Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ech to jeszcze są jakieś koszulki? myslalam ze to jest to samo co kaftanik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koszulka to chyba taka biala jest taka zakladana z tego co dobrze kojarze...ja takie dostalam od siorki wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus to jest to samo.. ja zle napisałam:P Ja mam 2 albo 3 pary półspiochów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam do was jeszcze pytanko sa te butelki z tt antykolkowe i w jednych jest ta rurka w srodu a w drugich nie ma i tez sa antykolkowe i zastanawia mnie czym one sie roznia i ktora moze byc lepsza?chyba z ta rurka w srodku ale nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co jest ta koszulka dziewczyny? ja nie mam takich a tu w irlandi nie ma i nie wiem czy potrzebuje bo jak co to mama mi posle, polspiochy mam 2 szt a typowych spiochow tez tu nie ma tylko te pajacyki z roznych materialow od cienkich do grubych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po to zeby cieple dziecku bylo bo to jest taka zwykla zakladana na siebie cieniutka koszulka i jest zapinana albo kolo szyjki abko wiazana na boku....to wlasnie jest pod kaftanik bo tak to zadnego ladnego wygladu to nie ma bynajmniej dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie pogubiłam co jest czym... Kurna mam zadyszke a poscieliłam tylko łóżko. Musze mojego ochrzanic jak wróci,ze mi zostawił to do zrobienia:P Wymyśliłam sobie co chce pod choinke jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie jak to jest powiedzcie sama nie wiem w jakims wideo z you tube pielegniarka mowila ze ubiera sie body pozniej te polspiochy i kaftanik chyba tak a jak ja no mam takiepajace z dlugim rekawiem takie np http://allegro.pl/3-x-spiochy-spioszki-pajac-pajacyk-ex-cheroke6m-i1348602702.html to co jeszcze cos pod to albo na to sie zaklada?? tez jestem zielona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaaa moja kolezanka miala ta butelke z rurka w srodku i ja wyrzucila, bo nie dalo sie jej domyc, w tej rurce zostawalo mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek czyli nie warto jej kupywac?bo moja kolezanka miala ta antykolkowa tylko ze z aventu chyba i mowi ze ona nic nie pomagala ze tak jak normalna butelka...a pod te pajacyki to body jakies pewnie albo mozna tez i ta koszulke biala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaaa to zalezy od dziecka niektore mamy nie uzywaja antykolkowych butelek niektore chwala dr brown czy jakos tak, najlepiej wyprobowac, ale ja jej nie kupie skoro mam gimnastykowac sie przy czyszczeniu, na dodatek przy blizniakach, podobno jak da sie ja do sterylizatora to nie pomaga ale to opinia mojej kolezanki, ja nie wiem jak jest naprawde, chociaz kolezanka do klamiacych nie nalezy wiec chyba je poslucham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom teraz to juz calkowicie sama nie wiem czy kupywac te butelki z TT czy jakies inne?juz sama nie wiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie usmialam ogolny chaos i panika nastala na forum ;-) jaka koszulka, jaka butelka, jaki kaftanik, co gdzie jak? hehe moze poczekajmy az jakas marcoweczka ktora juz ma dzieci zawita do nas i nam wszystko wyjasni bo w tej chwili to ja juz nie wiem jak sie dziecko ubiera po porodzie, wychodzi na to ze w irlandii body plus pajac bo nie maja spiochow ani kaftanikow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to nas podsumowałas. Musimy poczekac na dziewcyzny co maja już dzieciaczki... bo ja naprawde nie wiem... Ciasto wyciagnięte... tak ogladam przepisy na internecie i napiłabym sie jakeigos dobrego drinka ale z tym to sobie jeszcze dluuugo poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejciu az teraz brzuch mnie zaczal bolec od tego smiechu....tak puszku masz racje poczekajmy na kogos bardziej doswiadczonego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe cos mi sie wydaje ze Ty jakas nie w sosie jestes? dziewczynki mnie tez brzuch boli od smiechu a moj R az z pokoju przyszedl zapytac czy cos sie stalo bo sie smieje sama do siebie tzn do laptopa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Nas głupole:) Suelen chyba sie tak objadła sałatką,ze teraz leży do góry brzuchem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodac minke z języczkiem jak napisałam "to nas podsumowałas". Śmieszne to było:) A wkurzona troche jestem bo ta moja połowica nawet łaskawie smsa nie napisze a do tego mam smaka na takie rzeczy na ktore nie ma teraz sezonu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale Cie wyczulam - wiedzialam ze cos cie gryzie, zostaw chlopa niech sie wyszumi, to jego ostatnie momenty wolnosci :-) moj to caly czas siedzi na kompie i gra jakby dostal komputer doslownie 3 dni temu i nie mogl sie nacieszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×