Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

My sie celowo nie staralismy, nigdy sie nie zabezpieczalismy bo maz zawsze "wyskakiwal" na czas :P i nigdy nic nie bylo w sumie mamy po 24 lata i jeszcze nie mielismy w glowie dzieciaczka tylko by cos najpierw osiagnac itd..no i wpadlam na genialny pomysl zeby sie czasami nic nie przytrafilo zeby gumki uzywac..no i pierwsza gumka i pekla haha ale nie sadzilam ze zajde w ciaze od razu..bo czasami przed okresem czy zaraz po pozwalalam konczyc w srodku swojemu mezczyznie. I tak poobliczalam i stwierdzilam ze sie nic nie stanie. Pozniej 2 tyg spoznial mi sie okres ale czulam bole brzucha tak jak wlasnie na okres...i kolezanka mi mowila ze w ciazy tez na poczatku miala bol jak na okres to zrobilam wkoncu test i 2 kreseczki :O szok dla nas ale wszystko sie szczesliwie ulozylo i uklada :) i cieszymy sie z naszej malutkiej :) i nie mozemy sie jej doczekac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja o 2 patrzałam jeszcze na coś w tv, ale na co to nie wiem:p Puszek moze boli Cię ta głowa ze stresu? przez tego patafiana szefa??:( Dzisiaj już mnie nie boli a przynajmniej w danej chwili:) Tyle dobrze bo bym oszalała... My z Mężem staraliśmy się ok 10 miesięcy. Tak jak juz pisałam gdy M dostał pozwolenie od Ojca to w tym samym miesiacu się udało:P Kat przykro mi,że straciłas Mame. Jednak Ona na zawsze będzie w Twojej pamięci. Sonka baw sie dobrze:) Szybki numerek z rana? Dobre:) A ja mam focha na Męża od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a to wam prezerwatywa zrobiłą psikusa. My się nigdy nie zabezpieczalismy, tak jak u Ciebie mój wyskakiwał wtedy kiedy musiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kurcze nigdy bym nie pomyslala ze mi akurat tak latwo przyjdzie zmajstrowac dzidzie..ale chyba tak jest ze jak sie ktos stara ma ciezej a jak nie to wpadka i bach...ale juz po ciazy musze pomyslec o jakims skuteczniejszym zabezpieczeniu :) pewnie zdecyduje sie na tabletki. A wlasnie tak propo nie wiecie jakie sa bezpieczne przy karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny potwierdzam ze jak ktoś myśli podczas seksu żyby tylko w ciąże zajść to nie zajdzie. Trzeba sie rozluźnić znam takie 3 przypadki. My sie staraliśmy 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z tabletami Ci nie pomoge... Macie racje,ze jesli się myśli ciągle o ciaży to nic a jak się odpusci to będzie;) Kurna zjadłam śniadanie a pół godizny pozniej musialam leciec do łazienki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam was kochane ;p produkcja postow wczoraj poszla ale przyznam ze ciekawe tematy poruszałyscie. Suelen dziekuje:* mi cała noc koszmary sie sniły masakra jakas;/ i kiepsko sie czuje:( jakis gilun sie przypałętał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pierwsza ciąża była wynikiem naszej decyzji /co ma być ,to będzie.Udało sie od razu w 1 cylu. Teraz było dużo trudniej,2 lata.Wyliczenia,zegarek w ręku i zero spontaniczności.To był ostatni miesiąc stosowania testów owulacyjnych,póżniej miałam mieć monitorowany cykl.I testy zadziałały :-) Zapomniałam napisac ,ze wczesniej miałam żle założoną wkładkę tzw spiralę.I to też mógł być powód ,że tak długo nie mogłam zaskoczyć. KASIA dla kobiet karmiących są takie tabletki cerazetki.Ten sam skłanik mozesz sobie zaaplikować w zastrzyku na 3 miesiące. Chociaż lekarz był bardzo zaskoczony reakcja ojego organizmu na ten zastrzyk. Nie miałam okresu przez 9 !!!! miesiecy.Myślałąm że zwariuję przez hormony i ze stresu oczywiście. Najszybciej jak się da,dam sobie zaapikować wkładkę,jak dla mnie rewelacja(pod warunkiem ze dobrze założona).A wcześnij poztają nam gumy.Do których nigdy nie miałam zaufania,nie potrafię powiedzieć dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam z rana chciałam napisać ale chyba z południa ;-)))) no były poważne tematy, nawet szkoda że nie dotrwałam do końca, muszę się przestawić bo przecież po porodzie nie będę spać do południa ;-) co do zajścia w ciążę, no cóż trzecie, wymarzone, ale nie planowane w tym momencie, ale wszystkie znaki na niebie wybrały widocznie że to ma być właśnie teraz ;-))) i obudziłam się z bólem gardła i glutem do pasa, ilosia widzę że ty też, to co tantum verde mam kupić ? a na katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całe życie na pigułkach z przerwą na spiralę, i teraz będę też chciała założyć spiralę tylko że u zaufanego lekarza, bo parę tygodni temu dowiedziałam się że koleżanka jest w ciąży właśnie ze spiralą, źle jej założyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja bym sie bla tej spirali tzn ze znaowu zajde w ciaze nie wiem jakos nie mam przekonania ze to dziala na 100% jak lykam tabletke to wiem przynajmniej ze nie ma takiej opcji nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie nie myśle o żadnym zabezpieczeniu... Jak wroce do pracy i wszystko się dobrze ułoży(umowa na cały etat) to popracuje troche czasu i będziemy sie starać o rodzeństwo dla Małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, tabletka tak samo ma tyle % pewności co spirala, przy tabletce musisz uważać żeby brać regularnie, choroba,gorączka,antybiotyk, to wszystko osłabia działanie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio własnie niewiem narazie sie dzis wstrzymam jak nieprzejdzie to jutro kupie. a tak to kuracja miodkiem:)ja mialam 17 jak tabletki wzielam bo mialam krostki i mialo to pomuc ale nie... odstawiłam po roku w miedzy czasie poznalam meza... i robilismy wszystko co sie da bez zabezpieczenia zadnego i niewpadlam... dopiero w zeszlym roku gdy mialam poronienie i teraz jak nam sie udało:) teraz mam 24 wiec albo mialam farta wczesniej albo niewiem ale tez pomysle o spiralce czy o czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ten zastrzyk by byl dobry w sumie raz na 3 miesiace to bardzo wygodne i nie trzeba pamietac codziennie :) tylko czy przy karmieniu mozna go stosowac? Jak urodze to porozmawiam z moim ginem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale tematy od wczoraj tutaj są;) Mnie coś głowa zaczyna bolec... ta pogoda mnie wykończy.. Która z Was kupiła tą fajną poduszke? Chce ją dostac pod choinke ale mam sobie zamówic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tuethe i bez niej niema spania!! ihhi swietne sa ja mam ta firmy mootherhood czy jakos tak sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
99zł w sklepie AKPOL u nas w miesice obecnie jest promocja na allegro 119zł kosztuje z wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki;) Musze obadać czy u mnie w sklepie jest ale nie widziałam... a juz nie wyrabiam ze spaniem, wszystko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sałatkę i przegryza się :) Zrobiłam zakupy, chciałam kupić buty i du*** wrrr... już mi się nie chciało dłużej szukać. A jeszcze tak u mnie śnieg sypie, rano zawiozłam K. do szkoły, a o 21 muszę go odebrać, jak będzie tak sypać to chyba będzie musiał tramwajem wracać. Idę się wziąć za porządki, zastanawiam się na upraniem firanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka z Gdyni.
Pamiętajcie,że jesli używałyście lub macie zamiar używać zabezpieczenia trzeba sie z tego WYSPOWIADAĆ!! przystapienie do Komunii z takim CIĘŻKIM grzechem(jest nim także stosunek przerywany) jest świętokradzką KOMUNIĄ!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem poznaliśmy się jakieś dwa lata temu, ale skonsumowaliśmy nasz związek po długim czasie, bo w zasadzie po prawie 1,5 roku i nie zabezpieczyliśmy się, bo byliśmy pewni, ze tego nie chcemy, bo chcemy mieć dziecko, może nie było to bardzo przemyślane, ale tak nas jakoś wtedy serce kierowało, no i za pierwszym razem strzał w dziesiątkę :) jak się dowiedziałam, (dwie kreski) to prawie zemdlałam z wrażenia, że tak szybko się udało! nie miałam siły wczoraj na nic, bo poszłam na tą glukozę i nie widziałam, że aż dwie godziny to trwa :/ a potem jakoś mnie zamuliło..ale dziś jest dobrze. a jak przygotowania do świąt, prezenty kupione :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak jakas forumka u nas pisala ze mieli na forum problem z pomaranczowymi nikami? no to teraz wiem oco jej chodziło;p jeju co za ludzie;p a do swiat jeszcze nic niemam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wiedzialam,ze dzis zrobisz ta salatke:) smacznego Ci zycze:) Ja na szczescie buty kupilam w pazdzierniku... Firanki? Ty nie masz sie meczyc! Baska z gdyni... a powiedz mi co teraz nie jest grzechem? Zreszta kazdy zyje tak jak mu sie podoba i wedle swojego sumienia. Awis wg mnie bardzo fajnie:) Ciesze się ze tak szybko Wam sie udalo. Pytanie genialne, hehe Ja prezentow nie mam... teraz mam na glowie urodizny Meza i jego poszukiwanie prezentu po domu, hihi Farbowalam tesciowej wlosy, zaraz idziemy farbe splukac. Ciekawe co wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×