Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martomp

zwolnienia

Polecane posty

Gość martomp

powiem krótko . 12lat pracy .obsługa klienta tzn. TK średnia 95%.statnie dwa wyniki(od stycznia 2010r) 75 poprawiony na 100 drugi 76 za to że namierzyłem i nie zapłaciłem(bo podobno tak się robi, a jest to firma z Wro...a nazywa się Me....or) TK 76 % do zwolnienia,dostałem trzy miesięczne wypowiedzenie bez podania przyczyn bo tak chciał MM a najpierw powinno być cytuję wg.PIP UPOMNIENIE.KARA PIENIEŻNA.NAGANA.ZWOLNIENIE za niedopełnienie obowiazków służbowych(czy niedopełnieniem obowiązków służbowych jest nie zaproponowanie klientowi np.energetyka ORLEN TEAM którego chcą się pozyć nie powiem kto lub Ajent CHOCIAŻ AJENT POWIEDZIAŁ nie mam do cebie zastrzeżeń ale tak chciał MM i koniec.Powiedzcie Mi w takim raie jaki jest sens pracować w takiej firmie gdzie liczą na zysk ze sprzedaży towarów a nie paliw (najważniejsze są umowy BT TZN ICH ILOŚĆ bo MM MA PREMIĘ , MARŻA ze sklepu bo MM ma premię , i 100 % OBSŁUGI KLIENTA bo nie ma takiej maszyny która pracuje na 100 %ITP.ITD). Ja oddałem sprawę do ADWOKATA bo jestem zdania że z Mojej strony żadnych zaniedbań się nie dopuściłem , tym bardziej że przez DWANaŚCIE lat nie miałem żadnej kary .nagany.ani niczego innego.jestem zawiedziony PRACĄ MM KTORY PRACUJE KRÓCEJ ODE MNIE (jeśli chodzi o obsługę zklienetem a nie jestem jak to się mówi z domarszu).NIe chcę również żeby wyciągano od niego konsekwekncje , ale myśle że ktoś sie kiedyś na Nim pozna , NA TYM KOŃCZĘ.woj. lubelskie.myśle że nikomu nie uliżyłem tym bardziej że ta praca była dla mnie satysfakcjonująca.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz to samo bez belkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette111111
napisz konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×