Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzata małgo

Znacie jakieś dobre, sprawdzone pośrednictwo pracy za granicą?

Polecane posty

Gość HalinkaMac
Jedna z najlepszych agencji pracy z których korzystałam to http://axamo.pl bardzo dobre oferty pracy z całej Europy i doradztwo zawodowe. Tutaj na pewno Cię nie oszukają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wam tę - http://brascorecruitment.pl/ . Specjalizują w zatrudnianiu osób do pracy za granicą. Mój brat w ten sposób znalazł pracę, z racji, iż oferta przypadła mu do gusty, zaczał tam prace itd to nawet żadnych kosztów nie poniósł, a pracę mu znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortor56o
Jeżeli szukasz dobrej agencji pracy to polecam Ci ich http://axamo.pl/ pomogą w znalezieniu pracy w kraju jak i w Europie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia z agencją finansową Copik z Zabrza. Udało się dostać pożyczkę na uczciwych warunkach i przede wszystkim – szybko. Nie musiałem czekać tygodniami na przyznanie pieniędzy itd. Mają na miejscu bardzo profesjonalną obsługę, kobieta która pracuje w biurze praktycznie od zaraz zaczęła działać bez jakiejś gry na zwłokę i przeciąganie w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia22GiP
My z chłopakiem wyjechaliśmy do Holandii przez agencje EuroPersonnel. W sumie nie było zastanawiania się jak będzie bo tu pracują nasi znajomi. To własnie z polecenia wyjechaliśmy. Na miejscu wszystko się zgadzało z ofertą. warunki mieszkaniowe spoko, praca też, wypłaty zawsze na czas. Mojemu chłopakowi się mega spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek32
Koleżanka poleciła mi firmę Time2work, i powiem wam, że się nie zawiodłem, a wręcz byłem zaskoczony jak sprawnie wszystko poszło. Wyjechałem, pracuję, wszystko w porządku. Nie załuję, że posłuchałem koleżankę. Polecam Time2work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renta445
Fajnie mi się współpracuje w kwestii outsourcingu z agencją Worksol. Zawsze mogę na nich liczyć jeśli potrzebuję nowych pracowników. Mają spory zasięg, rekrutują Ukraińców, ale też ludzi z Mołdawii czy Białorusi, także od razu jest więcej osób w bazie, większy wybór i szybciej można braki na etatach uzupełnić. Na stronie worksol.pl jest ich oferta i telefon do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, może ambercare24? szybko znaleźli mi dobrą ofertę pracy w niemczech, gdzie zostałam opiekunką. ogólnie współpraca fajnie się układa- dobre warunki, no i super zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazimierzKwarc
Ja do pracy do Belgii jeżdżę zawsze z Ensila Group i jestem bardzo zadowolony z warunków jakie mi oferuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamssss
Profesjonalny outsourcing przy zatrudnianiu ludzi zza wschodniej granicy prowadzi agencja Worksol z serwisu http://worksol.pl. Ich mogę polecić. Nie obiecują cudów, ale twardo stąpają po ziemi. Jeśli ktoś szuka wysoko wykwalifikowanych np. informatyków z Ukrainy to może być różnie, ale jeśli chodzi o ślusarzy, czy spawaczy to są w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jakiej pracy się szuka, nie ma co sięgać po agencję, która znajdzie pracę dla każdej profesji bo wiadomo, że tak naprawdę nie specjalizują się wtedy w niczym, ja z ejjob jeżdżę do Niemiec jako opiekunka osób starszych i bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartoszTt
Chociażby Brasco. Wielu znajomych dzięki tej agencji znalazło pracę i pracują w Niemczech już jakiś czas na umowy i jest dobrze. Zerknijcie sobie na ich strone, maja wiele ofert pracy. Wszystko na legalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola333
Opieka nad starszymi Interjob - bardzo rzetelna i uczciwa firma. Ja wraz z moja siostra wyjezdzamy i opiekujemy sie starszymi osobami w Niemczech. Firma zapewnia dobre warunki pracy i wysoką pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mingo333
Jest teraz taki trend, żeby ludzi ze wschodu ściągać do pracy i moim zdaniem to dobry trend. Mi się w każdym razie opłaca. Mam kilku spawaczy z Białorusi i Ukrainy. Dobrze ludzie, z uczciwym podejściem. Jak trzeba popracować czasami trochę dłużej to nie robią problemów, bo w końcu przyjechali do Polski, żeby zarobić, a nie żeby siedzieć w hotelu pracowniczym...Dużo mi pomogli w organizacji legalnej pracy ludzie z agencji Worksol (worksol.pl). Mają doświadczenie w outsourcingu, wiedzą jak to wszystko sprawnie i legalnie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert2
trafiłem w necie na taką firme jak time2work, powiem wam, że jest spoko, nawet bardzo w porządku, szybko zadziałali. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markos1
jakoś na fejsie zobaczyłem ofertę za granicę z agencji time2work, zaaplikowałem, dostałem się i pracuje. a najlepsze to że wszystko się zgadza z ofertą pracy, pensja ok, warunki pracy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam agencję pracy Ejjob - sama pojechałam z nimi do niemiec, opiekować się starszymi osobami. I bardzo polecam Praca nie taka łatwa, ale naprawdę dobrze płacili! Ogólnie złęgo słowa po prostu powiedzieć nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajwan
Ja polecam agencje pracy w niemczech, bo mąż był za granicą i mu bardzo odpowiadały panujące tam warunki. To był Zeitmann - w innych krajach chyba też załatwiają pracę http://zeitmann.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje teraz dobre zatrudnienie w całej Polsce - nie brakuje etatów, nie brakuje możliwości. Każdy kto chce znaleźć pracę, ją na pewno dostanie. Ogólnie pod tym względem wiele się zmieniło. Agencje dają zatrudnienie na takich samych warunkach, co firmy - różnica może tkwić co najwyżej w socjalu. A i tak pracownicy szybko przechodzą na bezpośrednie umowy z daną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagają w formalnościach w biurze Worksol, tak naprawdę jakoś dużo załatwiania nie ma przy zatrudnianiu obcokrajowców ale jednak kilka papierów trzeba ogarnąć. Dobra firma, ułatwiają i przyśpieszają cały proces, mają dużo kandydatów z Ukrainy czy Gruzji w bazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo ofert pracy w Niemczech i Holandii w firmie Workon, nie zawsze też trzeba znać język , więc warto próbować, wszystkie oferty są na niemiecką lub holenderską umowę o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie możesz zdecydować, który kierunek wybrać ? Żadna szkoła policealna nie spełniła Twoich oczekiwań ? Świetnie trafiłeś, bo mamy cos dla Ciebie!! Szeroka gama szkół policealnych, liceum czy kursów zawodowych czeka na Ciebie w NOVA CE w Tarnowie. Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Czekamy na Ciebie w sekretariacie przy ul. Krakowskiej 17/14 lub po numerem telefonu: 794-400-280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaa8
Bardzo dobra i profesjonalna agencja pracy jeśli chodzi o opiekę osób starszych to violettas-pflegeagentur24h.de Polecam ich wszystkim, którzy szukają pracy właśnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie na www.reppo.pl, wiem, z eoni właśnie zajmują się pośrednictwem pracy również za granicą. Bardzo wiarygodna firma, wiele dobrego o niej słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam tylko firmę Personel Dla Europy. Moi znajomi z nimi wyjeżdżali i byli zadowoleni. Mogę podpytać o więcej szczegółów jak ktoś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest raciborska agencja D&D Personal http://danddpersonal.pl/ są godni zaufania, nic nie mataczą, wszystko jest zgodnie z prawem, w realu to co w umowie. Sa nastawieni na rynek niemiecki, ja byłem z nimi w Niemczech dwa razy i na pewno będę jeszcze kolejnych kilka, bo się po prostu opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×