Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe wiem że to ogromny kredyt zaufania:) dziękuję wam bardzo bo nie wiem co bym ze soba zrobiła od jutra, nie wiem czemu wcześniej sie nie odezwałm , jakos tak brakowało mi odwagi, cieszę się że będę z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakusek Twoje konto zostało aktywowane:) sprawdz. Na emaila powinnas dostac wiadomosc a jesli nie to chyba i tak powinnas umieć się zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek dla Ciebie ogromny szacun za te dwa szkrabki, w mojej najbliższej rodzinie były trojaczki i wszyscy mi mówili że ja też bedę miała... na pierwsze usg szłam z duszą na ramieniu, stres ogromny, ja jestem słaba psychicznie nie wiem czy bym sobie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe hi hi gdyby tak było to już pierniki bym miała :) Mam taką głupią alergię że katar mam zawsze rano i wieczorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula chcialam Ci te pierniczki wyslac! Suelen masz racje. Dziewczyny wskakujemy na tamte forum... Będę tutaj zagladać... zostawiam swojego emaila jakby cos tuethe@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim pomarańczkom dziękujemy za współpracę, wieśniary idą na wieśniackie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku jejku co to za rewolucja ..... przeczytałam tylko kilka stron ostatnich bo więcej nie dam rady nadrobić.... puszku fajnie ze o mnie pomyślałaś :) dziękuje to co z tym nowym forum?? któraś prześle i mi info, z tego co czytałam to na nk coś wysyłałyście??? czy się mylę?? właśnie miałam iśc spać, ale mój R dzisiaj ma imprezę firmową więc stwierdziłam że jeszcze zajrzę do Was....u nas wszystko dobrze, remont wreszcie zbliza sie do końca tzn jeszcze będą nam kuchni robić i szafy i meble dopiero zamawiamy do pokoi i meble łazienkowe zamówione... więc jeszcze sporo przed nami ale nie mamy już gołych podłóg :) ja tez jeszcze nie jestem spakowana, mąż mnie pospiesza żebym się spakowała, ale jakoś nie mogę sie zebrać.... a mały rusza się na maxa, nie daje o sobie zapomnieć ani na chwilkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzone:) mam andzieje,ze Ty i Murzynek mozecie już do Nas dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam sie na nowym dopiero co skończyłam tutaj nadrabiać zaległości z całego dnia a już ma z aegłości na nowym ;/oczy nie już bola no ale lece TAM nadrabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku ja pamiętam:) cos się wymyśli:) wskoczyłaś juz na tamto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam,że termin marzec 2011 został zamknięty. Jeśli,któreś jeszcze z Nami nie ma a się udzielała prosze o kontakt tuethe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zarejestrowalam sie i nie moge sie teraz zalogowac...mam czekac az mnie zaakceptujecie tak? wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawoj
Powodzenia dziewczyny, miło było was czytać.... ale rozumiem... Dużo zdrowia dla Was i dla Waszych Maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×