Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

A M mi podpowiada że kupił jeszcze ręczniczek kąpielowy ale powiem wam w tajemnicy że oczywiście za duży bo 100 x100 ale muszę być już cicho bo już więcej nic nie kupi ,a przecież chciał zrobić mi niespodziankę:) Suelen dziś sporo było wypadków najważniejsze że mamie nic nie jest. Ale widzę że MAGDA nie odpisuje a chciałam wiedzieć jakie usg robiła :( Wybraliśmy wstępnie imiona więc jeśli będzie dziewczynka to będzie Lena (Lenka),a jeśli będzie jednak chłopiec to Sebastian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie narazie dobre jest 80E, ale obawiam sie, że na okres laktacji wskoczę w wyższy rozmiar :( Ja wcześniej kupowałam bieliznę w KONRAD albo w ROXAN to firma bieliźniarska mojej klientki. Moja mama do szału mnie doprowadza, ona zawsze wszystko bierze do siebie, martwi się, teraz płacze. Jest bardzo uczuciowa i niestety nie poradna w sytuacjach stresowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama kupiła nam śliczne okrycie 100x100 z misiem i wstążeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN czy ta kobieta sprzedaje na allegro.poprosze o jakis link.TY mnie zrozumiesz. :-) zmykam do łóżka bo znowu zaśpie śpijcie dobrze ,moje CHUDZINKI buziakuje was na dobry sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula dalej masz nadzieje na chłopczyka;) Ważne,ze twój M się interesuje i robi zakupy. Dłużej będzie Ci służyc;) Suelen nie dziwie się Twojej Mamie. ja bym nie wiedziała co mam robic i bym beczała. Kiedys jak M dał mi pojezdzic samochodem na takim placu to wiesz co zrobiłam? zestresowałam sie bo jakieś dzieciaki ogladały jak jeżdze i zamiast hamulca nacisłam gaz i przywaliłam w sterte kamieni. Zderzak rozpierniczony a M prawie zawału dostał. ochrzanu mi nie zrobił bo odrazu zaczełam płakać i się trząść ze stresu. A byliśmy ze sobą wtedy chyba rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to żaden problem mówiłam Tobie :) Fonia tak do bilansu (to takie rozliczenie co m-c )czyli do poniedziałku.Ale M truje mi że jeśli będzie tak ślisko to wyjazd do pracy mam wybić sobie z głowy. A o żyrafce kiedyś mu mówiłam ale spytałam dlaczego kupiłeś taki przewijak skoro pościel i łóżeczko ma dodatki w misie to stwierdził że żyrafka też musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to koniecznie do lekarza bo tak dziwnie że tylko wieczorem, mnie nie miałby kto z podłogi podnieść ;-))) a sam to chyba że najpierw na czworaka ;-))) Suelen moja mama taka sama, beze mnie to nie wiem jak ona by sobie poradziła.Ale to dobrze że ma wsparcie. Pewnie jeszcze w szoku jest gula penie że nic nie mów, my już wiemy że nie można narzekać bo więcej się nie wysilą,a większy rzeczywiście posłuży dłużej , ja mam usg na 22.12 i liczę że mi lekarz płeć potwierdzi ostatecznie.Chłopiec Staś, dziewczynka Julka ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula wiem o czym mówisz bo szefowa mnie błaga żebym wróciła na początku stycznia i pomogła jej rok zakończyć ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe pewnie że mam nadzieje zobacz chociażby po wpisie Magdy cały czas mówili jej że dziewczynka a tu chłopiec :) Śmieje się bo mój M mówi przecież wiem co zrobiłem więc mam ciągle cichą nadzieje że właśnie to coś tam na kolejnym usg się wysunie:) A jak nie to będzie Lenka:) Ja też marcówka właśnie tak myślę że ten mniejszy kupię ja sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO bardzo mi przykro, ale Pani Wiesia niestety nie ma strony, ona do firmy zawsze mi przynosiła stanik i majtki z najnowszych materiałów i brałam. Chcę zamówić ten: http://allegro.pl/nowy-biustonosz-do-karmienia-pati-w-kwiatuszki-80e-i1346554038.html http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-talika-80-e-i1355412835.html Bardzo lubię bielizne z akcentem, a nie nijaką. Niestety na większy biust bielizna jest droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula uparciuch z Ciebie:) Twój Mąż dobrze myśli, dziecko będzie miał rózne zwierzaki w pokoju. Misiów za dużo by było:) Fonia do mojej lekarki niestety cieżko się dostać. Jak jutro też tak będzie to będę dzwonić do przychodni.Może to być też przez to,że wietrze pokoj do zimna bo nie mam czym oddychac... Mam wrażenie,ze mamy tutaj dużo księgowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nadzieje można mieć do porodu;) Zobaczymy co wyjdzie;) Suelen bardzo ładne staniki. Ja sobie kupiłam jeden w zyciu za 80 zł do sukni ślubnej. Jest taki fajny ale już za mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula - moj symus tez bedzie sebastian:D mnie jesli chodzi o piersi sie zmienilo tyle ze nosilam 80 C teraz nosze 85 C ale co niektore jakie mam zaczynaja cisnac pod biustem .zobaczymy jak sie to skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dzięki :) Kurcze ja to już mam jak nie ucho to wymioty tylko teraz moja młodsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam laseczki muszę zaopiekować się malutką . Do zobaczenia jutro pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula szybkiego powrotu do zdrowia córeczki! Trzymaj się;) a ja miałam 75 B a teraz mam 85 albo już 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam program o nieudanych operacjach plastycznych. Obrzydlistwo. Ludziom nie pasuje swój wyglad a po operacji wyglądają jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na allegro szukam spodni ciążowych, jest trochę do wyboru, tylko wkurzyłam się bo mój M gdzieś mi metrówkę sprzątnął ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miarke mam na biurku. Jak ktos mi ją gdzies indziej da to pozabijam:) Jak kupisz spodnie to podaj linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, chyba muszę wyłączyć kompa bo coś mi się ostatnio przegrzewa i zaczyna strasznie wolno chodzić, idę poczytać to może zasnę miłej nocki i do juterka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam:) Muże uda mi się prędzej zasnąc bo wstać chce predzej,żeby spokojnie zrobić tą rolade;) kolorowych snów dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam sobie Hausa 6 sezon :) Chyba czas najwyższy iśc powoli spać, ale póki co oglądam firanki na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah te problemy ze spaniem.....masakra......a tu nikogo nie ma ;-( ale to dobrze, jest szansa ze chociaz Wy smacznie sie wyspicie mamuski ;-)....zaczne czytac ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, ale produkujecie, a ja sie ciesze normalnie juz sie uzaleznilam od forum i jak wstaje to odrazu wlaczam laptop zeby poczytac przy mleczku. Fajnie ze jestescie. Puszku- mam nadzieje ze teraz smacznie spisz. Ja nawet jak niemoge spac to leze w lozku i czytam ksiazke. Ale wczesniej gotuje sobie mleczko , dodaje miod i to mi pomaga zasnac spowrotem. Ja biustonosz kupilam sobie z Mama9 miesiecy i jest rewelacyjny bo miseczki rosna wraz z moimi piersiami. Milego dzionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×