Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzata małgo

Znacie jakieś dobre, sprawdzone pośrednictwo pracy za granicą?

Polecane posty

Gość gość
Ja też polecam Active Medica, załatwili mi raz robotę i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić http://ksservice.pl Wyjechałem z nimi do Belgii i już prawie 3 lata mija. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka33s
Jakiś czas pracuję przez agencję pracy Toolip z Gdańska (www.toolip.pl) i współpraca układa mi się świetnie. Zawsze wypłacają wynagrodzenie na czas lub nawet przed czasem, mam podpisaną legalną umowę. Jak dla mnie dużym plusem są także przyjaźnie nastawieni, bardzo pomocni pracownicy do, których zawsze można się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz144094
Witam Chciałbym wyjechać do pracy za granicę. Czy jest ktoś chętny na wyjazd bo wiadomo we dwójkę zawsze raźniej :) Mój email: Lukasz144094@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porady świetne tylko jak któs mieszka na cholernym zadupiu wiosce przebrzydłej to nie może sobie pozwolic zeby codziennie dojeżdzać kilkadziesia kilometrów agencji,poza tym ile by się człowiek nie starał w pracy to i tak zawiść drugiego polaka zabierze nawet pracę,brzydze się większościa ludzi włąsnie z tego powodu że tak naprawde nie lubia pracy którą wykonują i tak będą szukac czegoś lepszego ale i tak nie potrafią znieść że komuś podoba się praca na szklarnii że ktos lubi pracę przy kwiatach,żeby was jasny szlag trafił i trafi napewno ,jesteście tak żałośni że dosłownie zwymiotowałabym na was.chcecie robic karierę prosze bardzo tylko uczciwie a was na to nie stać tępe ludziska. Znienawidziłam ludzi tak bardzo że chyba nic juz się w tej kwesti nie da zrobić,pozostaje mi tylko udawac ze was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apel do agencji osób które rozgraniczają prace od k******a,czy nie można rozdzielić agencję na te które szukają np,kobiety do pracy przy kwiatach ,a osobno niech powstają agencje burdeliki dla k***wek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyyy
Ja i moi znajomi już niejednokrotnie korzystaliśmy z usług Agencji Toolip, która specjalizuje się w rekrutacji pracy tymczasowej. To moim zdaniem jedna z najrzetelniejszych i najbardziej profesjonalnych agencji na rynku. Jej ofertę znajdziesz na stronie pod adresem www.toolip.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałeś złożyć swoją aplikację do euro kontakt. Moja siostra jeździ z nimi na prace sezonowe już drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa
Wejdź na stronę internetową www.apatris.pl i znajdziesz tam wszystko o tym jak załatwić tę kwestię. Generalnie nie jest to jakiś mega skomplikowany problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa33
Gdy groziła mi deportacja, to bardzo pomogła mi firma Apatris - www.apatris.pl. Jeżeli dalej funkcjonują, to powinni Wam pomóc. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak poszukuję pracy tymczasowej to najczęściej korzystam z pomocy agencji pracy, której oferty zobaczyć można na stronie pod adresem www.toolip.pl. Zawsze dostaj***ardzo ciekawe propozycje zatrudnienia i długo na nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam ze wsparcia http://ewiko.net/ - mają sporo ciekawych ofert pracy, w temacie, jakim jest praca w Niemczech. Wbrew pozorom nie ma aż tylu formalności, przynajmniej jeśli godzi o tę agencje pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaa
Musiałem zatrudnić operatora skomplikowanej maszyny. W Polsce po prostu nie mogłem znaleźć człowieka. Zapytanie zgłosiłem do wielu agencji pracy tymczasowej i ostatecznie agencja http://worksol.pl załatwiła mi kandydata + dopełniła formalności z jego pobytem w Polsce (pełna legalizacja zatrudnienia, pracownik miał zapewnioną opiekę przy zameldowaniu, nawet przy wymianie prawa jazdy na polskie, lekarza rodzinnego, typ umowy został też dobrany porządnie, żebym ja oszczędził i on zarobił). Agencja nawet o rozmowy kwalifikacyjne zadbała. Rewelacja i inwestycja się już zwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
Jestem w takiej branży, że po prostu brakuje mi rąk do pracy wśród Polaków. Na początku bałem się zatrudniania Ukraińców, bo nie wiedziałem za bardzo z czym to się wiąże. Nie polecam samodzielnie prowadzić rekrutacji, ale zdać się na agencję pracy tymczasowej, która nawet zadba o zakwaterowanie i legalizację pobytu takiej kadry. Osobiście korzystam z usług agencji worksol.pl i wysoko sobie cenię ich zaangażowanie i prostotę dopełnienia formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z Roveny - poleciła mi to biuro znajoma która też dlugo szukała pracy i ją dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej_30
Cały czas Państwo piszecie o pracy tymczasowej. Ja szukam pracy za granicą bym mógł się tam przenieść z rodziną. Mam 30 lat, dobre wykształcenie (choć humanistyczne). Za sobą zarządzanie dużymi spółkami. Najwyższe stanowiska. Znam angielski i francuski (trochę słabiej). Niestety nie mam wykształcenia zawodowego, nigdy nie pracowałem fizycznie. Szukam pracy jakiejkolwiek, która pozwoli utrzymać mi dom i rodzinę w danym kraju. Od roku nie mogę znaleźć zatrudnienia właśnie ze względu, że zajmowałem wysokie stanowiska i żaden pracodawca nie chce dać mi szansy, że jego firmę również potrafię rozhuśtać do wysokiego poziomu. Znacie Państwo jakąś agencję, która mogłaby mi pomóc znaleźć pracodawce na terenie Europy bądź Ameryki Płn. ? Zyskają bardzo zaangażowanego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magartt
Musiałem w tamtym roku zatrudnić kilku cudzoziemców do zlecenia, które dostałem od kontrahenta międzynarodowego. Skorzystałem z opieki agencji pracy tymczasowej worksol.pl. Zadbali o cały proces rekrutacji. W tym, co najważniejsze dopełnili formalności z pobytem Ukraińców, z czym miałem największe trudności. Wystarczyło wypełnić prosty formularz na ich stronie internetowej, aby pozyskać kadrę za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttss
Ja pracuję w dużym markecie budowlanym za pośrednictwem Agencji Toolip – http://www.toolip.pl. Poleciła mi ich koleżanka, która również z nimi współpracowała. Dużym plusem jest terminowo wypłacane wynagrodzenie, z przelewami nie spóźniają się nawet jednego dnia. Stawki też są w porządku. Moim zdaniem bardzo uczciwa, rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wiać z tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betazzz
Jest sporo tych firm, więc na pewno coś znajdziesz. Jednak ja ze swojej strony mogę polecić Opieka Inter Job - mi bardzo pomogli, zresztą ciągle mi pomagają, bo mają koordynatora na miejscu, który zna niemieckie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku to były Niemcy i Holandia z http://www.humanpro.pl/ W obu przypadkach było dobrze, agencja warta zaufania, nie było żadnych przekrętów, na miejscu wszystko się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felaa7
Ja jeżdże z agencji posrednictwa pracy eurokontakt. Mają dużo ofert, mozna sobie sprawdzic na ich stronie: www.epser.com. Ja juz mam do nich zaufanie, nie ma zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda335
Ja tez jezdze do pracy za granica z eurokontakt. Jestem zadowolona, bo zarobki sa naprawde nieporownywalne do tych tutaj, a agencja jest naprawde w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazella56
Eurokontakt jest w porządku. Polecili mi znajomi, którzy od kilku lat już jeżdżą do pracy i jest naprawde spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertsass
Dobre mam zdanie o obsłudze w biurze Toolip. Na stronie http://toolip.pl są aktualne ogłoszenia z całej Polski. Często akutalizują bazę ogłoszeń, także warto sprawdzać co jakiś czas, bo się pojawiają nowe oferty. Można też swoje CV załączyć i czekać na odzew. Ja tak zrobiłem i wcale długo na telefon nie musiałem czekać. Kwestie formalne jak umowa, badania lekarskie, ubezpieczenie, czy wypłata – wszystko przeprowadzone profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×