Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

jestem głupia.. poszłam do lodówki i zjadłam cały talerzyk sałatki ziemniaczanej... nie spytałam sie M czy chce i wszysto zjadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja wlasnie zjadlam golabki i ledwo sie ruszam...strasznie mnie plecy bola ale poprosilam M i troche pomasowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia gołąbki? nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam... az mam smaka:) mam 2 h przerwy ze star trekiem bo to co teraz leci niedawno widzielismy. Uff:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom golabki:P jak cos to zapraszam troche daleko no ale i tak serdecznie zapraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała helikopter to bym już w nim siedziała:P nie moge tyle jesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcinam mandarynki, i nie ruszę już nic słodkiego do końca ciąży, koniec tego dobrego, i będę dotrzymywać diecie puszkowi, zero cukru ;-)) dziś nasza rocznica ślubu i m zaprosił mnie na jutro do kina ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to wszystkiego najlepszego z okazji tej rocznicy:* zeby jak najwiecej ich bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe no ja tez nie moge tyle jesc bo brzuch rosnie i rosnie...kurde kiedy ja to zrzuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sadzicie teraz przed koncem roku to beda wyprzedaze?musze chyba sie jutro przejechac i po sklepach pochodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy ;-) myślę że będą wyprzedaże ja liczę na to,i dzieci moje na PS3 liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tesco byly bo siorka swoim chlopakom kupywala to dala 1400 chyba ale i jakies gry tam byly wiec raczej mowi ze sie oplacalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia szukamy jeszcze taniej ;-)) zebrali kasę w święta i jeszcze troszkę im brakuje ;-) właśnie te tłumy ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M stwierdził,ze juz nie chce xboxa bo szkoda kasy. Pojechałabym do jakiegoś większego sklepu chocby poogladac ale M pewnie nie bedzie chciał przez tą pogode.. Kurka boli mnie lewa ręka i udo po wczorajszej glebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to niedobrze, obiłaś sobie, może jakieś okłady powinnaś zrobić tylko niczym nie smaruj ja powiem szczerze że jestem zielona i chłopaki mi niby tłumaczą czym się różni play od xboxa ale ja już zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia ja mam xboxa 360 :D fajna sprawa. Właśnie dostałam na gwiazdkę grę, LIPS to takie karaoke + 2 mikrofony bezprzewodowe... i nic nie robię tylko śpiewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M mi powiedział,ze jedno jest zrobione przez japonczyków a drugie przez amerykanców. Powiedział jeszcze,że jeśli chodzi o ceny gier to lepiej kupić xboxa bo są tańsze. Obić napewno obiłam bo rypłam na lodzie ale staram się nic takiego nie robić to aż tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym sobie pośpiewała ;-))) jeden chce to a drugi to i powiedziałam że jak się nie zdecydują to sobie nie kupią bo ja zgłupieję, a po cichu liczyłam na jakąś grę z aerobikiem ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To muszą się dogadac:) ja mam mate do tańczenia do komputera:) a do tego gre właśnie z areobikiem wiec jak będę miała czas to będę po tym skakac,zeby spalić conieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe tak moj M pomaranczowe kapcioszki nosi;p ihhihi Tysiu na focie niewidaca ale taka mala az niejestem;p hiih ja na NK mialam i mam foty od 19 tygodnia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta mata, tylko ze ja już za stara jestem ;-))) ja co do nk to nie miałam zdjęć żadnych w ciąży bo u mnie w rodzinie nie wszyscy wiedzieli że ja jestem w ciąży i znajomi też nie. Ale dziś mama mnie namówiła to jedno spod choinki wkleiłam, a co mi tam, czas najwyższy żeby się dowiedzieli ;-)) napewno niektórzy przeżyją szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam z psem sie przejsc. Fonia o mojej ciaży naprawde mało kto wiedział bo mało gdzie wychodziłam i z kimś gadałam a tu nagle dałam zdjęcie z brzuchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. jednak nie lubie jak każdy to samo pisze:P i nastepny film star trek.. ale na nim bylisy w kinie i jest bardzo fajny. Nawet na nim płakałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na nk to mam jedna fotke z brzuchem i jak ja wstawilam to kazdy zaraz ciekawy a mnie az smiech ogarnial:P tak samo jak moja bratowa strasznie byla ciekawa jak moja Niunia bedzie miala na imie i tak co i raz pytala a ja zawsze sie tlumaczylam ze jeszcze nie mamy wybranego imienia no i dzis tez zapytala to jej powiedzilam ze moze Lenka a zreszta jeszcze zobacze jak sie urodzi czy bedzie pasowalo do niej to imie no to nareszcie chyba juz zaspokoilam jej ciekawosc ale no coz niektorzy sa bardzo ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie a mnie jeszcze denerwuje że jak mam dwóch synów,to każdy ale to każdy to co teraz dziewczynka będzie ? a tu dupa i trochę mnie to drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×