Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

FONIA a czemu masz zakaz??? i mam takie pytanie odnośnie płci??? Czy masz już synka, że zależy Ci na córci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mam nawet dwóch synów ;-)))) mam zakaz, bo mam nisko łożysko i mam rozwarcie,ale cały czas takie samo, więc bez paniki, i podobno tak czasem jest u kobiet które rodzą nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym moim ciśnieniem to jakiś obłęd... wszystko notuję i pokażę lekarzowi... Laski ja chyba się kładę do spania, mam nadzieję, że do jutra nie na produkujecie 100 stron... Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ja też liczę na niespodziankę ale jakby co to fonia się zamieni ha ha :) tuethe już lepiej ale nadal boli i chyba będzie tak do porodu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze puki pamiętam, rozmawiałam z koleżanką, i mówiła, że zmieniła antykoncepcję z tabletek na jakieś "ringi" szczerze mówiąc to się zastanawiam nad antykoncepcją po porodzie... nie lubię prezerwatyw, a Ł to już masakra, co do tabletek to libido mi zawsze po nich tak spada, że sex może dla mnie nie istnieć i cierpi na tym mój mężczyzna, a stosunek przerywany to nasza ulubiona metoda... :P swoją drogą nie skuteczna bo jestem w ciąży :D Noi tak się zastanawiam, nad jakąś wkładką, czy tym ringiem... kumpela mnie tylko przeraziła opowiadając o instrukcji obsługi tego ustrojstwa... i mówi, że to ma średnicę ok. 5cm i trzeba sobie to wepchnąć tam :) a to kurna takie wielkie... OMG! dobra nie zanudzam :P Dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z Blazim na spacerze:) pusciłam go jeszcze na podwórku i On uradowany biegał a ja chodziłam po śniegu:) Jestem jestem myślałam nad nivea ale wkoncu z penaten kupilam. Fonia ja mam zakaz seksu od 17 grudnia do konca plus potem połog! To tyle czasu a mi się chce! Andzia dobranoc:) Gula przestanie Cie bolec zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a u mnie przerywany sprawdzał się od samego początku:) i wszyscy się dziwią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE my jesteśmy już prawie 5 lat razem, z czego 2 lata brałam tabletki, a potem przez kolejne 2 przerywańce... a teraz się nie mogę doczekać mojego szkraba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam pigułki - jestem w ciąży ;-)) stawiam na spiralę po a ja mam głupie pytanie, przepraszam ale czy w zakazie sexu chodzi o spermę czy orgazm ? bo nie wiem czy można peting ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia My 21 stycznie będziemy ze sobą 5 lat:) ale ten czas leci, hihi:) Fonia szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiałam... bo raz po zakazie M mi zrobił dobrze, hehehe :) jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA jak to się stało, że biorąc tabletki jesteś w ciąży?????????????????? A co do orgazmu i spermy... to jest tak ( tak gdzieś wyczytałam ), że sperma zawiera coś tam co rozpuszcza błony płodowe i może to spowodować wcześniejsze odejście wód, a orgazm może doprowadzić do wcześniejszych skurczy :) Także i tak źle i tak nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia29- u mnie chodzi o orgazm żeby skurcze mnie nie łapały (dlatego też mam zalecone leżenie). Więc jakiekolwiek kontakty odpadają, bo pobudzona jestem strasznie. A przy pessarze i tak sam stosunek wykluczony :/ tuethe- ściągają mi po 37 tc, obstawiam połowę lutego (3.03) i wtedy już sobie nie daruję. Muszę zapytać od razu o antykoncepcję po porodzie, u mnie tabletki się sprawdziły, problemów z zajściem w ciążę nie miałam, a libido aż zbyt wysokie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze moze chodzic bardziej o ingerencje w nasze narzady.znaczy ze moze cos naruszyc bo po porodzie pewnie wszystko bedzie napuchniete.mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. bo z tego co wiem to nasienie wywoluje skurcze a orgazm niewielkie ale tez a w pologu akurat nam to chyba nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka nawet jakby bobas wyskoczył w 37 tyg to lekarze uwazają,że jest donoszone więc myśle,że możecie sobie pozwolic na seks jak Ci ściągną pesser:) Andzia lekarze czasem zalecaja nawet seks pare dni przed terminem lub po terminie bo sperma wlasnie ma w sobie jakies wlasciwosc,które wywołują poród:) czyli sa orgazm moze wywołac tez skórcze... tak jak myślałam. Bu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE no właśnie zalecają bo wywołuje poród a my nie chcemy jeszcze rodzić dlatego nie wolno :P nunu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brałam tabletki, nie przerwanie od jakichś 7 lat ;-))) te przy których zaszłam, parę powodów było, choroba,skierowanie na krioterapię bo jeszcze chwila i mogły mi się przeobrazić w komórki rakowe, do tego brałam zioła ostropest na przemianę materii, gdzie nie wyczytałam że osłabia działanie tabletek ;-))) i to był po prostu cud, a że trąbiliśmy wszem i wobec że jeszcze sprzęt M nie jest na strychu i dajemy sobie czas do 35 roku życia to sie śmieliśmy że ten na górze zobaczył że to ten moment i stało się ;-))) cholera, myślałam że to o spermę chodzi, jak to Andzia napisała to nu,nu. Ja mam faceta ginekologa który jest świetnym fachowcem, ale wstydziłam się zapytać, bo on czasem takie żart nie wybredne ma ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ostatnio o połogu w szkole rodzenia i wcale ten okres mi sie nie podoba... Fonia no widzisz:) chcieliscie jeszcze bobaska to macie:) tabletki zrobiły Wam psikusa. Dobrze,ze z Twoim zdrowiem jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mówię że to cud ;-)) po za tym to jest bardziej świadome, jak sobie porównuję poprzednie ciąże, widzę też inne podejście męża itd połóg mnie też przeraża, widziałyście mnie, jaką mam karnację, mam dwa zdjęcia zaraz po porodzie, jestem biała jak ściana i wyczerpana, ale także nie mogę sie doczekać tego zapachu i dotyku małych rączek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się M "chcesz coś zjesc" a On "nie kochanie". Poszłam do kuchni zrobiłam sobie kanapki z reszty bułki kanapkowej a On uradowany bo takie kanapeczki by zjadł:P więc się podzieliłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak jest, że nie są głodni a jak my sobie zrobimy to nagle im się ślinianki odzywają ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała juz te malutkie rączki zobaczyć i powąchac, przytulić, ucałowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mi tak zawsze robi:) Nie chce,nie chce a co mu przyniose i dam to zje. Bede musiała iść znowu do kuchni bo się nie najadłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma Was juz? mi chyba tyłek zaraz pęknie:P jem ciastko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłek ? mi chyba brzuch zjadłam banana popiłam jogurtem i zjadłam płatki na mleku ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłek, tyłek bo brzuch pęknąć nie może bo tam jest Julka:P Widze,że nie tylko ja się głodna zrobiłam przed spaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×