Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Witajcie:) Suelen mi M ściąga co chwile Housa:) Fajne to prawda?:) Ja jak dupa wołowa leżałam w łóżku i spać nie umiałam. Ogladałam pierdoły już w tv a wkońcu włączyłam eska tv i słuchałam polskich piosenek. przed 3 obudziłam Męza bo mi się conieco zachciało, hehe;) a przed 7 wstałam i już nie śpie. Wyglądam jak zombi:D Kat ja tez odrazu właczam laptopa- takie małe uzależnenie od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzalezniona . dzien dobry wlasnie wstalam ezus robi mi sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Gajcia się budzi o 8.00 lub parę minut po, jak tatuś pójdzie do pracy :) wczoraj miałam dzień do bani, ale dzisiaj już lepiej :) wstawiłam pranie :) pozmywałam, jeszcze trochę posprzątam i będzie gites :) na obiad robie schabowe w sosie z grzybami suszonymi, do tego ziemniaczki i ogóreczki :D potem zakupy z mężem, połączone ze spacerem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajne zakupy. ja niedawno wstalam, ja jutro tez jade do pracy pomoc troche bo znowu do mnie dzwonili, ale kasa sie przyda przed swietami, chcemy dac tesciowej kase bo kasa zawsze sie przyda a do moich idzemy na wigilie a kasy im nie dam bo maja jej dosc jak mama w Niemczech siedzi wiec chce kupic mamie moze jakas bluzke, tacie moze jakies wino a bratu jakis zestaw kosmetykow, a mezowi chce kupic poziomice 1,5m, troche moze glupi prezent ale on zawsze mi mowi ze musi kupic a pozniej jak juz nie potrzebuje to se zapomina o tym. gula ja tez mam kupione okrycie kapielowe 100x100 i nie uwazam ze za duze bo na dluzej starczy i mozna bardziej maluszka owinac. Moj maz mnie zadziwil tym jak sie o mnie martwi:-) Wczoraj po pierogach sam zmywal naczynia i mowil, ze jk zadzwonia ze sklepu ze w piatek jest do odbioru wozek (a ja w piatek rano bede w pracy) i jak bede po poludniu zmeczona to on sam pojedzie a ja mam odpoczywac i czekac na niego ale oczywiscie nie odpuszcze sobie i pojade z nim:) tuethe ja tez tylko raz w zyciu kupilam taki drogi stanik - bardotke do slubu:-) ale wciż mi pasuje i mam nadzieje, ze jesczze bede ja dlugo nosic bo jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wstałam :) bo Wiktosia głodna;p ihhi okrycie kapielowe nieza wielkie wcale na dluzej bedzie wsumie ja mam 2takie i 2małe ale to do szpitala wezme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Dziś jestem w domu nie poszłam do pracy bo mała przez całą noc wymiotowała i leży taka biedulka wykończona.Trochę jej przykro bo mieli dziś w szkole na wf iść na sanki. Kasia1919 fajne te przedłużacze do stanika też zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moglam spac o 2 poszlam dopiero... aj pewnie spalabym do teraz ale tel mnie o 8 obudzil wiec moze wczesniej zasne dzisiaj :P dziewczyny ogladacie na vod mamo to ja ? fajny program duzo ciekawych rzeczy mowia polecam jakby wam sie nudzilo http://vod.onet.pl/mamo-to-ja,2511,serial.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat nie zamawialam z allegro bo w sklepie z bielizna one tez sa ja placilam za nie 5 zl :) gula zobacz u ciebie w sklepie czy sa zawsze zaoszczedzisz na przesylce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina fajnie wymyslilas z tymi prezentami;) Do mnie z pracy nie zadzwonia tego jestem pewna a kasa by sie przydała.... Fajnie,że Twój M Ci wczoraj pomógł. Gula biedna ta Twoja. Czuje sie juz lepiej? A ja siedze w kuchni i robie to co wczoraj napisałam... Mamie kazałam zrobic mi budyn i wdaje mi się,że za rzadkie to jest ale zobacze jak zgęstnieje:) A mój M nie wzioł telefonu do pracy.. chyba po to,zebym mu smsów nie pisała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe moj bierze ale pewnie z checia by go wyrzucil bo go codziennie bombarduje smsami i mailami... i w czasie przerwy jeszcze dzwonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no napewno zapomniał bo był niewyspany przezemnie, hihi;) Napisałam do koleżanki z Jego pracy,zeby mu powiedziałą,że zostawił telefon bo by jeszcze myślał,że stracił. Ja tam ja coś robie to mu zawsze pisze bo raz mu nic nie pisałam i się do mnie dobijał co się ze mną dzieje:) Mój Brat ostatnio to przeszedł samego siebie... przyjechał do domu z pracy bo myślał,że stracił telefon. W pracy wszystko przeszukał, w domu wszystkie półki, auto przeczesał i wkońcu kazał mi do siebie zadzwonic. Wiecie co sie okazało? Miał go w etui przypiętego do paska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero podniosłam się z łóżka, strasznie, ale to strasznie boli mnie głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdajecie sobie sprawę z tego że sie kiedys w końcu spotkamy i was podduszę:P jak ja siedze na kompie to nikogo nie ma... tylko odeszłam 7 stron do czytania:/ ja już po pianinie :) DF przeczytany, mięsko kupione:) ale dzisiaj robie w końcu ruskie naleśniki bo tak mi się chce że mmmmmm.... i oglądam sobie tv;) bo.... M wczoraj z moim tatą pojechcali do sklepu i kupili telewizor w końcu:) bo w zeszłe święta mielismy włamanie do domu i niestety zciągnęli nam ze ściany tv:/ i mieliśmy taki ogromny z dupą na pół pokoju:) A teraz można przejść i się tyle miejsca zrobiło:D:D:D M tym bardziej uchachany bo jak pojechali do tego sklepu to sie okazało że ten co on wybrał to akurat od wczoraj jest promocja maja tylko 1 sztukę na stanie dopiero przywieziona i o tysiaka taniej więc juz w ogóle był w siódmym niebie:) A ja sie teraz delektuję oglądaniem seriali na fox life:D a co wy się tak przeraziłyście nose frifa?? ja mam aspirator:) z Jasiulą z gruchą sie tak męczyliśmy że hoho darł sie ciągle jak się tylko przystawiało:) Nasi znajomi wszystcy z maluszkami maja to nose frida i wszyscy chwala a mają juz kolejne dzieci więc zaufałam i kupiłam:D zobaczymy jak sie sprawdzi:) allegro ma przerwę techniczną:/ no chyba ich pogięło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen zrób sobie jakiś okład na czoło... Ewka jak to nikogo nie ma? ja to prawie cały czas jestem:P Super,że Twój Mąż trafił na taką promocje;) Macie idealny prezet pod choinke-ktory pod choinka stać nie będzie:P my telewizor kupilismy z połtorej roku temu i teraz za tą cene mielibysmy 42 cale i M marudzi co chwile ale obiecałam mu,ze kiedyś kupimy taki duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no widzisz tuethe na ciebie to zawsze można liczyć:) co tam pichciasz dzisiaj bo juz zapomniałam:) oglądam czarodziejki na fox life kiedyś całą serię do końca obejrzałam a teraz to się takie głupie wydaje że masakra:D tak jak power ranger:D kiedys wstawałam o 7 rano w niedziele i to w gimnazjum jeszcze żeby to obejrzeć a jak Janek teraz ogląda to patrzę i nei wierzę że to jest aż tak głupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie oglądałam czarodziejek bo mi się też wydaje,że jest to głupie:P Kurka pękł mi biszkopt jak zwijałam z kremem:( a tak się cieszyłam z tego... ale teraz jest w lodówce. potem zobacze czy mi się nie rozpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierka napisała w jaki dzień robimy M urodziny. Wiedziałam,ze Tesciowa nie powie,że nie mają przyjezdzac jak mają chorego kota:/ Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dalej chory czy nie. Tesciowa juz nic o tym nie wspominała. Zobaczymy co szwagierka powie Mężowi jak do niej zadzwoni. Jak chcą przyjechać to niech przyjadą ale ja będę w innym pokoju albo w kuchni będę udawać,że coś jeszcze gotuje:P Wiem,że M by się ucieszył ale nie chce żeby cos Nam się stało. A jesli okaże sie,że z kotem jest wszystko dobrze to mogą bez problemu przyjechac. Kurier przyjechał z prezentem. Musze gdzieś to teraz schowac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóz to,pora obiadowa? Byłam dzisiaj pół dnia u okulisty,tylkopo to żeby mi wpsali w karte ciąży że wszystko jest ok. SUELEN jestes kochana,widziałas jaki oni mają rozmiary? I ceny przyzwoite,ciekawe jak z jakością. Martwi mnie tylko że te miseczki sie tak całkiem odpina do karmienia. TUETHE Jak dobrze sie czuję w staniku to bez mrugnięcia okiem płace 150/200zł. Uroki wielkiego biustu,ale jakościowo są fajne i długo służą. KASIA nie wiedziałam że są takie przedłużacze,pomysłświetnyi tanioszka. Tak się ciesze że jestescie i macie głowy z milionami fajnych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak głowa? Ja też marcówka 200 zł byłoby mi szkoda.Jednak jakbym miała kłopot z kupnem to i za tyle bym kupiła. a w roladzie ten krem za rzadki mi wyszedl:( a mówilam to mamie a ona ze nie. Ahh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja kupilam 5szt. takich podkładów tylko 60x90cm i te zamierzam zabrać do szpiala dla mnie a dla dziecka kupilam taka ceratke http://allegro.pl/podklad-do-przewijania-ceratka-120x50-trwaly-i1297508102.html 2szt. i chce polozyc pod przescieradlo w lozeczku, kupowalam tak na wyczucie, okaze sie wpraktyce co jest potrzebne i ile sztuk tak na prawde, najwyzej dokupie dla maluszka :) Dziewczny czy ma ktoras sprawdzony przepis na rogaliki z dzemem? Mam ogromna ochote na takie rogaliki bym chciala je zrobic, i jak je sklepac zeby dzem nie wyplynal w czasie pieczenia. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mój brat robi fajne rogaliki drożdzowe tylko,ze z nutella. Jak chcesz to moge się go spytac o przepis jak wróci. ja to zawsze za dużo nawale dzemu i mi się wylewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×