Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Lady nie martw sie na obiad najwazej zostaw tylko cebule.. bo widze, ze jak Singiel sie dorwal to juz nic innego nie zostanie:-P smakuje prawda Singielek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pyry będziemy jeść hahahahaah... Singiel tylko się nie udław, za łapczywie jesz :P Dobrze, żel wyglądam w tych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec tez taka fryzure... nawet mialam, ale mi nie pasuje:-( kiedys przysle wam fotke jak znajde i sie ze mnie posmiejecie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłam się wczoraj na innym temacie... Jakaś kretynka po mnie jedzie, wszystkiego się czepia... Jak ja uwielbiam takich ludzi... Wrrrrr... Dziwkę będzie ze mnie robić, bo miałam w życiu kilku facetów... Dziwni tu ludzie się trafiają... Co ona ma na celu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie w zamrażarce żeby było na maxa chłodne :D Dzięki, fajnie że Wy jesteście normalni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem normalny, wypraszam sobie :P Mmmm moje tyskie,... już mi nic wiecej do zycia nie potrzeba, moje tyskie zawsze jest kiedy go potrzebuje..cierpliwie na mnie czeka i chce żebym mi smakowało..... to sie nazywa prawdziwa miłośc :D :D Że też wcześniej na to nie wpadlem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa zarywałam ej :P:P:P wolę troszkę młodszych... Temat był fajny do czasu aż tamta się nie zjawiła. Ciekawe czy jeszcze po kimś jedzie na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sie zgodze.. dziwne nie raz osoaby tutaj spotykam, juz mowilam co do mnie powiedzial jakis orange:-D a ta dziewczyna pewnie jest zakompleksiona , ze cokolwiek na twoj temat napisala.. jak dla mnie jestes ladna dziewczyna z twarzy sympatyczna i fryzura super dobrana, pasuje do ksztaltu twojej twarzy. A ja umiem oceniac wyglad plci zenskiej, zawszepisze prawde jak kto wyglada. Prawda Singiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara panna skoro przy pseudo miała 30 :D Nie zna a ocenia na podstawie szczątkowych informacji o mnie... Nie wiem co ona chce pokazać... E tam, wygląd... To w sumie można krytykować bo na focie się widzi, ale charakter oceniać? Pucek jestem i muszę tak być obcięta bo jak nie to od razu widać moją pucałowatość.... :P Jesteś normalny Singielku... :) Tyskie Tyskie... Przyniosłam je ze sklepu, włożyłam do lodówki i zamrażarki, poczęstowałam Cię nim a Ty piszesz o miłości do piwa... a piwo po prostu dało się wypić :P Nie dawaj napojowi cech ludzkich, proszę Cię :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak Lady jak Singiel porownal cie do tyskiego tzn. ze jestes jeszcze lepsza niz ja opisalam bo dla faceta piwo to caly swiat:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah tyskie tyskie.. Ile to trzeba Cię cenić ten tylko się dowie kto Cie stracił.. Dziś smak twój czuje i opisuje bo teksnie po tobie :D :D Dobremu piwo nalezy oddawać cześć, czcić je, dbać o nie, bo jak nie to zgorzknieje i bedzie nie do wytrzymania ...taka mała metafora jakby ktos by sie doszukiwał hie hie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel jakie kierunek studiów skończyłeś? :P Jakiś humanistyczny, że takie rzeczy tworzysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mi tez:-D bylam na tym temacie... a to babsko zaczelo sie zloscic i burzyc😠 to zapytalam sie czy taka zlosliwa jest z natury itp. itd:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×