Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Gość szałowa szałowa lala
w sensie ze nigdy nie mialam stalego faceta.byly jakies przelotne znajomosci...ale na tego JEDYNEGO nie moge trafic...jestem z Poznania a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel nie będę Ci tłumaczyć o co chodzi z foremkami, bo jesteś dużym chłopcem i powinieneś wiedzieć o co chodzi :P Zarywasz do Dobrze... czuje się zdradzona, trzeba się napić.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady co z tego że jestem dużym chłopcem jak mnie miłośc omija szerokim łukiem i nie znam sie na foremkach... to nie ferr...:( A zarywać będe jak mnie tu zostawiasz samego na pastwę wygłodniałych samic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałowa szałowa lala
grzeczna:) przelotne w sensie ze krótkotrwałe znajomosci z ktorych nic nie wyszlo na dłużej:( i nie łączyl mnie z nimi sex jak by co-ja sie szanuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałowa szałowa lala
lady Ty tez wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałowa szałowa lala
masakra,że co?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Wlkp :) Nie no Singiel, gdybyś był stąd to byłbyś mój :D Ej no, ja też się szanuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to bylo dla mnie dumą,ale w tym wieku juz nie jest...ale z drugiej str.nie chce tego zrobic z byle kim....a znowu jak spotkam fajnego faceta to boje sie ze mnie wysmieje albo wlasnie ze mnie zrezygnuje bo nie jestem doswiadczona w tych sprawach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szałowa... Ty sie obawiasz że Cię ktoś wysmieje.... mnie pare razy wyśmiano i wiem jedno na pewno że tacy ludzie to ostanie buraki i patałacyh. Poza tym wcale nie musisz mówić że jesteś z wiankiem :) Przynajmniej nie na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szałowa lepiej nic facetom nie mówić o dziewictwie, wtedy nic nie powiedzą...może nawet nie zauważą... Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady a co to znaczy "byłbyś mój" ? :D Mam przyjechać do wielkopolski? :P Nie zgodzę się z tym że ma nie mówić, jak się trafi normalny to powinna ale zdecydowanie NIE za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem żaluje ze nie zrobilam tego z kims wczesniej i nie potraktowalam tego jak przygode tylko czekalam,az w koncu zjawi sie TEN....a teraz moze sie okazac ze TEN w ogole sie nie pojawi i do smierci bede nietknieta:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś tylko roczek starsza ode mnie :) Nie no, ok... powiedzieć ale jak już facet będzie zakochany w Tobie po uszy. Faceci chyba lubią rozdziewiczać, lubią być z kobietą która była tylko ich i nikogo więcej... Facet głupi wyśmieje, a facet mądry będzie dumny, że ma kobietę, która się szanowała i tego nigdy z nikim innym nie zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to chyba nie jest tak jak piszesz. To jest kwestja dojrzałości. Im starszy facet tym mniej uwagi bedzie zawracała na wianek. Myślę że trzeba sie wystrzegać tych chłopaków co właśnie robią z tego wielkie hallo nie ważne w którą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel gdybyś był tutejszy to zakręciłabym się koło Ciebie bo sensownie gadasz i całkiem fajnie wyglądasz :) Gdybyś zrobiła to z byle kim to mogłabyś tego żałować... To nie jest hańba, że jesteś dziewicą i nie powinnaś robić z tego kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze -----> przepraszamy.... Może Ty się wypowiesz i przemówisz jakoś do rozsądku nowej koleżance... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×