Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tysia wyslałam Ci wiadomość:) wszystkim odrazu nie wysyłam.. Wole poczekać aż kazda z Was napiszę,że też chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka musiałaś cos źle zrobic.. sprobuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa a co Ci dolega ? Napisze Ci rozpiske Katar - sól fizjologiczna krople do nosa dla dzieci np Otriwin Gardło - płukanie woda z sola, szałwia,rumiankiem, propolki, orofar do psikania ( przy baaardzo ostrym bólu) tantum verde Ból głowy gorączka - paracetamol Ogólnie - syrop penaten czy jakos tak dla kobiet w ciąży, czosnek w tabletkach, Wapno, oscilococinum Kaszel - STODAL, Syrop prawoślazowy, gin mi pozwolił ostatnio rano łyzeczke flegaminy i o 12 tez łyzeczke. Mam nadzieje ze troche pomogłam. I dobrze zeby jednak lekarz Cie kochana zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jednak cos moge dziekuje Ci kochana niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi:)):** akurat mam prawie wsio z listy zaraz sobie zaaplikuje czosneczek;p itp no wiesz co glowa mnie boli i czuje sie jak falczysko zdechle rozbiera mnie dopiero bo mam zaledwie 37stopni ale kiepkso mi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny ten email trzeba miec na onet?bo mi wyskoczylo ze nieprawidlowy...czy mozna miec na wp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam:) ale sie dzis nameczylam ale mam nadzieje ze dzieki temu przespie cala noc:) dziewczyny o co chodzi z nowym forum bo nie zdarze dzis nadrobic przeczytalam tylko ostatnia str i jestem zielona..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wysyla oco KAMAN i podaje link do forum na poczte a suelen akceptuje to bedzie nasze prywatne forum i tylko dla nas z chaslami itp zeby zadne pomaranczowe dupki nam sie niewtryniały;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa-- mi gin mówił ze jak juz bedzie 38,2 to brac paracetamol Aaaa i na mnie super działa herbatka z lipy :) wypocisz sie jak mała mysz ale rano sie bedziesz lepiej czuła :) i pamietaj zeby po takiej nocy nie ubierac 2 raz tej samej pizamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA do mnie to napisałaś? kuruj sie kobitko Cymbałka napisałam że się wcale nie odzywasz,ostatnio weszłas tylko po jakieś pkty........................sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia obojętnie na jakiej stronie masz emeila... Jacobs Mąż od Suelen zrobił nam prywatne forum aby nikt nam sie nie wpierniczał... wyślij mi emeila na tuethe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a mi wyskakuje "wystąpił problem z ładowaniem forum" czyżby obciążenie marcówek??? wysłalam Ł do stomatologa i KURWA 150 zł no masakra!!! ale biedny sie tak meczyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tez zakładałam na tym serwerze forum...czasem sie psuje...ale ogólnie jest złe :) i dość łatwe w obsłudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a przychodzi cos ze juz nas zaakceptrowano?bo mi nic nie przyszlo...ja pitole....i jak wpisuje swoj nick i haslo to wyskakuje ze nieprawidlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka - spoko , tak było :) Nie spędzam przy komputerze zbyt wiele czasu i może dlatego się nie odzywałam... Ale czytałam w miarę możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie wogole zalogowac nie moge...bo ze niby inne dane przy rejestracji podalam kurde no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wysłałam zgłoszenie proszę o pozytywne rozpatrzenie :D i przyjęcie mnie do grona najwspanialszych mam marcowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYMBAŁKA teraz musisz nadrobić z pisaniem :-) Ja sobie dzisiaj juz daruje nowe forum,bo to pewnie troszke musi pottrwać. Rano na spokojnie spróbuje znów.A dzisiaj popisze tutaj A ten duomoh taki niedobry to co on w syropie jest? ja tylko tabletki znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×