Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość Marcówka 2011
Zakładam nowy ulepszony TOPIC MARCÓWEK od tej chwili!! :) bez głupiego gadania i swintuszenia jak to robiły byłe forumowiczki,nie mające za grosz wstydu!! ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHĘTNE nowe osoby do pisania i dzielenia sie wrażeniami z oczekiwania na dzieciaczki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcówka 2011
A CO?? ŻAL CI ???????? :D JUŻ WAS TU NIE MA,WIĘC CO ZA WĄTY MASZ ??? Sio! pisać na prywatnym! JA ZAJMUJE TO FORUM :D hihihih :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominaj że mimo iz się przeniosłyśmy to jest nasze forum i nikt nas stąd nie będzie wyganiał, sama się stąd wynoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmella
Przepraszam.. ale kilka postów wyżej któraś z WAS napisała ze to forum jest oficjalnie przez WAS ZAMKNIĘTE...bo znikacie... więc co za jakieś kąsliwe uwagi...?? było sie nie przenosić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my to forum
stworzyłysmy i bedziemy sie tu panoszyć kiedy nam pasuje!!!! skoro Wy nas zatrułyście to my zaś Was zatrujemy buhahahaha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmella a co to nagle za zainteresowanie naszym forum? przeniosłysmy sie przez takie osoby jak Ty. A jeśli nawet nie stac Was na wysiłek aby swój nowy wątek założyć to naprawde jestescie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie sobie spokoj z PUSTYMI POMARANCZOWAMI, przeciez widac ze to ma pstro w glowie wiec szkoda zachodu....IGNOROWAC to G....i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmella
Oj upadacie coraz niżej :D niby takie paniusie a teraz same sie robia na pomarańcze :D ! żenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karmella
skoro zamkniete to zamkniete wiec go nie reanimuj tylko zrob sobie nowe od podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jetsem
wieś tańczy i śpiewa :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCE MI SIE Z WAMI GADAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec napisalam do ADMINISTRATORÓW KAFE i w najbliższym czasie cały WĄTEK zostanie USUNIĘTY:)) mam nadzieje ze tak sie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karmela A no zrobimy bo umiemy nie to co Wy :P bezmyslne i leniwe dziewuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nie moge sie oprzec te wszystkie pomaranczowe to sa laski, co tylko nas czytaly a nigdy nie mialy odwagi nic napisac! tchorze czytaly nas bo ciekawskie, nic wiecej teraz nie ma osob, ktore mialy cos do powiedzenia, to z cienia mozecie wyjsc buhaha ale o czym wy tu bedziecie pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak załozyłyscie nowe forum.... dziewczyny wiem ze zadko pisze ale codziennie was czytam..... czy mozecie mnie zaprosic na wasze nowe forum, obiecuje sie czesciej odzywac..... oto moj meil ewelona@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfgtyr
pomarancze przemkną sie na WASZE NOWE FORUM :D wystarczy ładnie sie podlizać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka ...... Żal ci d.. ściska że nas tu niema i teraz jak zbity pies z podkulonym ogonem chcesz się podlizać. To może najpierw idź daj na msze i wróć jak będziesz oczyszczona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być pustakiem alby czytać forum , oceniać i komentować .. po co w ogóle traciłyście czas głupie pomarańczówki na śledzenie topiku który według was był zboczony i żenujący?? jesli mi by sie nie podobalo to na wasztm miejscu bym tu po prostu nie zaglądała a nie śledziła i z nudów głupio komentowała coś co tu pisałysmy... żal mi Was ... aha no i oczywiście piszcze tu sobie tylko o dzieciach .. o seksie ani słowa bo to wam obce.. oczywiście o posiłkach też ani słowa bo Wy żywicie sie tylko smakiem wygranej walki, ale to my wygrałysmy wojne bo to nam udało sie od was odczepić :P a tak w ogóle to DZIĘKUJE Wam za to ze zmotywowałyście nas do wyprowadzki z tąd !!! nasze NOWE P R Y W A T N E forum jest dużo lepsze i to w dodatku bezpieczniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrtbe
tak GULA MI SKACZE Z ROZPACZY :D :P żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrtbe
hehe naucz sie pisac stąd a nie ,,z tąd,, :D wiocha!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny_Mandaryneek
Wiocha to jest raczej wyżywanie się na kobietach w ciąży. Weź się kobieto w garść. Jeszcze nie słyszałam, żeby ortografia świadczyła o człowieku. A jeśli masz problemy z osobowością, to zapraszam na forum ku temu odpowiednie. Adios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży topik
ZAPRASZAM CHĘTNE NOWE I NORMLANE MARCÓWKI NA KONTYNUOWANIE WĄTKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka_87
Ludzie dlaczego tak się uczepiliście tego topiku? Ten topik był świetny, nie widziałam bardziej zgranych dziewczyn jak tu. One stały się dla siebie przyjaciółkami i dlatego rozmawiały o wszystkim tak jak w realu! Ale komuś to BARDZO przeszkadzało. A po drugie na tym topiku było mnóstwo porad i dziewczyny zawsze były chętne do udzielenia porady, nie olewały i nie omijały jeśli ktoś o coś się spytał! Dziewczyny pozdrawiam Was gorąco! Na tym topiku byłyście super pomocne i naprawde panowała u Was świetna atmosfera. Dobrze ze założyłyście nowy tam będziecie miały spokój. Szkoda, że nie dołączyłam do was wcześniej:( Bo jak znam życie to będe miała jezcze mnóstwo pytań... Życze miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr

×