Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

teraz już nie jesteś aż taki samotny, masz mnie i Dobrze :) i pewnie jeszcze kogoś w swoim mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:-D Singiel gdzie fota:-( sugerujesz ,ze ja gryze?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież masz z kim pogadać o poważnych rzeczach i mniej poważnych... :) To już jest połowa sukcesu... A nigdy nie wiesz co sie wydarzy w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie będzie :P Spokojnie Lady, ja mam z kim zawsze pogadać :D Tylko że nie mam dziewoji do tańca i różańca to tyle :P A dobrze bankowo gryzie, na tym jej nowym zdjęciu widać jakie ma ostre kły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel koszmar😭 cala noc snilysmy o twojej fotce a ty nam jej nie wyslales:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel snilysmy ,ze juz jest na mailu a tu wcchodze i co:-( NIC Lady tez sie zalamalas:-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel , ale my chcialysmy twoja😭 hmmm piszesz, ze Lady ma sie pakowac nad morze?? hmmm ja tez?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... ostatnio myślę ciągle czy tak na prawdę chciałbym sie związać z kimś..... Skoro się nie wiązałem do tej pory.... to może tak właśnie jest tylko ze sobie z tego nie uświadamiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bywa roznie Singielek, tak jak nie kazdy ma ten sam charakter, tak nie kazdy odbywa takie same etapy w zyciu:-) gdzie Lady znikla? chyba sie jeszcze nie pakuje niech poczeka za mna...do sierpnia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Dobrze :) Tylko że ja się nie mogę pogodzić z tym że nikogo nie spotkąłem a gdzie wielu znajomych szykuje sie do zakładania rodziny... jak się kiedyś z tym uporam to chyba będe najszcześliwyszym czlowiekim na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel mam problema:-( powiedz gdzie moge wynajac jakis domek 6-scio osobowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly domek 6 osobowy i miejsce gdzie milo spedzi sie czas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że lepiej zacząć od znalezienia fajnego miejsca a potem sprawdzać i dzwonić czy są takie domki ;) Lady faktycznie uciekła :P Może to foch za to że zdjęcia nie dałem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel skąd możesz wiedzieć czy chciałbyś się z kimś związać lub nie skoro nie masz porównania jak jest lepiej - z kimś czy samemu? :P Bywa różnie, tylu ilu ludzi każdy ma swoją historię... Jeden ma 10 związków na koncie, inny 20 a trzeci zero lub jeden krótki... Jeden znajdzie swoją połówkę za 10 razem, drugi za 3, trzeci za 50 a czwarty za pierwszym tylko, że trochę czasu to potrwa... U każdego to wygląda inaczej. Im bardziej się czegoś chce, tym gorzej wychodzi... Nie, nie mam focha :P Po prostu musiałam pilnie gdzieś pojechać i uciekłam bez pożegnania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdego to wygląda inaczej. Im bardziej się czegoś chce, tym gorzej wychodzi... z tym sie zgodze Lady:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem jak będziesz rozmyślał to napisz do nas swoje przemyślenia a wtedy sprowadzimy Cię na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×