obawiam się , iż my mamusie już tak będziemy mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tak wybralismy juz i jest zaklepane i oficajlnie używane:) no to prawda ze czlowiek teraz kase przelicza bardzo czesto sie na tym łapie ale cuz jest masa do kupienia jeszcze. to fajnie mam nadzieje ze zakupy beda udane to i ja skorzystam z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE dziękuje ci bardzo, dzisiaj już bardzo dobrze :) ILOSIU śliczne imię wybraliście :) Wiktoria brzmi pięknie i królewsko, znajomi mają Wiktorię i czasem mówią do niej Wiktorynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihhi ale ja tez tak wolam!!! hiihhi no własnie oto chodzi no i Wiktoria znaczy -zwyciestwo a dla mnie to bardzo wiele:) a musze sie pochwalic DZIŚ MAM 100-DNIÓWKE ;P ihih do pordu coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen chyba każda z Nas ma tak,że woli kupić coś dla dziecka niż dla siebie. Mam też jeszcze taki kupon do sklepu i musiałabym się isc spytac co moge za to zabrac bo na wózek tego nie wykorzystalismy a to jest 150 zl;) Ciesze sie,ze dzisiaj już dobrze sie czujesz. Wiktoria to ładne imie- moja kuzynka tak nazwała córeczke;) Wcinam pierniki,ktore polozylam wczoraj M na talerzyku ale ich nie zjadł bo mi się przyznał,że nie lubi. A odkad Go znam to nigdy mi tego nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU gratuluję studnióweczki!! piękne znaczenie imienia, Ja także kierowałam się znaczeniem (Nataniel oznacza dar od Boga) ja długo czekałam na ciążę i jak się ucieszyłam to ją straciłam, a mały to cud!! zaszłam w ciążę jak Pani doktor powiedziała, że teraz macica się oczyszcza i cykl jest bezowulacyjny, a tu na kontroli niespodzianka :D Czyli u Ilosi będzie Wiktorynka :) Wiki, Wikusia, Wikunia... śliczne zdrobnienia można utworzyć. TUETHE oj chyba nie każda, uwierz mi znam wiele dziewczyn i czasem mnie zaskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen doskonale wiem co czujesz bo u mnie było tak samo .... tylko u nas trwalo to 6 miesiecy musiałam psychicznie dojsc do siebie zresetowac sie i gdy szlam do doktora na kontrol po tym czasie to powiedzial uu jada panstwo na urlop zresetowac sie szkoda tylko ze juz po owulacji ale odpocznie pani.... wrucilam w ciazy:))) ihih chociaz cały czas pamietam mojego aniołka. to zyje dalej. hihi zdrobienia sa piekne:). Nataniel ma cudne znaczenie jej naprawde piekne i fajnie ze bedzie kolegom opowiadal jak wyjatkowe ma imie:) dziękuje hihi niemoge sie doczekac a na twarzy mam taki usmiech jak to mowi moj M banana;p ze szczescia;p tuethe znowu ochotki na pysznosci mi narobila ;p a pierniczki zamierzam na swieta upiec:) i rogaliki Twojego brata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to Natanielek to faktycznie taki Mały cud dla Was. Musiałaś dużo przejsc ale wazne,że już w marcu Malutki będzie z Wami:) My już przed slubem cywilnym zaczeliśmy się starac ale co miesiac kolejne rozczarowanie aż wkońcu stwierdziłam,że nie będę o tym tyle myślec i bum;) Tesc składajac życzenia M przed kosciołem w maju powiedział,ze teraz możemy już o dziecko się starac. M się smieje,ze musiał dostać pozwolenie od taty,żebym zaszla:) Suelen widocznie te dziewczyny nie są przygotowane na dziecko albo sama nie wiem... ja jakbym musiala to bym chodziła w jednych spodniach i koszulce byleby Julcia wszystko miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips Avent
Tuethe, napisałaś ostatnio: „Mi Pani w sklepie powiedziała, ze jak juz kupi się np butelke z avent to najlepiej reszte tez z tej firmy. Rzeczywiście wygodniej jest posiadać wszystkie akcesoria do karmienia jeden marki. Wynika to z dogodnych rozwiązań jakie dana marka przewidziała. Dla przykładu akcesoria Philips Avent smoczki, butelki, kupki niekapki, laktatory, pojemniki VIA są ze sobą kompatybilne. Można je składać w różnych kombinacjach. Jest to wygodne i często pozwala zaoszczędzić czas. ---- Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wszystkie Wiktorie mówie Wikusie bo tak mi się podoba:) Mój brat chyba urosnie o pare cm jak mu powiem,ze kilka dziewczyn upiecze jego rogaliki:P Ja się zastanawiam czy isc na miasto i przy okazji wejsc do Tesciowej i zafarbowac Jej wlosy czy isc do kuchni i upiec jakeis ciasteczka Mężowi. Jak pójde na miasto a potem do Tesciow to M sie wscieknie bo śnieg cały czas sypie i jest ślisko a blisko nie mam. Tylko co ja mu na obiad zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatkę robie Marcóweczki to mogę zrobić i rogaliki twojego brata :) TUETHE będziesz wdychać opary farby? czy to taka farba bez amoniaku? Nie powiem ciężko było łez wylałam morze, ale najważniejsze, że się udało i jest dobrze :) Każde nasze dzieciątko to dla nas cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to jest farba bez amoniaku. Jednak nie chce mi sie strasznie tych włosów farbowac. Wygrało siedzenie w domu i upieczenie ciasteczek:D tylko musze i tak isc do sklepu po białą czekolade... Ważne,że Natanielek sobie teraz rośnie i rośnie i Mamusi sprawia dużo przyjemności:) a Sałatke tez bym zjadła... ale nie chce mi sie robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze zostań w domu rób pyszne ciasteczka (znowu bym zjadła jakieś ciasteczko :P ) i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nasze dzieciatka to teraz skarb najwiekszy szkoda ze miałysmy troszke pod gorke... ale najwazniejsza jest terazniejszosc. kurde zauwazylam ze Orlla niepokazala sie na forum odkad jej maz na nim był szkoda:(ciekawe co u nich wogule masa dziewczyn sie nieodzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to ja mam dla ciebie rozwiązanie jak nie wiesz co zrobić:) przyjdz to mnie i upiecz mi pierniki bo mi sie nie chce a bym chetnie zjadla:) od tygodnia codzinnie około 11/12 chce mi sie płatków z mlekiem zwykłych kukurydzianych i z cukrem:) i właśńie teraz nastała ten czas więc mykam do kuchni:D:D:D a my na sylwka nie wiem co robimy :/ mamy chyba z 4 zaproszenia od znajomych u których zawsze sa takie imprezy z dziećmi dzieciaki maja frajdę robi sie im osobny pokój z dekoracjami piccolo i konkursami. Ale nam sie nie chce nigdzie iść :) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa ja codziennie mam nadzieje,że Orlla wkońcu sie odezwie... starsznie długo już nic nie pisze. Mója kochana psinka przyszła sie poprzytulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też codzienne sprawdzam czy ORLA się może odezwała, a zaczynam się martwić o nią :( EWKA Ja miałam już etap mleczno-płatkowy, więc nie odmawiaj sobie i smacznego :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jedzenie mleka z płatkami zawsze zle sie skonczyło wiec nawet na to nie patrze:P Teraz sobie uświadomiłam,ze te "kieszonkowe" co dostałam musze wydać na witaminy bo została mi ostatnia tabletka:( Może Orla się zlituje i coś wkońcu napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kurde oby wszystko było wporzadku u nich mozemy tylko sie domyslac ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie może któras z Was do sklepu?:P Normalnie nie chce mi sie tyłka ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe pewnie że bym chciała:P ale dobre o matko:) mmmm... dziwnie bo musze je posłodzić i to dość dużo a ja nie słodzę nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jakbys mieszkała blisko mnei to bym Ci przyszła pomoc z piernikami:P Ubrałam buty- to juz jakiś postęp. Musze isc sie przewietrzyc bo bracik poszedl do pieca i tak zakopcił,ze mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATANIEL dar od Boga/łezka mi się zakręciła. EWKA Mój Jasko 13marca 2003 czyli pierwsza klasa,ale nie jest tak samodzielny jak Twój Synek Twój Mąż nie dostaje takiego druku REMUA czy jakos tak co miesiąc od księgowej? Ja pokazuję taki druk i legitymację ubez,ta rodzzinną i jest ok. JESTEM t teraz znasz działanie tej sałatki :-) A swoją drogą Tatuś z Synem fajnie sie jyz dogadują ILOSIA mąka ziemniaczana jest bardzo dobra,polecają dla alergików.Mama mi opowiadała że jak byłam maleńka to miałam tak silną skazę białkową,że gniły mi dosłownie wszystkie zgięcia mojego małego ciałka.Uratowała mnie mąka ziemniaczana DARIA idz na bal i baw się dobrze,nikt ci nie karze całą noc szaleć na parkiecie. Przynajmniej 3 takie spokojne sylwestry cię ominą,nawet jak zostawisz z kimś dziecko to nie bedziesz się dobrze bawiła.Więc kożystaj. Mój Mężus ma chrześnicę WIKUŚKĘ,podoba mi sie takie imię,i tylle zdrobnień pięknych. A u nas burzliwe dyskusje w sprawie imienia.Wiktor mi się podoba,ale chłopca to nie zabardzo można zdrabniać,jeszcze Grześ się pojawił na liście i Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka nie dostaje od ksiegowej bo jej nie ma:) Ma własną działalnośc i sam sobie prowadzi księgowość. Ale Pani w ZUSie jak dzwonił to powiedziała mu że ma przyjść po druk do nich:/ a no widzisz to nasze Jaśki w tym samym wieku tylko mój z 22 września 2003:) Ale do drugiej klasy chodzi :) A czy samodzielny taki to nie wiem:/ Pojechał na obóz sportowy w tym roku a wrócił hmmm nie w swoich skarpetach z obdartymi stopami bo biegał po plaży w butach bez skarpet no i bez majtek tylko spodnie nasunął ale niestety był w kibelku i "zapomniał" podetrzeć tyłka:/ ale szcześliwy wrócił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×