Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe...a to juz wypiłam całą butelke teraz pije STODAL ale tez niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyle czasu zadnych leków nie brałam wiec mam nadzieje,że pomoże. A Bracika ochrzaniłam dzisiaj bo to przez niego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia laptop mi się powiesił jak chciałam tą stronke otworzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcinam krakuski zbozowe ;p mniam paczka 2zł z groszem a lepsiejsze jak lu go i wiecej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobił akrobacje i to bolesne, ale cieszę się, bo mimo, iż panicznie się boję to chciałabym rodzić naturalnie. Teraz boleśniej odczuwam kopnięcia, ale naprawdę się cieszę :) TUETHE ile razy ci mówiłam, że masz się nie denerwować i uważać na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś wkońcu sie zaczoł ruszac :) :) bo cały dzien taki spokojny był ze az sie w pewnym momencie zaczełam martwic.... Dobra ide bo mloda woła ze mam jej włosy umyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah stronka z linka powyzej ;p bo ja sie pytam dziewczyn co mysla o X-landerze xq:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa- aha juz teraz kapuje... Zjadłabym coś....ale raczej nie jajecznice :-P :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie denerwowac jak przez tego cepa przeziębiona jestem a jego komentarz to mnie w ogole wkurzył.. ahh w dupie go mam:P Suelen teraz Natanielek kopie po żeberkach:) Ilosia mój laptop ma czasem schizy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam dylemata tzn niemialam bo chcialam XA i basta a jak zobaczylam na yootube filmik to zdrefilam bo XQ ktory mial byc kubelkowy to sie rozklada itp przekladane siedzisko i nietylko ;/ i koszmar wyboru woza wrucil;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ja sobie właśnie pomyślałam"zjadłabym cos ale nie wiem co" i tak myśle i myśle i jeszcze nic nie wymyśliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpierdzielilam wszystkie ciasteczka;p ide napuszczac wode na kapielowanie a mojego M niema oj oby trbe mi kupil bo jak nie.... to z jego osobistej zrobie taka ze skorki naturalnej dla siebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po żeberkach i odczuwam większy nacisk na pęcherz :) silny mężczyzna mi rośnie :D ja też bym coś dobrego schrupała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie dzis tez kluje w pachwinach i w posladku.i ostatnio delikarne skurcze w lydce buuuu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia szczegołów nie musisz zdradzac bo się jeszcze M obrazi:P Suelen to będziesz teraz biegać do łazienki tak jak ja co 5 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a robilas cos dzisiaj,ze Cię boli? Mnie boli lewe poddupie jak to M określiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przywołałyście mnie tematem.......fotela ;-) Wróciłam od lekarza.Dzisiaj na fotelu badanie było i słuchalismy serducha. Wszystko super,nic złego sie nie dzieje.Będę miała dodatkowe usg z powodu"przewidywanej dużej wagi dziecka"tak to ujął doktorek. No i jeszcze coś.............przez 17dni przytyłam 4,5kg.Załamka Ale mój kochany mąz jak pojechaliśmy do biedrony,to na pocieszkę wziął lody z wisienkami i bitą smietanę. A teraz sobie zajadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam banana jabuszko i jogurt :) :) I oglądamy bananowego doktora :) Moj to znowu taki spokojny....moje zebra sa całe i nie bolą...i ogólnie nie mam tak zeby jakos mnie mocno bolało :) chyba ze cos wystawi...to wtedy takie nie fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego kochana:* ihhi Tuethe moj M podczytuje nas regularnie wiec dumka go złapie jak poczyta o jajkach;p hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... wcześniej biegałam co 15 minut :) K się śmieje, że przez to moje bieganie siusiu zużyjemy dużo więcej wody ;) SONKA a coś się stało, czy po prostu boli? MARCÓWECZKO bardzo, ale to bardzo się cieszę, że wszystko ok. dobrze, że zrobią dodatkowe usg, bo widocznie rośnie ci kawał mężczyzny, a wagą się nie przejmuj, grunt, że zdrowi jesteście a z tymi lodami z wiśniami i bitą śmietaną to przegiałaś :( wiesz jaką Ja teraz mam ochotę na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a moze krakuski zbozowe;p ja zjadlam pake cala pyszne i hmm chyba najzdrowsze bez czekolady w miare slodkie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×