Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość Andzia :)
Dzień dobry:) U mnie już wszyscy wiedzą, nie bałam się powiedzieć rodzicom, bo mam juz w sumie 24 lata a pozatym od 6 utrzymyje sie sama wiec oni nie mieliby w tym temacie nic do wtracenia:) Ale teściowej to sie naprawde balam... a tu szok!!! taka radoscccccc:) Co prawda uwaza ze moglismy poczekac, no ale cóż... damy rade, teraz to juz musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dziewczyny wracajac do tematu prezerwatyw i seksu to korzystajcie skoro możecie, ja niestety dostałam zakaz od lekarza, kilka tygodni temu skusiliśmy sie i skończylo sie krwawieniem, przestraszylam sie wiec poszlam do lekarza, z dzieciątkiem było wszystko dobrze, prawodopodobnie krwawienie spowodowane było obtarciem delikatnej w ciąży szyjki macicy :( jestem jestem ja mam opieke w Grupie Luxmed, mam to w pakiecie socjalnym z parcy, ale każdej dziewczynie polecam wykupienia opieki w LM, kiedyś pakiet kosztował lekko ponad 200 zł miesięcznie, w tym pakiecie masz wszystkie badania ktore zleci Ci lekarz, moze warto przeliczyc ile badań robisz w miesiącu i ile one kosztują. Zazwyczaj lekarze ktorzy maja prywatna praktyke rowniez przyjmuja w takich dużych prywatnych przychodniach. Ja każdą wizyte i badanie mam w pakiecie wieć nic nie płacę. A robiłam już: około 7 usg, toxo, p-ciala anty HCV cytomegalia Antygen HBS Rozyczka morfologie, mocz glukoze tsh WR HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjjhgg
dziewczyny poczytajcie ze sex do srodka w ciazy moze powodowac skurcze bo sperma ma takie właściwości. Dlatego na wywołanie porodu najlepszy jest sex. Nie chodzi o penetracje tylko o sperme dlatego trzeba gumy uzywac. Jestem w 18 tc i wczoraj potwierdziłam to u gin. Na początku ciazy moze powodowac poronienie. Nie chce Was straszyc pczytajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My niestety tez nie mozemy sie kochac, bylo lekkie plamienie ( nie od seksu) no i niestety - nie mozemy.. A tak juz mi tego brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaliśmy wczoraj na wizycie przyzwolenie od lekarza. Obecnie z naszymi skarbami wszystko ok, ale mimo wszystko mamy nie przesadzać- wszystko ma być w granicach rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
To w moim przypadku wszystko super z dzidzią i oby tak dalej! ale jesli chodzi o sex to sie panicznie boje... Lek. powiedział ze nie ma absolutnie zadnych przeciwskazan a ja za kazdym razem panikuje jak male dziecko... biedny ten moj mezczyzna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mi namieszałyście w głowie z tym seksem. Popytam moja panią gin. Idę do niej w czwartek. A we wtorek mam usg 3d. A poradźcie mi cos takiego: Jestem wieeeeelką fanką zespołu Audiofeels (może kojarzycie, byli kiedyś w Mam Talent). I na poczatku wrzesnia mają występ w Poznaniu (a tu mieszkam) i baaaardzo chciałabym iść. Niestety okazało sie, że koncert jest na dziedzińcu Centrum Kultury ZAMEK, więc nie ma miejsc siedzących tylko będzie się stało, ewentualnei moze bedzie mozna przykucnąć gdzieś na jakims murku, czy klombie. No i sie boje, czy to bezpieczne - czy mnei ktoś nie popchnie, nie uderzy przypadkiem w brzuch itp. Co prawda koleżanka, która była już tam kiedyś na jednym koncercie mówi, że tam scenę dobrze widać praktycznie z kazdego miejsca, więc nie trzeba się pchać do przodu, do barierek, a można gdzieś z boczku stanąć. Ale mimo to się waham, chociaż bardzo chciałabym isć. Poszłybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks.....hmmm.....:-).........lekarz nie widzial przeciwskazan;-) ale wiadomo ze niektore pozycje odpadaja np. od tyłu bo czlonek siega wtedy dalej niz przy klasycznej. Prezerwatywy....nigdy nie uzywalismy i teraz tez tego nie uzywamy ale nie robimy tego do konca.... A teraz jeszcze jedna rzecz ktora baaaardzo mnie smuci:-(:-(....za kazdym razem odczuwam ogromny bol....tak jakbym nie byla zupelnie rozluzniona....dlatego stosunki tak naprawde nimi nie sa i radzimy sobie inaczej. Musze lekarza zapytac o co chodzi bo....😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa_Agawa zawsze mozesz isc zobaczyc co sie dzieje czy naprawde jest taki tlum ze ciezko sie przedostac...wtedy mozesz zrezygnowac. mozesz tez znalezc jakies spokojniejsze miejsce ale znow do kibelka i tak bedziesz musiala sie przedzierac przez tlum jak bedzie....... Ja raczej nie poszlabym....dlatego ze nawet w sklepie czy na ulicy jak jest jakis wiekszy tlum zauwazylam ze odruchowo lapie sie za brzuch by go chronic;-)....wiec z Toba bedzie chyba to samo...:-) ale decyzja nalezy do Ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem - ale to jest koncert biletowany, bo koncert jest na dziedzińcu zamku, więc ogrodzony zabudową. Nie ma więc mozliwości, ze pójdę i zobaczę jak to wygląda, ile jest ludzi i potem zadecyduję. A co do pozycji - to ja juz nic nie wiem, bo ja własnie czytałam, ze od tyłu (leżąc na boku) jest bezpiecznie. I ponoc jeszcze na jeźdźca, ale jakoś nei wyobrażam sobie skakać z brzuszyskiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem w ósmym tyg i dopieo miałam badania tylko na hcg toksoplazmoza kiła grupa krwi miesią temu: cytologia krew mocz usg jeszcze nie miałam Czy któras z was miała cos wiecej robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa.....wiec jak pisalam musisz sama zdecydowac. To ty wiesz najlepiej co jest dobre dla ciebie a co nie.....ja osobiscie w wielki tłum nie poszlabym.....ale to jest tylko moje zdanie.... jus29 ja jestem w 11 tc i dopiero wybieram sie na badania. Jedyne co mam juz zrobione to cytologie i USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa_Agawa- co do tego działania spermy jestem pewna, że nie ma znaczenia dla szyjki tak niewielka ilość, przynajmniej do okolic porodu, ale wiadomo że każdy woli dmuchać na zimne ;) Miałam okazję gadać trochę z lekarzami i wiem że to groźne nie jest, dopóki z ciążą wszystko ok to można sobie na wszystko pozwalać, no bez przesady dziewczyny, kiedy jak kiedy ale teraz zabezpieczać się nie trzeba ;) Wiem tylko że ostrożnie z lubrykantami, zwłaszcza z niesprawdzonym składem i z zabawkami typu wibrator, bo łatwiej infekcję złapać. Tak na marginesie, też sobie nie wyobrażam "podskakiwać" z brzuchem, zresztą nie wiem czy to aż tak pociągający widok dla faceta :) Pewnie że można od tyłu, nawet trzeba w późniejszym okresie, spokojnie, pochwa jest elastyczna... A jak ciąża zagrożona to wiadomo, zero seksu. Ja z badań robiłam krew (z krwi m.in. glukozę, morfologię i nie wiem co jeszcze), na pewno będę miała później odczyn Coombsa przez konflikt serologiczny u nas. I badania ogólne moczu z których wyszedł mi cukier w moczu- morfologię, mocz ogólny i glukozę we krwi muszę przez to powtórzyć na początku września. W pierwszej ciąży jeszcze toksoplazmozę i kiłę (nie wiem czy nie jeszcze jakąś chorobę), do tej pory nie miałam jak się zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 - ja miałam pierwsze usg przez pochwę w 7 tygodniu ciaży. Teraz mam skierowanie na: - Morfologia pełna - Grupa krwi - Glukoza na czczo we krwi żylnej - Mocz - badanie ogólne - Serologia kiły - Toxoplazmoza Jutro właśnie chcę isć z siuśkami i krwią A na wtorek mam usg 3d, ale ja mam prawie 37 lat, więc skierowali z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta i chyba mi go zjadło :-(, więc jeszcze raz. jus29 - ja mam skierowanie też na morfologie, mocz, grupę krwi, serologię kiły, toxoplazmozę. Oprócz tego jest też napisane "Glukoza na czczo we krwi zylnej" Jutro idę oddać siki i krew :-) Cytologię miałam robiona pół roku temu. Na wtorek mam usg 3d - bo ja prawie 37 lat mam, więc dali z automatu. Pierwsze "zwykłe" usg miałam w 7 tygodniu ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa_Agawa- do tej pory nie znasz grupy krwi? Bo mnie aż zaciekawiło... U nas były z tym jazdy przy pierwszej ciąży, bo mój mąż (wtedy jeszcze przed ślubem) panicznie boi się igieł, jeszcze bym dopilnowała, ale wylądowałam w szpitalu i dopiero po paru awanturach i fochach zrobił sobie badanie. Twój mąż zna grupę krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołem
hej dziewczyny ja mam termin 1 marca 2011 i tez ide na usg 3d z racji wieku 36lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja wazylam 46kg, teraz 47,5, wczoraj stwierdzilam ze mam juz taki wystajacy brzuszek, nawet jak sie poloze a mialam taki plaski :O Ja mam bilety na koncert Guns 'n Roses za dwa tyg i sie zastanawiam czy isc czy nie.. ? Bo na Lady Gada w pazdzierniku to juz chyba sobie daruje, a tak chcialam isc.. Ah zycie :) A wczoraj i przedwczoraj mialam 37,2 czy ktoras z was kochane miala tak? Czy wie cos na ten temat, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży często do końca pierwszego trymestru utrzymują się podwyższone temp. Jak mierzyłam regularnie przez 2 tyg.w szpitalu to rano miałam 36,4 a popołudniu zawsze 37,1 lub 37,2. niektóre moje koleżanki ze sali miały cały czas po 37:)Także nie masz się co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Ehhh mowie Wam zle ze mna :P. Polozylam sie spa dzis o 13 po poludniu,bylam troche glodna,ale stwierdzialam,ze po drzemce cos przekasze ;).I tak sobie spie... nagle po 15 otworzylam oczy i wpadlam w poploch,ze musze zjesc zanim do prac pojde,a tu pozna godzina :P,Zerwalam sie na rowne nogi,taka zaspana pobieglam do kuchni,nalalam sobie zupy i lece z nia do pokoju zeby zjesc... i jak ja konczylam opamietalam sie ze dzis sobota :P i ze niegdzie nie musze isc,a dopiero w poniedzialek :P.Ufffff odetchnelam z u;ga bo wieeeeelka mi krzywda by byla wychodzic gdzekolwiek terazjestem jakas kiepska ,szkoda tylko ze to sie nie spotyka ze zrozumieniem innych :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Ehhh mowie Wam zle ze mna :P. Polozylam sie spa dzis o 13 po poludniu,bylam troche glodna,ale stwierdzialam,ze po drzemce cos przekasze ;).I tak sobie spie... nagle po 15 otworzylam oczy i wpadlam w poploch,ze musze zjesc zanim do prac pojde,a tu pozna godzina :P,Zerwalam sie na rowne nogi,taka zaspana pobieglam do kuchni,nalalam sobie zupy i lece z nia do pokoju zeby zjesc... i jak ja konczylam opamietalam sie ze dzis sobota :P i ze niegdzie nie musze isc,a dopiero w poniedzialek :P.Ufffff odetchnelam z u;ga bo wieeeeelka mi krzywda by byla wychodzic gdzekolwiek terazjestem jakas kiepska ,szkoda tylko ze to sie nie spotyka ze zrozumieniem innych :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, mam do Was pytanie: Co teraz nosicie za ciuszki? Bo ja powoli nie dopinam się w spodnie i nie wiem co nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
cześć, mam do Was pyt. czy boli was czasami tak cholernie głowa??? Mnie wczoraj bolała cały dzień, a w nocy się obudziłam z tak silnym bólem, że aż zwymiotowałam:( co robić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przezucialm na portki dresowe ;) nigdy nie lubialam jak mnie cos gniecie w brzuch,cenie wygode ;).A co do bolu glowy,ja nie wiem co to znaczy,bo nigdy takowych bolow nie mialam :D,czy to pogoda,czy alkochol nic a nic mnie nie bolalo . <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymbałka, ja od tego tygodnia zaczęłam już w ciążowych dresach i jeansach chodzić, bo zwykłe gniotły mnie już od dłuższego czasu. Na allegro sobie zamówiłam i powiem Ci, że choć w pasach jest jeszcze kawałek luzu, to wolę to, niż gnieść moje skarabeuszki ;) Chyba najlepiej bedzie jak skonsultujesz się z lekarzem. Mój pozwolił brać Apap, ale na tak silny ból nic nie pomoże - trzeba go przeżyć. Przyznam, że odkąd zaszłam w ciąże to głowa bolała mnie raz czy dwa i to lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×