Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

czyli jeżeli nasz kolega pozna dziewczynę bez wykształcenia .... i dziewczyna ciebie pokocha z wzajemnością , to tez będzie dla ciebie , to jakiś problem ?? witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Dobrze Czasami mam wrażenie, że nie tylko kobiety są puste... Faceci też tacy się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że źle go rozumiemy. Chyba chodziło mu o to że jak już jest sam i jakoś w miarę dobrze egzystuje, to zwiąże się wtedy jak na prawdę kogoś wartościowego spotka. Poza tym samą miłością się nie wyżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, samą miłością się nie wyżyje, ale czy wszyscy dyrektorzy firm mają wyższe wykształcenie? niektórzy mają ledwo podstawowe... Więc mając niższe wykształcenie niż wyższe, wcale nie to nie oznacza, że nie co jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama miłością się nie wyżyje ...ale związek bez jakiegokolwiek uczucia nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek tylko my teraz zostaliśmy:) hmmmm tez bym tak chciała ...chyba się starzeje:) ....to przez ten wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozejrzyj się wokół siebie, może jest jakieś fajne ciacho....:D No tak, staruszka z Ciebie już jest :P:P:P Nie przesadzasz Ty przypadkiem? bo mi się tak wydaje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie powiedziałem tam wyżej że trzeba wchodzić w związek bez miłości. Jak to jest, czy trzeba koniecznie sobie kupić kota jak się jest starym kawalerem/panną? Wolałbym królika miniaturkę, albo nawet dwie żeby się o króliczyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W schronisku pytają zawsze jakiego psa chcesz, z jakimi cechami charakteru itd. Nie ma takiej opcji, żeby trafiła Ci się wredna sucz :D Mam drugiego psa ze schroniska i wiem co mówię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak bym wolał chomika, nie trzeba z nim wychodzić choć niektórzy wychodzą i się te chomiki potem wieszają na tych sznurkach, ale co poradzić. Idę spać, dobranoc paskudy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomika też mam... nie polecam, potrafi ugryźć do krwi i jest generalnie wredny... :P Nie ma tego po mnie - żeby nie było :P Dobranoc Paskudniku :P i Dobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka na studiach
singiel po studiach masz kogoś bo mi się nie chce czytać 60 stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, co to za nius? Może jakoś Ci pomożemy... Albo chociaż dodamy otuchy :) Singielko Singiel ma nas dwie tylko albo aż... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą może już nie, ale niegrzeczną - zdarza się :P No właśnie nie wiem... Singielka wracaj, Singiel szuka kontaktu z Tobą:P Ale byłby numer gdyby była z Twojego miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×