Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

sonka widzę że taka sama mądra jesteś jak i ja, ja wypychałam męża z zaspy w zeszłym tygodniu, bo bałam się za kierownicą, to potem przeleżałam dwa dni, nigdy więcej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka poloz się teraz i odpocznij i nigdy wiecej takich rzeczy, mnie nawet bruch boli od noszenia zakupow, a Ty samochod pchałaś. Czuję jakies kłucia i pieczenia na gorze brzucha tuz pod biustem, chyba idę spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem pies miał dziś szybki spacer bo zimno jak diabli ... Tuethe poprosiłam jeszcze moją mamę żeby poszła zobaczyć u siebie w Carrefour czy może tam jeszcze są więc dam ci znać :)Tuethe ale dzięki temu że poszłam to kupiłam śliczny kocyk z żyrafą bo był w promocji za 12,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalałaś co za bzdury piszesz moja mama ma 10min do sklepu a spacer jej się przyda dla zdrowia :) Mój M wstał i zrobił sobie sam herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia śliczne naklejki i niedrogie, tez mam zamiar coś takiego nabyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 widział że poszłam z psem to wolał wstać:) Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek na dziś właśnie moja starsza c.12lat oznajmiła mi że stała się kobietą (dobrze że mam jeszcze w domu zapasy....) kurcze czy to nie jest za szybko ? Chyba oszaleje w tym domu co jeszcze mnie dziś czeka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia bardzo fajne te pianki:) Gula Twoja Mama może zrobić sobie spacer po parku a nie do sklepu... Ja mojemu zrobiłam kolacje... poturlalam się do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula Ty to masz same niespodzianki... różnie to bywa, ja pierwszy okres dostałam późno-3 klasa gimnazjum- a inne koleżanki już 4,5 klasa podstawowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że kiedyś będzie taki dzień ale czy musiało być to tak wcześnie ja dostałam w wieku 15lat.Teraz chodzi i jęczy że jej niewygodnie a ja powiem wam szczerze że czuję się jakoś skrepowana i stara. Rozmawiałyśmy kiedyś na ten temat ale to tak profilaktycznie żeby wiedziała co i jak. Mam nadzieje że w środę okaże się ,że jednak to chłopczyk siedzi u mnie w brzuszku :) Jeśli chodzi o moją mamę to Tuethe przestań się przejmować wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam pierwszy raz jak mialam 12 lat i nie bardzo wiedzialam cosieze mna dzieje, znaczy wiedzialam ze moge dostqac okresu ale i tak sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczai się;) Zresztą nie ma wyboru... Dobrze, postaram się nie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula gratulacje mamusiu, ale dzieci niestety dorastają wcześniej, a powiem wam w tajemnicy że dowiedziałam się ostatnio że mój syn stał się mężczyzną. To jest gula dopiero szok thuete to jak ładne to chyba je zamówię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA gratuluje kobiety :) ja miałam 13 lat, a teraz dzieci szybciej dojrzewają i nie jesteś stara!! zaraz będziesz mieć maleństwo i odmłodzisz sie o co najmniej 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie piankowe naklejki na ściankę sa bardzo fajne.Mam gdzieś schowane po Jaśku. Ja mam 3 siostry i było wielkie babskie swięto za każdym razem kiedy kolejna była przyjmowana do grona kobiet.Fajnie to wspominam.Miałam 13lat jak pojawił sie pierwszy okres.Mama upiekła ciasto i kupiła mi nowy stanik.Niby drobiazgi ale ważne i zapadają w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 to widzę że też tak szybko jak moja córa. Ale nie wiem jak się zachować odpowiadam jej na pytania doradzam co i jak ale jakoś w środku mi głupio.Moja mama nie rozmawiała o tym ,więcej dowiedziałam się w szkole lub od koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie siostry i jestem najstarsza mnie we wszystkim pomogła mama, młodszej siostrze Ja, a najmłodsza miała już nas dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chciałam napisac tego pytania bo myślałam,że się ośmiesze, hihi;) Szybko dzieciaki Wam rosną;) Gula ja z nikim o tym nie gadałam... sama o wszystkim musialam sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula zaciskasz zęby i rozmawiasz, moja też nie rozmawiała ze mną, byłam w głębokim szoku że okresu dostałam, dlatego ja teraz, może czuję krępację w rozmowach z synem ale staram się żeby to było naturalne a nie sztuczne, byłam w szoku jak się dowiedziałam ale wiem z kim, bo to od roku jego dziewczyna, więc cieszę się że to się odbyło tak a nie na chybcika na jakiejś dyskotece po alkoholu itd. Owszem uważam że o wiele za wcześnie ale takie czasy. Rozmawiać i uświadamiać- to możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA dobra mama z ciebie i córka ci ufa skoro ci powiedziała, nie wstydzi się własnej mamy :) myślę, że powinnaś jej powiedzieć co się wiążę z miesiączkowaniem (żadnych chłopców do 18 ;) ), że musi dbać o higienę, jak boli ją brzuszek to daj jej no-spę, może niech narazie nie ćwiczy na w-f bo może się krępować. Jak jej nie wygodnie to może kup jej podpaski dla nastolatek, bella wypuściła takie bardzo bardzo cieńkie dla nastolatek :) Wiem bo mam siostrę o 9 lat młodszą :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka, NIE,gorzej, znam się z mamą jego dziewczyny i ona mi powiedziała.Nie wiem czy udało mi się zachować pokerową twarz ale poczułam się jakby mnie ktoś pieprznął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę jutro zrobić uroczystą kolację i wybrać się z nią na jakieś zakupy coś drobnego:)Ale wiecie co mnie przeraża że ona jest jeszcze taka dziecinna a tu nagle staje się kobietą. Wiem że truje dziś wam ale chcę się komuś wygadać ...przepraszam :) Ale dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Nalepki są super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia jestes wyrozumiałą Mamą. Ile Twój syn ma lat? pewnie juz pisałaś ale wiesz ja mam skleroze... Gula Suelen dobrze radzi. Ja bym nie wiedziała c mam zrobić jakby córka teraz do mnie przyszła z taką wiadomoscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA nie które możemy pomóc, bo mamy siostry młodsze :) Moja Ola ma 17 lat, a jest tak głupiutka, że szkoda gadać. Fizycznie to kobieta, umysłowo... nawet moja mama się zastanawia kiedy dorośnie :) Uważam, że to super, że chcesz jej coś drobnego kupić, Ja dostałam łańcuszek i przywieszkę do tej pory mam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×