Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

JUS fajnie że z Maluszkiem dobrze.Długi filmik dostałas,pamiątka jak znalazł. Zauważyłyście że CYMBAŁKA się nie odzywa.Zgarnęła głosy i zniknęła,oj nie ładnie. Poradzimy sobie jakoś w tym jednym pokoju,bedzie ciężko ale jakoś tak jest że my oboje po tyłku zawsze dostajemy.Na szczescie takie trudne chwile zbliżają (jak na razie).Jesteśmy dorośli i sami podjeliśmy decyzję o 2 dziecku(lekarz zaleca żeby było ostatnim ) mimo że większe mieszkanie dopiero w planach.Już Wam pisałam że M jak nie w morzu,to mieszkanie szykuje i niestety kasa poszła spora a nic z tego nie ma i przwdopodobnie nie będzie. Jest jeszcze inna opcja na przyszłość.M ma pół działki budowlanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zrobię jakieś ujęcie z filmiku i wstawię:) No faktycznie Cymbałka jak potrzebowała glosow to sobie raptem o nas przypomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ale dobra jestes:) ja bym chyba nie wytrzymała. mi ktoś reszte sałatki zjadł, grrr. Ja tez marcowka napewno Wam sie ułoży i będziecie mieli kiedyś większe mieszkanie. Wazne,ze jestescie szczesliwi. Trzymam za Was kciuki! Tysia a jakies wózki są na paskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO ułoży sie wszystko jakoś, ważne, że jesteście razem i jesteście na dobre i na złe. Nie zaglądam do lodówki, bo mnie kusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus jaki śmieszek:) Słodziutka buźka:) Suelen jak jedziesz po Męża to uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS jaki cudowny uśmieszek, widać, że dziewczynka ma takie delikatne rysy buziuni :) a usteczka stworzone do całowania. Jadę po mojego K, obiecuję będę uważać, a potem zjem sałatkę, którą nazwał w zeszycie przepisów ''sałatka marcóweczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Te usta to chyba po mnie:P Marcowka wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zostałam sama z Juleczką. Tv nie działa więc zgasiłam światło i siedze przy zapalonych świeczkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to dobrze że chociaz komp Ci działa i mozesz z nami pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trochę wstydzioszek był bo buzke dopiero pod koniec pokazało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie urodziła a juz tyle komplementow dostaje:) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam z psem na spacer bo nikt dupy nie chciał ruszyc i przylazl do mnie i piszczał:/ tv działa juz spowrotem, antena miała chyba zawiasa chwilowego:P Moge sobie znowu dyskoteke robic:P Jus taka śliczna,ze komplementy musza byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe kurcze moze pogadaj z rodziną by chociaż w te mrozy oni wychodzili z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge do nich gadac jak do ściany... ale dzisiaj nie ma zimno, temp jest na plusie wiec fajnie sie spacerowało. No i jeszcze jeden plus taki,ze szedł spokojnie a nie tak jak to on lubi zapierniczać przedemną a ja prawie biegiem za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas chyba jest mroz jeszcze śniegu dopadało:P Jak tak to fajnie bo masz pretekst by na spacerek wyjsc, a ja piecuch jak nie w pracy to w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ogladam te wozki i mam taki metlik w glowie bo sama nie wiem co bym chciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, mam wozek, wielki czolg ;-) latwo sie prowadzi, jest bardzo stabilny, moj Robi juz zasuwal z woziem po chodniku hahaha, w bagazniku zmiescil sie bez problemu (zasluga wielkiego auta) bo do drzwi juz sie nie miesci ale dobrze ze mieszkamy w domku wiec moge wjezdzac od strony ogrodu ;-) kupilam wanienke ze stelarzem i chcialam jechac do wielkiego shoping center ale mojemu juz sie nie chcialo wiec nie kupilam nic wiecej a mialam w planach jakies ciuszki pieluszki i kosmetyki dla Myszek, ale same wiecie jak to jest z facetami jak sa glodni to sa zli, teraz moj r mial zejsc na dol i mielismy ogladac Robin Hooda ale chyba o mnie zapomnial wiec czekam na niego od godziny juz ;-) dziewczyny ile macie tak zwanych pajacykow dla dzieci bo ja nie wiem ile mam kupic dla moich myszuni tzn troche juz mam ale wydaje mi sie ze za malo i ciagle kupuje ;-) body to mam chyba z 50 par ;-) mowie o takich od 0 do 3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki spacer jest przydatny bo odrazu lepiej mi sie oddycha. Pewnie jeszcze raz ok 23 bede musiala isc... A sypało u mnie cały dzień a teraz chocby deszcza padał... Robie ciacho dla Wujka. Ale szybo mi to idzie bo chce miec juz z tym spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek bardzo fajne i tak zakupy zrobilas:) Najwazniejsze juz masz czyli wózek:) Wcale sie nie dziwie,ze jest duży-wkońcu dla blizniaków:) Ile sztuk? ja sama nie wiem, mi wszyscy mówia,ze juz nie mam kupowac a mam moze z 10 sztuk. Jednak jak cos fajnego znajde to i tak kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a jaki masz wozek? No tych ciuszkow masz juz sporo, ja niestety mam kilka zaledwie pajacykow moze ze 2 body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 szt pajacow tak? to chyba juz mam ze 20 pewnie wystarczy ;-) a kaftaniki masz? bo ja mam body i w pajace chce wkladac a na zewnatrz body pajac i kombinezonik (mam 4) i do spiworka w wozku ;-) jus malenka faktycznie ma sliczniutkie usta, takie pelne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaftaniki, koszulki, bodziaki, pajacyki, spodenki wszystko co powinno byc to mam po kilka sztuk;) Ciasto w piekarniku, za godzine do wyciegniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulke zaklada sie pod kaftanik i na to spiochy? jezus ja to nie mam pojecia co i jak - panika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak. Sama nie wiem. Jestem jesli o to chodzi zielona. Dobrze,ze mam Mama piętro wyżej. Ona mi bedzie musiała mówic co i jak na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×