Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myffka0

brzuch

Polecane posty

czesc mam pytanie jakie robic cwiczenia w domu zeby pozbyc sie tluszczu z brzucha i boczkow? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tluszczu nie pozbywa sie cwiczeniami, tylko dieta. Nie ma cwiczen, ktore pozwalaja miejscowo spalac tluszcz. Cwiczeniami mozesz wyrobic miesnie, ale bez diety nadal zostana przykryte tluszczem. Jesli spalanie, to aeroby, bieganie, skakanka, rower itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myffka000
czyli jesli chce spalic ten tluszcz na brzuchu to musze cwiczyc tym bieganiem skakanka itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
po 4 dniu głodówki mam 4 kg mniej,wiem,że to woda a brzuch nic się nie zmniejszył, nadal duży, w dodatku mnie boli zabieram się za rower i skakankę 1000 skoków/d przez wakacje super miałam płaski+rower 20 km+dieta...ale to długo trwało i trzeba się poswiecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, rowerek, skakanka, bieganie. Jesli chodzi o bieganie np. to niezbyt szybkie tempo, tak zeby nie dostac zadyszki, wtedy najlepiej spala sie tluszcz i jakies 40 minut do godziny dziennie. Tylko podstawa jest dobra dieta, cwiczenia tylko zwiekszaja ilosc spalonych kalorii, wiec jesli nadal bedziesz ich jadla za duzo, to i tak bezsensowny wysilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam skakankę, brzuszki mimo, że się tak wzbraniasz to jednak są skuteczne ;) Do tego wypróbuj hula - hop takie z obciążnikami, gdzieś jest osobny wątek na ten temat to możesz poczytać jak to wygląda ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam skakankę, brzuszki mimo, że się tak wzbraniasz to jednak są skuteczne ;) Do tego wypróbuj hula - hop takie z obciążnikami, gdzieś jest osobny wątek na ten temat to możesz poczytać jak to wygląda ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myffa0
no wiem ze to troche wysilku musi byc ale musze sie za to zabrac bo juz nie moge patrzec na ten brzuch i te boczki. a jak nie na wakacjach to juz pozniej tym bardziej nie bedzie mi sie chcialo. a dieta? zaproponujecie co mam jesc a czego nie? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze to troche wysilku musi byc ale musze sie za to zabrac bo juz nie moge patrzec na ten brzuch i te boczki. a jak nie na wakacjach to juz pozniej tym bardziej nie bedzie mi sie chcialo. a dieta? zaproponujecie co mam jesc a czego nie? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok a te aeroby to co to jest? dokladnie co trzeba robic zeby ten tłuszczyk z brzucha znikl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwdwdcxxf
aeroby to cwiczenia aerobiczne, aerobik, ogolny ruch...bieganie jazda na rowerze...minimum 30 minut wowczas daje efekty ale z samego brzucha tylko nie spali....najpier wykorzystywany jest tluszcz ktory otacza narzady wewnetrzne a na koncu dipiero spala sie sadelko:) np z rak, brzucha ud:) ale musisz ograniczyc weglowodany i jesli juz to nie mieszac cih z tluszczami czyli makaron(weglowodany)+smazone mieska w sosie bolonsim(tluszcz) odpadaja. Np Makaron z sosem pomidorowym albo miesko z warzywami to spomko zestaw. Zrezygnuj z bialego pieczywa, bo zatrzymuje wode w organizmie i jest zrodlem weglowodanow. Jesli juz to eplnoziarnisty chleb bo ma blonnik. Jedz wiecej owocow ale takich ktore maja malo cukru chyba ze przed treningiem pol godziny wciagnij banana bo ma mmnostwo weglowodanow. No i wpisz w goolge szostke Weidera...sa to brzuszki ale aerobowe, wiec tez masz sznas espalic troche tluszczu i zbudowac miesnie. Unikaj alkoholu, fast foodow,kolorowych gazowanych napojow, sokow bo maja mnostwo cukru, pij duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×