Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Dobrze ja już wszystko wiem... Przeczytałam, że mas zdradza... Buuu.... nie wystarczamy mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek poczuł się zaniedbywany? :P Oj, przecież my bardzo o Ciebie dbamy i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie nie prawda.... poznajemy Twoje wnętrze chcąc zobaczyć Twoją katę... Nie chcąc przesłać fotki, pokazujesz, że jesteś uparty, że wszystko co najlepsze to tylko dla Twojej dziewczyny, masz zasady... Pisząc wierszyki na nasz temat pokazujesz, że masz duszę romantyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka klata nie jest fajna.... Nie masz dziury pokazującej wnętrze :P Zabierz mnie ze sobą... Chcę nad morze... Proszę proszę proszę 😭 Kurcze zapomniałam, że dzisiaj maluję pokój... a więc o wypadzie nad zbiornik wodny jakikolwiek mogę pomarzyć... no chyba ,że po malowaniu udam się nad zbiornik wodny nazywany potocznie wanną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady co do Twojego opisu... mi się podobają tylko inteligente koiety, Żadna inna nie zwróci na siebie uwagi choćby się rozebrała do naga :) Woda w wannie też ochładza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek co dopiero wiersze pisales o mnie a teraz chcesz inteligentna:-P Lady pomoglabym tobie malowac gdybym blizej mieszkala... widze, ze remonty cala para u ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj musialabym pomyslec... Singiel za ciezkie pytania zadajesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu specjalnie robię przerwę w sprzątaniu a Singla już nie ma... :( Zmęczył się pluskaniem w wodzie, pośród szumu fal i odgłosów mew, pośród sikających dzieci do morza :P Co do inteligentnych kobiet to mam swoje zdanie. Faceci się ich boją... Widzę na własnym przykładzie. Niby kobiety które mają zasady są pożądane przez mężczyzn, a jak co do czego dochodzi, to mają Cię za nudną i sztywną laskę... Niby wszyscy faceci chcą szanujące się kobiety ale jak już takie spotykają to jednak dają nogę... Nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak idzie malowanie? Singielek zwial bo jak to powiedzial nic dzisiaj nie zrobil... to chociaz polozy sie spac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że pomalowane... Okna były zmieniane, obrobione i niby miał być cały pokój malowany ale nie wiadomo czy nie będziemy musieli zmieniać grzejników bo w sumie mają ok 50 lat :/ więc tylko wokół okien było pomalowane a teraz sprzątam po gipsowaniu, malowaniu..... :) Już prawie koniec... Tylko jeszcze okno umyć i meblościankę odkurzyć... Ale to zostawiam na jutro... Dzięki za chęć pomocy, wiedziałam od początku, że jesteś dobra dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche sie napracowalas, ja bym z checia pomogla uwielbiam remonty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby też lubię ale nie lubię tego bałaganu... Niby sprząta się ciągle ale syf jest jednak, wszystko poprzestawiane :/ Przesadnego porządku nie lubię, ale też bałaganu nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po remonocie z swoim balaganem niemogam sie pogodzic przez tydzien... najgorsza byla podloga nie umialam jej doprowadzic do porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam sposób na upapraną podłogę gipsarem i farbą... moje paznokcie :P ale nie pytaj jak one teraz wyglądają... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Dobrze... ledwo patrzę... :P Kolorowych snów :) Singielek chrapie na całego... aż u mnie słychać :P Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zycze spokojnej nocy i kolorowych snow Lady tobie tez Singielek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady sprawiasz osoby która możne mi pomoże. Zapytałem parę znajomych jak to jest z dziewczynami. Czy ja porostu mam gębę przykrą nie wymownie czy to coś innego. Wiedza, że ze mną się gada bez owijania w bawełnę. Czego się dowiedziałem? Wolą kolesi którzy prawią komplementy na lewo i prawo - nie muszą być prawdziwe, militarny ubiór jest "be" (czarne bojówki, glany, kurtka wojskowa polska), papierosy, na pierwszy rzut oka jestem gburem (jestem cyniczny i często ironizuje), nie łapie za tyłek nowo poznanych dziewczyn, a to wygląda jak bym był nudny, jedyny pozytyw to, że jestem w miarę przystojny. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jest "Co jest kurwa?!", respektuje kobiety i je szanuje, komplementuje tylko kiedy tak naprawdę myślę (czasem skłamie, żeby poprawić humor), zawsze wysłucham co kobieta ma do powiedzenia, nie dotknę kobiety bez pozwolenia w jakby to ładnie powiedzieć? O mam... w miejsca intymne. Pije okazjonalnie i pale papierosy. Powiedz mi co kobiety widza w "neandertalczykach" którzy jedyne o czym myślą to cyt. "Za ruchać i zajarać zielsko"? Czemu oni nie mogą się opędzić od dziewczyn, a ja wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×