Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneri30

Tylko z dużym biustem i szerokimi biodrami?????

Polecane posty

Właśnie w rozmowie z koleżanką dowiedziałam sie - jest to jej opinia - że faceci zawsze dążą do znalezienia sobie kobiety o podanych wyżej walorach...Nie chce generalizować, ale wydaje mi sie to absurdalne.... Pytanie może naiwne, ale warto zrobić sondaż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się wydaje, że jest
odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się, mam czym oddychać, koleżanki proszą,żebym je trochę obdaraowała, bioderka tez są i jakoś nie widzę tłumu facetów za mną:P uprzedzę komenty,że na pewno jestem paszczurem i to dlatego, nie jestem to nie tylko moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude, płaskie i bez bioder
mają wieksze powodzenie. badania na zahipnotyzowanych facetach wykazały, że oni tylko w hipnozie wolą panią w rozmiarze 42 z krągłosciami i brunetkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890987654321
a za mna faceci ogladaja ie kiedy mam kraglejsze ksztalty kiedy jestem szczupla nie ma zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890987654321
a i jeszcze dodam z ekoledzy uwazaja ze lepiej wygladam majac 3 do 5 kg za duzo nie w sensie nadwaga maz rozniez woli jak mam tylej biodra brzuch i piersi a nie wygladam szczuplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
są gusta i guściki. mam kolegów co to twierdzą że kobieta powinna mieć na czym usiąść i czym oddychać oraz takich dla których ideałem jest szczupła wysoka modelka. poza tym nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie...Można miec szerokie biodra i duży biust bez nadwagi... Ja myślałam, że zawsze pomimo wszystko najpierw liczy się ładna buzia, a potem te gabaryty wzdłuż i wszerz, ale kumplea wyraziła swoje zdanie bardzo zdecydowanie i stanowczo, co zbiło mnie z tropu...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTuS2
nieprawda co z tego, ze laska bedzie miala super gabaryty jak twarz nie teges wpierw twarz, potem reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jesli twarz jest super, a reszta w rozmiarze 36? Biust niewielki.... biodra umiarkowane, takie no 87-90 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczy sie caloksztalt, jak ja nie znosze takiego generalizowania. Mam duzy biust, duze biodra, talia tez jest, powodzenie.. hm rowniez. Moja kolezanka, szczupla, drobna blondyneczka.. delikatna.. maly biust mala pupa.. powodzenie tez jest, wiec o czym mowa.. po co takie wrzucanie do jednego wora. Mnie pociagaja bruneci.. a jestem z blondynem hehe.. ZYCIE. ma swoj scenariusz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnaa24
Nie chodzi o idealne wymiary moje panie, chodzi o to, żeby wszystko było proporcjonalne do całości i żeby kobieta była zadbana. Ładna, jedwabista skora, czyste, zadbana włosy, błysk w oku. Tak żeby było przyjemnie i miło dla oka, ja mam 165cm, waże ok 55kg moim nieskromnym zdaniem idealnie, biust mam pełne B, dla innych małe dla mnie w sam raz, bioderka mają ok 88cm czyli wszystko sie ładnie komponuje, bywałam grubsza, bywałam chudsza ale tak jest najlepiej, każda powinna znaleźć swoją proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, to facetom podobają się wysokie, wąskie w biodrach blondynki. Nawet twarz nie musi być super, wystarczy, że jest zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTuS2
Aneri30 kazdy ma swoj gust mi szerokie biodra nie przeszkadzaja, male piersi tez, a co to kazda musi miec wielkie? takze nie martw sie, bo pewnie jestes piekna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadixika
W stane hipnozy mężczyźni ujawniają swoje prawdziwe preferencje. Ci, którzy, niby przytomnie, twierdzą, że wolą chude i płaskie laski, mają mózg wyprany przez media. Konkretnie: przez lansowany obecnie przez projektantów gejów model kobiety, która bardziej przypomina młodego chłopca albo bezpłciowe dziecko, niż materiał na zdrową kochankę i matkę. Czasem też jest tak, że chude kobiety są preferowane przez kryptogejów, czyli chłopaków, którzy są homo, ale wstydzą się do tego przyznać nawet przed samym sobą (spychają swoje potrzeby do nieświadomości). Takim kryptogejom w badaniach w stanie hipnozy wyjdzie i tak potrzeba chudej partnerki, a własciwie to chudej i jeszcze posiadajacej ladnego penisa miedzy nogami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlllllllllllll
ja lubie takie moja - rozmiar 36/38, 176cm wzrostu, duuuuzy biust i biodra!! wlasnie za takimi faceci sie ogladaja, biust i biodra nie oznaczaja rozmiarow 44!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTuS2
a tam jadi takich jest malo przeciez, wiekszosc to normalni faceci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to dzisiaj zrobiłam inny eksperyment - na codzień nie maluje się, ewentualnie muśnięcie pudrem i tyle, po prostu mi się nie chce. Dzisiaj się umalowałam, ta sama dorga do pracy, Ci sami ludzie mnie mijają, tylko dzisiaj patrzyli, oglądali się. I kto powiedział,że faceci wolą subtelne, nieumalowane dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTuS2
duzy biust tez ok ale trzeba miec o czym rozmawiac przy sniadaniu, wtedy duzy biust czy piekna twarz nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadixika
Normalny facet, który twierdzi, że woli chude --> to jest ktoś otumaniony wpływem mediów... Facet niezależnie myślący będzie wolał biuściastobiodrzaste, bo tak było od setek tysięcy lat i tak jest dobrze. Gejów i kryptogejów jest niewielu, ok, ale i tacy się zdarzają. Natomiast ci najsłynniejsi geje mają wielki wpływ na naszą rzeczywistość. To oni wylansowali "heroinowe modelki", czyli wycieńczone i chudziutkie, wyglądające jak dzieci przed okresem dojrzewania... i teraz wiele kobiet głodzi się, żeby też przypomniać takie dzieci, bo wlaśnie taki typ kobiet jest najbardziej podobny do płaskich, wąskich mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTuS2
jadi wszystko ok tylko to nie jest temat o gejach, wiec nie rozumiem dlaczego ciagle o tym samym tolkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
"Tylko z dużym biustem i szerokimi biodrami?????" TAK:classic_cool: i cienką talią. Takie pytania zadawaj mężczyzną którzy mieli kobiety, a nie chłopcom którzy nie widzieli nawet gołej babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
Nie zgadzam się, mam czym oddychać, koleżanki proszą,żebym je trochę obdaraowała, bioderka tez są i jakoś nie widzę tłumu facetów za mną uprzedzę komenty,że na pewno jestem paszczurem i to dlatego, nie jestem to nie tylko moja opinia To co masz to dopiero początek. Liczy się dodatkowo twarz, styl bycia, kobiecość, elegancja i "to coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możliwe jest, że facet będzie z kobietą, która pociąga go i odpowiada w warstwie intelektualnej, ale nie pociagała go fizycznie?Wiem, ze teoretycznie jest to możliwe, ale zdarzyło się Wam coś takiego, lub spotkaliscie sie z takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
aneri30 zrób te badania na facetach którzy: -mają min. 24 lata -mieli wcześniej kobiety Tu się dużo prawików wypowiada którzy gołej kobiety nie widzieli. Co oni mogą wiedzieć? Kiedyś też lubiłem takie chudsze, gdy jeszcze nie miałem żadnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTus2
gosciu a co Ty mozesz wiedziec o mnie czy tez Levviatanie? odpusc sobie, jak bedzie chciala to sobie zalozy gdziekolwiek, jej sprawa Aneri30 ja trafiam zazwyczaj odwrotnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
Ale wiecie...Można miec szerokie biodra i duży biust bez nadwagi... Ja myślałam, że zawsze pomimo wszystko najpierw liczy się ładna buzia, a potem te gabaryty wzdłuż i wszerz, ale kumplea wyraziła swoje zdanie bardzo zdecydowanie i stanowczo, co zbiło mnie z tropu...hmmmm Zajebista twarz+ zero kobiecego ciałka=u mnie zero szans. Już dużo lepsza jest fajna z twarzy i z ciała, niż zajebista z twarzy i zjebana z ciała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadixika
umiesz czytać ze zrozumieniem? :) temat jest o wyglądzie kobiet. Piszę o tym, że prawdziwa kobieta musi mieć biodra i biust, a to, że w tej chwili media lansują inny model, to anomalia. Ci, co dali się mediom zmanipulować (lub są w jakiś sposób homo), będą twierdzić, że chude i płaskie są ok, ale to bzdura. Porządni faceci, samodzielnie myślący i hetero, preferują fajne cycki, okrągłe tyłeczki i łagodne wcięcie w talii. Kobieta powinna wyglądać jak wiolonczela, klepsydra, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×