Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mira76

jaki prezent dla bardzo zamożnych

Polecane posty

Gość mira76

idziemy na wesele do bardzo zamożnych ludzi, wiecie maja kilka hoteli, firmy w całej Polsce, ubierają sie u Diora! itp.Nie mamy pojęcia co im dać. Ich stać na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana pogoda
Dajcie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to je prowo
pustą kopertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira76
chyba masz racje. Co byśmy nie dali to bedzie śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaraj sie wymyslec cos
oryginalnego, nie wartosciowego w sensie kasy, ale pomysłu, cos z jajem, moze jakis wierszyk do tego? Albo cos, co jest niepowtarzalne - jakis drobiazg z Desy albo z galerii sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś niepowtarzalnego
jakiś ładny drobiazg decupage, np. herbaciarkę wypełnioną ciekawymi gatunkami herbat + do tego dwie eleganckie filiżanki (Rosenthal?), elegancką paterę na owoce (piękne szklane + srebro ma np. Hefra), albo też ze srebrem paterę na tort + srebrną łopatkę, dobra gatunkowo pościel albo jasne (np. ecru - neutralne kolorystycznie!) ręczniki z wyhaftowanym monogramem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, najlepiej cos unikalnego, z czym mogli sie wcześniej nie spotkać, wcale nie musi byc jakies megadrogie, wystarczy fajny pomysł, nawet z humorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegla
Najlepsze jest coś, czego nigdy za dużo - czyli szczególnie prezenty typu pościel, filiżanki itp. Ew jakiś ekskluzywny duperel może np. zestaw do suszi albo stojak na wino? Albo zestaw kieliszków-szampanetek bez nóżek? Nie wierzę, że mają w domu całe Leroy Merlin czy inny market budowlany :P Kopertę faktycznie głupio, bo kasa im niepotrzebna. Albo, jeśli macie możliwości, zróbcie coś sami. Nie musi to być rzeźba z marmuru - ale np. zamówcie komplet fotopoduszek z ich zabawnymi zdjęciami (o ile macie - ew można zaangażować kogoś z ich rodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś miałam taki problem- dawać kopertę bez sensu. Kupiłam w galerii szkła artystycznego zestaw mis. Chyba się podobały bo widziałam że są w użytku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam w galerii bibelot, z odzyskanego metaly recznie robiona i malowana figurke pan i pani mloda w lodce, recznie malowany zestaw ramek, do ramek wlozylam zdjecia mlodych ze wspolnych imprez. Prezent nie byl bardzo drogi ale byl dosc oryginalny i w ich guscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronislava
Zalezy, co to za para. Ja bym nie chciała dostać żadnych bibelotów, bo nie cierpie takich rzeczy, które tylko stoją, ohydnie wygladają i zbierają kurz. Wolalabym np. bon na masaż we dwójkę, na jazdę na nartach wodnych, cos , po czym pozostaną nam wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
Mira przestań, przecież nie liczy się wartość prezentu, tylko POMYSŁ i coś związanego z ich zainteresowaniami, żeby było śmieszne albo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś fajny gadżet kuchenny
ktoś wspomniał o zestawie do sushi- jak dla mnie super, zwłaszcza gdy ludzie dość zamożni, więc pewnie jedzonko bardziej wyszukane też jadają. Poza tym, zestaw do founde, zestaw do wina, fajny kubełek na lód ( http://www.dukapolska.pl/katalog-produktow,produkt,bar-wiaderko-na-lod ) wyciskacz do owoców (np taki http://www.dukapolska.pl/katalog-produktow,produkt,juicer-wyciskacz-do-cytrusow1 ), akcesoria do drinków ( http://www.dukapolska.pl/katalog-produktow,produkt,bar-shaker-zestaw ) moje propozycje może trochę monotematyczne bo większość z jednego sklepu, ale uważam że można tam znaleźć naprawdę fajne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
zależy ile chcesz na ten prezent przeznaczyć i jak są urządzeni. Ludziom, którzy "mają wszystko" nie kupowałabym zestawu do sushi, czy wyciskarki - bo logika wskazuje, że gdyby mieli potrzebę je posiadać - to by sobie dawno kupili. A tym bardziej kompletu filiżanek (komplet to 6 sztuk, przy cenie jednej ponad 100 zł). Raczej odradzałabym pościel - chyba że znacie rozmiar, piękne (ale strasznie drogie) są w Carre Blanc, sama o takich marzę, ale 600 zł za poszwę na kołdrę to lekka przesada:) zostają prezenty nietuzinkowe - ciekawa grafika/ rzeźba albo oryginalny drobiazg do domu - niekoniecznie z DESY, można coś trafić na jarmarku staroci - srebrną cukiernicę, paterę, kryształowy komplet łazienkowy, karafkę z lat 30tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronislava
A co wy tak chcecie ludziom zagracic mieszkanie? Jakbym dostała jakieś cukiernice z pchlego targu, to bym ją na tym samym pchlim targu tydzień później opyliła, bo po co mi jakies starocie, skoro sama lubię prostote i nowoczesność? Jeszcze jak sie wie, że oni takie sprawy lubią - ale tak o ? Jak dla mnie - niezbyt dobry pomysł. Lepiej zasponsorowac im np. przejażdżke bryczką z nauką powozenia, bilet do teatru czy na jakiś musical, degustację win czy inne takie, a nie graty zawalidrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronislava
Moja koleżanka nauczycielka pare dni temu miała zakończenie roku szkolego. Jej klasa odchodzila i w podzięce dali jej kwiaty i jakis arcypikny obraz. Landszafcik. Koleżanka spytała koleżanki, czy któraś reflektuje - żadna nie wyraziła zainteresowania. I ona teraz nie wie, co ma z tą szkaradą zrobic. Ktoś się nagłowił, nachodził, ktoś wydał pieniądze - i prezent trafi do piwnicy To, co dla jednego jest piękne, dla drugiego moze byc szczytem wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
skoro stać ich na wszystko najlepszym prezentem będzie coś oryginalnego,może jakiś drzeworyt czy inne dzieło sztuki(http://www.tnij.org/nokautprezent )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronislava
o mamo... No jak juz macie taka wielką potrzebę dawania komuś niepotrzebnych bibelotów, to może wybierzcie coś malutniego, żeby te wszystkie prezenty można było włozyć w jego pudło i położyć gdzies na strychu - a nie żeby zajmowały pół piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegla
No jeśli się zna gust, to można iść w obrazy albo rzeźby... ale jak się nie zna, to stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziani czy nie dziani, ale pare stowek wiecej nikomu jeszcze nie zaszkodzilo, takze kasa to aktualny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxury Concierge
Zapraszamy na luksusowe zakupy - luxuryproducts.pl Michał Cylwik Luxury Concierge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro są tacy bogaci, to bardzo dziwne, że nie ma listy prezentów. i darujcie sobie te rady o prezencie z pomysłem. nikt nadziany sobie takiego badziewia jak foto poduszki nie położy obok poduszek od Diane von Furstenberg. inne prezenty z "jajem", to też można ustawiać co najwyżej w mieszkaniach studenckich na meblościankach z epoki Gierka, ale u dorosłych ludzi dbających o wystrój- niekoniecznie bogatych- taki badziew ląduje w piwnicy. wg mnie pościel od projektanta, to bezpieczny wybór-tego nie można mieć za dużo, ewentualnie vouchery, a jak znasz ich gust, to w ogóle nie powinno być problemu, bo masz mnóstwo opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lista z prezentami jest nieelegancka, nie ważne ile pieniędzy mają państwo młodzi. Osobiście nie chciałabym postawić gości w niezręcznej sytuacji i narzucać im co mają mi kupić. Ja jestem za biletami na ciekawą sztukę/ festiwal, karnety do Spa, ekskluzywną pościel lub porządne sztućce z wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, po co odpowiadacie na stary temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spytać nie umiesz? Może np. kolekcjonują coś (nie koniecznie obrazy, może świątki ludowe, koronki, a może np. alkohole). W takich przypadkach zawsze najlepiej spytać, a nie kierować się podpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleganckie pióro powinno tu być dobrym rozwiązaniem, wiadomo że nie kupisz im samochodu, z którego akurat i tak by się pewnie nie ucieszyli a taki gadżet nada się idealnie. Firma www.papiernozyce.pl ma duży wybór w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasun
aby się nie wykosztować, a zaszczepić jakieś działanie kupcie tanie loty na https://www.fru.pl/ do jakiegoś kraju a oni już resztę sobie zasponsorują :) proste rozwiązania są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×