Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

a co wy się tak smutacie?? :) Ja też jestem sama jak palec, jakoś trzeba z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma byłych... nie sądzilem że może to mieć zalety! :D :D Lady daj spokój, Nie ma się czym przejmować. Jeszcze znajdziesz swojego księcia w srebrnej zbroji na walecznym rumaku :) Cześć Dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś już znalazłam, niestety też mnie olał... 100% mi nie jest źle samej, tylko nie rozumiem dlaczego faceci którzy byli nic nie warci mają dziewczyny a ja niby ta super i w ogóle ahhh, nie mam nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyJeyJey nie powinnaś się przejmować tym że twój były założył rodzine, przecież miał prawo do tego i na pewno nie ożenił się z kimś na złość tobie. :) taka kolej rzeczy że ludzie się pobierają :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady nie zymykaj sie w samotnosci masz tam kogos kolo siebie? Singiel to ma zalety i wady:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj jakaś nieszczęśliwa... sorry, że Wam smucę... Kurde, żeby nie miał satysfakcji, że mi dokopał, wysłałam życzenia ślubne... Podziękowali i zaprosili mnie do znajomych... Kurde chyba pousuwam wszystkie konta,które mam, przynajmniej nie będę się wkurzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady bo zazwyczaj zajebiste kobiety są za dobre i dlatego są same :D tak jak ja i ty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% nie rozumiesz mnie... :( Singiel, na prawdę w tym momencie Ci zazdroszczę, że jesteś totalnym singlem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyJeyJey trudno jest zrozumieć smutną kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% jednak mnie rozumiesz :) Skoro dobre nie mają wzięcia, trzeba zostać zimną i wredną suką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady chyba tu jestesmy ,zeby cie wysluchac nie tylko sie smiac:-) dobrze zrobilas ,ze wyslalas im zyczenia w ten sposob dalas do zrozumienia ,ze cie to nie obchodzi co on robil, to przejdzie Lady tylko potrzebujesz czasu. Odreaguj jakos, wyjdz wypij czy nie wiem co... szkoda, ze nie jestem z twojej miejscowosci juz bym cie wyciagala z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady dokładnie :D:D singiel a mnie też będziesz pocieszał?? :P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytul mnie singiel... w pół godziny nie dałbyś rady nawet przylecieć ze Szczecina :P Dobrze-------> wiem że przejdzie... musi przejść, ale to jego zagranie było jakbym dostała policzek... Wypiję sobie piwko wieczorem... ale niestety jedna przyjaciółka jest daleko a druga uczy się na obronę... :/ No Singiel i zimna suka... Chyba zimny pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyJeyJey możemy wypić sobie razem tyle że na odległość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel studia niby masz
ale 1 strona i 18 pokazuja koszmarne błędy ortograficzne ,mam wrażenie jakbym czytała gimnazjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja kupilam sobie biale winko bede pila za twoje zdrowie dzisiaj, ale jak tylko sie bede mogla urwac to przyjade sobie wypic z toba Singiel znowu odstraszyles potencjalnego przystojniaka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 % skąd jesteś? Ej to moze dzisiaj wieczorem wszyscy sobie coś popijemy w zależności kto co lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×