Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Dobrze... Wyobrażam sobie jak wchodzisz do pokoju boso,.... Delikatnie stópkami dotykasz mięciutki dywan..... Masz na sobie przykrótką prześwitująca haleczkę... Delikatnym ruchem dłoni zsuwasz ją a ona opada na dywan... Robisz krok na prżód a halka zostaje na podłodze.... Podchodziz do mnie.... Pieknie pachniesz...Twój zapach działa na mnie a widok sprawia że.... Siedzę na łózku.... Ty kładziesz mnie na nim, dotykając delikatnymi dłonmi moich ramion.... Potem..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel to ma wyobraźnię, nie ma co :P Skoro marzysz w tej chwili o Dobrze to ja idę spać, żeby mnie zazdrość nie chwyciła przypadkiem ;) Kolorowych snów.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadasz sie na mnie.... Muskasz ustami moje usta.... Odech przyśpiesza.... Czuć w powietrzu namiętność... Wzajemny przyśpieszony odech,.. Spragniony spotkania z ustami.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jojoj Singiel ksiazki zaczni pisac a nie piwo z lodowki podbierac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafisz Singielku... Gdybym dostała kiedyś takiego smska to na pewno miałabym gęsią skórkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...Ciężki dzień... gorączka na dworze, cały dzień brzuch mnie boli i zaraz idę sprzątać po gipsowaniu :/ A Wam jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Singielek:-D A mi dzien zlecial SUPER:-D wlasnie czytam, wydaje mi sie, ze Lady jakies remonty robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... Wymiana okien :/ Co gorsza nie mamy jeszcze rolet więc domyślcie się jaki skwar w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię po raz ostani - nie dostaniecie mojego zdjęcia z klatą. Jesli jest dane ją któreś zobaczyć to ją zobaczy. I to jest tyle w temacie moje drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×