Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

z tym sie zgadzam ,ze nas syngielek to przystojniacha:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czuję że z naszej paczki to ja zostanę spalona.... :( Ale spoko, poświęcę się, jeżeli jakoś Ci pomogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee tam, nie chcę faceta dojeżdżającego z daleka... bo mnie w bambuko będą robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Lady, ale z tym bambukiem to był zarzut..... :( ...w sumie to dostałem teraz kosza .... łeeeeeee :P :P Jutro jak będę na siłach to je podlicze wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szałowa szałowa lala powinnas byc dumna z siebie, jak spotkasz tego jedynego to bedzie cie nosil na rekach wiem co mowie:) ja jakbym mogla cofnac czas tez bym nie ulegala w tych rzeczach:-P Lady dodalam foto sila persfazji moze byc?:-P aa i tak apropo wypilam lampke wina za twoje zdraowie wczoraj tak jak obiecalam prawda Singiel?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że to dzięki Wam jest mi lepiej na serduchu :P Dziękuję :* Singielek, to nie było konkretnie o Tobie ale po prostu za dużo przeżyłam i nie potrafię zaufać facetowi z mojej okolicy a gdzie tu facetowi z zupełnie innego województwa :/ Dobrze, zgadzam się z Tobą... Też tak myślę... Ja trochę żałuję, bo dostał to ktoś nieodpowiedni i co gorsza dzisiaj z nim nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel dlaczego się boisz? Ja boję się prawiczków, którzy są zbyt uczuciowi i tacy nieżyciowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zaciągał, to fakt... ale wtedy byłam smarkulą, której wydawało się, że jest dorosła i że kocha tego faceta... Związek się rozpadł, złe wspomnienia zostały i żal że to zrobiłam... Szkoda,że wtedy nie miałam takiego rozumu jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę nie mają pojęcia o miłości, o związku... Za zwyczaj są egoistami, nie wiedzą co to kompromis, i przy tym twierdzą, że cholernie kochają, mówią "kocham" przy pierwszym spotkaniu.... Takie mam doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to co teraz napisałaś bardzo mnie poruszyło..... Znaczy to mniej więcej tyle, że nie mam szans aby z kimś być! Jakbym Ci skłamał żemiałem dwa związki pół roczne to byś inaczej mnie traktowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to, że związek się nie udał a oddałam mu to co było dla mnie najbardziej prywatne, to mnie najbardziej gryzie chyba... no ale żyje się dalej. E tam, Singiel to nie byłoby dobre wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×