Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MieszkaniewPolsce

Chce kupic mieszkanie w Polsce....

Polecane posty

Warto jest dokładnie przeanalizować rynek nieruchomości i określić, w jakim mieście chciałoby się posiadać mieszkanie. Jeśli komuś wymarzy się Wrocław lub jego okolicę, to jakiegoś atrakcyjnego mieszkania lub domu radziłbym poszukać za pośrednictwem biura Verso na https://www.verso.com.pl/pl/residential/domy. Przy odrobinie cierpliwości trafić można na naprawdę ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monna

Myślę, że warto jest zgłosić sie do biura nieruchomości. Jeśli chodzi o krakow, to swietne jest abc dom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truchlo

Kupno mieszkania w PL to jak kamień wrzucony do studni. Ceny stoją w miejscu a po latach nie dostaniesz nawet tyle ile zapłaciłeś. Dopną inwestycja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domii30

Kupiłam mieszkanie w miejscowości Rowy nad morze, koło Ustki i uważam to za strzał w 10! Na co dzień mieszkam w Anglii i na pewno kiedyś wrócę do Polski (przynajmniej bedę miała gdzie) a mieszkanie na co dzień wynajmuję a mam na nie ogromny popyt!! Turyści i goście doceniają lokalizację w jakiej się znajduje. Mieszkanie zakupiłam w inwestycji Lubicz Apartamenty, która położona jest 200 m od plaży i Parku Narodowego!! Więc nie dziwne, że jest tak duże zainteresowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Nie opłaca się chyba że masz rodzinę i chcesz wrócić ale powiem z własnego doświadczenia: kupiłam M3 osiem lat temu i sprzedałam w tym roku. Ledwo wyciągnąłem swoje koszty a zysk w sumie zero. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalle

Chcesz utopić kasę to kup mieszkanie w PL. Pewna strata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plo

Mieszkanie w pl to czysta strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wystawiałem mieszkanie na sprzedaż w centrum Białegostoku przeze m5.pl. Myślałem, albo o wynajmie, albo o sprzedaży, możliwie najszybciej, bo chciałem się przeprowadzić do Krakowa. Znaleźli kupca w krótkim czasie. Nie zdążyłem spanikować 🙂 Bardzo prosty układ. Byłem w praktycznie wszystkich biurach nieruchomości lokalnych, nawet w kilku mniejszych miejscowościach na Podlasiu. Z nimi najbardziej się opłaca i przedstawiają realnie, jak współpraca wygląda. Nie ma żadnych bajek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×