Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

noo widze, ze singielek powrocil:-) ja siedze w domku i odpoczywam po wczasach.... do tego maly remoncik z meblami robie ... co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, ale robię wszystko żeby zmiany były... i w sprawach zawodowych i prywatnych... Ale wszystko w powijakach na razie... Singielos nie jesteś singlem? Wyrwałeś jakiegoś lachona na Woodstocku? :D Eeee no, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielku... jak możesz tak pisać... Zraniłeś mnie teraz... To, że życzę Ci dobrze, nie znaczy, że nie zależało czy nie zależy mi na Tobie... Nie uroniłam łezki... Wylałam całe morze łez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! i żeby było mi to ostatni raz ;) Przystojnego nie chcę... ale możliwe, że znalazłam inteligenta... Na razie jest faza czarowania swoją osobą :P Zobaczymy co będzie później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas szukam? Za mocno? A kto powiedział, że szukam... Sam się znalazł, nic na siłę... Co będzie to będzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT JZ
Dajcie mu dupy i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TH is IT JZ wracaj tam na swoj temat😠 a was witam w ten deszczowy wieczorek... troche nudno dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś zjeżdżaj stąd, głupoty pisz gdzie indziej... 😡 Dobrze wreszcie tu zajrzała... :) Deszczowy? U nas sucho :) Spadam do łóżka... Bez Singla nudno tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam:-D przez urlop za czesto nie wchodzilam.... ale teraz juz wracam do starych przyzwyczajen i kafeterii:-D Dobranoc Lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Singiel... Ej od czasu do czasu mógłbyś tutaj zajrzeć... Będziesz za nami tęsknić na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek kontakt d ciebie mamy, ale tutaj tez nam sie dobrze pisalo tak wiec.... wchodz tylko na nasz topik:-) Lady napisz co u ciebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, myślę, że było Ci tu dobrze z nami :D Dobrze u mnie brak nowości... wszystko po staremu :) No może optymizmu więcej... :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxoxoxoxooxolilililah
sznur zawsze pomaga przy wiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel sam jesteś burak :D Nie odezwiemy się bo i Ty milczysz :P Dobrze, kajdanki odpadają :P Za dobrze by miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście mnie we dwie wzięły na raz i w kajdany .... :D Iiiihhhhaaaa !! :D :D Wreszcie poczułbym że żyje :P Swoją drogą czy da się mnie tak na prawdę uwiązać? W zasadzie jeszcze się żadnej nie udało, wciąż latam na wolności hłe hłe hłe ;) No ale pisać mi tu moje Buraczki cukrowe najsłodsze co tam u Was? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×