Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość srusrusru
Precz z moherami!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srusrusru
o taki Kaczyński na ten przykład , kawaler i bogobojny, na pewno nigdy pałki nie trzepał, trza mu ołtarz zbudowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa gdzie sie przeniosłyście? Chciałabym do was dołączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BÓG WAS I TAK KOCHA...
...nawet jak KPICIE Z NEGO!! Umarł z każdego...zwłaszcza za takie prymitywy jak WY :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srusrusru
ej, ej, ty mi w to Boga nie mieszaj, moherze. Czy my się z Bogiem kochamy to moja prywatna sprawa!!! Kaczyńskiemu to do Boga daleko, choć on chyba myśli inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nero77
o rany co tu się porobiło, a było to takie fajne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada1410
A jakie "święte imię" w końcu wybrałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tak się zastanawiam co złego jest w antykoncepcji, każda z nas ma prawo decydować o tym ile chce mieć dzieci i kiedy je chce mieć. a co do Kościoła to spójrz realnie bo czarna mafia (czyt. księża) to większość pedofile i darmozjady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallloooo
Jezu , gdzie jesteście???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallloooo
Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleqqqq
a ciekawe jak będę stosować kalendarzyk to czy ksiądz pomoże mi wychować moją 10 dzieciorów, bo co rok to prorok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka29
ostatnio syn mi zgłosił że ksiądz w szkole się do niego przystawiał, że on taki fajny i blisko stawał ograniczając jego przestrzeń intymną,no żesz qrrrr jeszcze raz i przejdę się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat podryfował w zupełnie innym kierunku :o Ilosiaaa niestety chyba jesteś przewrażliwiona... Bagdad podała strony, ale przecież nie chodziło o TWOJE wypowiedzi na tych stronach!!! Twój wpis na naszym temacie jedynie sprawił, że przejrzałam wasze forum zastanawiając się dlaczego się rozwaliło i tam znalazłam oskarżenia nas i naśmiewanie się z ilości stron na naszym topiku. Litości!!!!!! Co do wypowiedzi pomarańczy to jak dla mnie możecie sobie naprawdę pisać o czym tylko chcecie, a osoby, którym się to nie podoba po prostu niech tego nie czytają. I w sumie bardzo wam współczuję, że usuną temat, bo to przecież pamiątka z fajnego okresu w życiu jakim jest ciąża. Ja już zaczynam żałować, ze zbliża się ku końcowi :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, które potrafią mimo burzy hormonów zachować zdrowy rozsądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcówki
Maryjka chyba troszeczkę sama tracisz dystans, tylko tego nie widzisz...I uwierz, że widać, że hormony ciążowe też dotyczą ciebie, bo na podstawie dwóch żartów pojawiłaś się tu z jakimiś dziwnymi pretensjami względem nas. Dwa fora rozwijaja sie swoim torem i niech tak zostanie. Kompletnie nie rozumiem zarzutow, ze wysmiewamy sie z waszego forum, każdy lubi to, co ma i tyle. Więc może zamknijmy już ten temat, zyczymy wam powodzenia i dystansu w tych ostatnich tygodniach przed porodem, bo nikt tu nikogo nie chciał urazić. Jak "poziom hormonów" ci opadnie, przeczytasz to raz jeszcze i stwierdzisz, ze mam rację i że sama jesteś nieobiektywna względem swoich wpisów. Niemniej każda z nas jest teraz przewrazliwiona i musimy to u siebie uszanować. Ale rąbniętych pomarańczówek raczej szanowac nie bedziemy, bo ich wpisy to zupelnie inna bajka rodem z science fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzebr powinnas juz miec namiary na nowe forum:) pozdrawiam:) Maryjka a ty co jestes adwokat Bagdad? zejdz ze mnie bo mi duszno;p i dajcie juz spokoj .tak? ja juz niepisze bo i tak wam nieprzetłumacze wiec szkoda czasu i radze zrobic to samo bo niedogadamy sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa akurat z Tobą to się na maxa nie dogadałyśmy, bo mi akurat zrobiło się miło, że napisałaś na naszym forum, wiem, że nie wyśmiewałaś się z małej ilości postów u nas i nie sądzę żebyś podejrzewała nas o "pomarańczowy atak". Marcówki (czemu nie czarnym nickiem??) podejrzewasz mnie o brak dystansu a sama nie masz odwagi pisać w swoim imieniu tylko udajesz, że jesteś głosem całego tego forum - nie miałam pretensji o "dwa żarty", bo szczerze mówiąc nie wczytywałam się i nie wiem ile ich było, ale podejrzewanie nas, że to my wam zepsułyśmy zabawę jest niefajne, więc nie dziw się, że zareagowałam. Nawet jeśli to były żarty i jeśli tylko dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjko wydaje mi się, że nie ma sensu tutaj pisać. Zyjemy w czasach, w których nie wolno nikomu zwrócić uwagi, że robi błędy ortograficzne lub opacznie cos zrozumial. Bo odbierane jest jako targnięcie na jego wolnosc osobistą. Aż chciałoby się zacytować Stanisława Lema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kończąc temat
Maryjko, ale skoro ze sobą tylko dyskutujemy, a nie wyzywamy się, to jaka jest różnca między czarną Maryjką a pomarańczową Marcówki? Przecież nie występujesz tu pod własnym imieniem i nazwiskiem, więc chyba wstawki o odwadze cywilnej są niepotrzebne. Nickiem Marcówki chciałam pokazać, że wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Przedstawiłam tylko swoją opinię, że zarzucając nam przewrazliwienie, same nie jestescie lepsze i tyle. Życzymy Wam spokojnego porodu, takiego dystansu, jakiego chciałybyście u nas widzieć i zdrowych dzieci. A dalsza dyskusja będzie się już robić śmieszna, więc wyluzujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kończąc temat
A tym bardziej angażowanie w to biednego i Bogu ducha winnego Lema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuetuetuethehehehehehe
:) La la lalala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa przyszła mamka ;)
Hej,mam termin na marzec :) zapraszam chętne do pisania na tym już założonym temaciku :),nie przeszkadza mi,że byłe forumowiczki sie wyniosły.Mam pole do popisu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ty wyżej
takie hasło było już tu wrzucone, ale jakos chętnych do dyskusji nie było, więc nie rób sobie nadziei. Ten topik jest już spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej TY WYŻEJ
sama jestes SPALONA :P up up up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie kłócicie tutaj. hihihiihi No to jest wkońcu forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem dlaczego watek ma zostac usuniety. Przykre to, bo byłam tu od poczatku i chociaz później juz rzadko zagladałam, to jednak uwazam ze jako wspomnienie ten wątek powinien zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja24
hej dziewczyny udzielałam się kiedyś na waszym forum bo też miałam termin na marzec ale niestety w 8 tyg serduszko przestało bić:( teraz ponownie jestem w ciąży już 12 tydz na razie wszystko ok:) chciałam was zapytać bo wy wiecie to najlepiej:) jak u was było i jest ze spaniem,bo ja mam już malutki brzuszek i tak jakoś ciężko mi się śpi,ale najlepiej na plecach a nie na boku i strasznie się wiercę w nocy bo raz tak nie wygodnie raz tak i tak cały czas a jak wam najlepiej się spało i śpi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Kornelia
Ja mam termin na srodek marca :) będą bliźnięta, chłopiec i dziewczynka. Idąc za waszymi radami na forum, być może Julek i Jagódka :) Ale nie jestem do końca pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×