Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszek a Szwagier co mieszka w londynie mówił mi,ze w jakimś wielkim sklepie są dzisiaj wyprzedaże:) niestety mam skleorze i nie pamietam o jaki chodziło... Poprosiłam go,zeby mi kupił leżaczko bujaczek jak jakiś fajny znajdzie:) ciekawe czy mu się uda.. o ciuchy go nie prosiłam bo ciągle rosne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze nie głupek.. pokickalo mi sie,ze jestes w londynie a Ty przecież nie jestes w anglii tylko irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE co do sylwestra to ja też się zastanawiam, bo w sumie zaprosiliśmy do siebie 3 pary... a ja ostatnio się nie najlepiej czuję. I sobie myśle, że jak ja powinnam leżeć, to czy jest sens żeby ktoś przychodził??? Bo mamy małe mieszkanie i tylko jeden pokój więc jak się gorzej poczuję to co??? przecież nie rozłożę łóżka i się nie położę. Bo gdybyśmy mięli jeszcze jeden pokój, to bym się przeniosła i nie było by problemu. Jest jeszcze trochę czasu, więc sądzę, żeby się nie obrazili i coś sobie zorganizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja na Twoim miejscu bym im wytłumaczyła i napewno by się nie obrazili:) my tez mielismy w domu byc ale jak nas zaprosili to pojedziemy... no chyb,ze bede zle się czuc to zostane w domu. Puszek chyba Cię znalazłam ale nie jestem pewna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe Ty napewno cos wymyslisz dobrego do zjedzenia andzia ja odmowilam sylwestra, chcieli do nas przyjsc ale ja nie dam rady obslugiwac tuethe to wspolczuje star treka hehe podalam Misiowi zupke, ale je powoli i steka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk:P nie chce mi się patrzeć na star treka więc wymyślam sobie inne zajęcia:P nie wiem czy wymyśle... nie lube robić jedzenia dla kogos innego niż rodzinka bo się boje,ze nie bedzie smakowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja tez nie lubie robic dla innych bo sie boje ze nie bedzie smakowalo, ale zawsze smakuje wiec chyba bezpodstawnie sobie wkrecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Ty. Tak mi sie wydaje:P Ostatnio dodane zdjecie masz w 2008 roku?:P Dobrze pamietam,ze masz Ania na imię? bo jak zle to nie bedziesz Ty:P byłam po paczke ze słodyczami.. M zabral sobie marcepan a ja czekolade i coś ala ememensy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ostatnio dodane zdjecie mam we wrzesniu 2010, nie kus slodyczami bo ja nie moge......nawet mandarynek nie powinnam jesc, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie Ty... a dziewczyna podobna do Ciebie... kurka zapomniałam, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartuje, jedz niech Ci wyjdzie na zdrowie, ja nie mam w domu slodyczy, specjalnie nic nie kupilam na swieta, mam tylko ciasto i lody na deser, ale lodow jeszcze nie tknelam, a ciasto powoli sobie dozuje, ale tak mnie skreca ze hej, przestalam slodzic herbate, jesc slodkie jogurty, banany, winogrona, slodycze jakiekolwiek, unikam miodu, dzemu, masla, majonezu, smazonego miesa, kurcze ciezko jest ale dla Myszek wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz teraz praktycznie taka diete jaka mój M ciągle powinien miec... juz mi niedobrze przez słodkie. Potem zrobie sobie kisiel i styknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie winny jest:) rezygnuje z szukania... wszystkie anny w carlow zobaczyłam i żadna do Ciebie mi nie pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze:D bo kogo znajduje to ma krotke i jasne włosy a Ty masz długie i ciemne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaje się... :P wyskakują mi same kobity z dziecmi albo blondynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak uparciuch znalazł to co chciał:) Ciekawa jestem jak reszta dziewczyn... Pewnie wszystkie leża brzuchami do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) masz? ja teraz zaczelam bawic sie ustawieniami na Klasie i cos mi sie pomieszalo haha ale nadal mam IE, jestes pewna ze to ja :-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dodac fotke z brzuszkiem ale najpierw musze zrobic jakas normalna, moj fotograf niestety smacznie chrapie wiec nie bede go dzisiaj meczyla ;-) reszta brzuchatek pewnie przy stolach ucztuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem pewna:) wycieczka z rodzicami a do tego zdjecia z Robsonkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tuethe ale z Ciebie detektyw ;-) no to masz co robic - ogladac moje fotki a mam ich bagatela 106 na klasie, hjee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje. Dużo ich:P a u mnie jest kilka:P ja dzisiaj przy stole bym nie wysiedziała... o nie. Nie moge patrzec na jedzenie. Chciałabym isc na spacer ale mój patrzy na tego star treka i się nie ruszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale Twoich to sie nie naogladalam bo masz zablokowane ogladanie przez nieznajomych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a myslalam, ze odblokowałam:P zaraz to zrobie... weszłam na wage... nastepny kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×