Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydki2e02

życie jest niesprawiedliwe dla brzydkich

Polecane posty

Gość brzydki2e02

niestety jestem raczej brzydkim facetem. mam 25 lat i nigdy przez to nie miałem dziewczyny. Nawet żadnej nie trzymałem za rękę i sie nie całowałem. Wielokrotnie próbowałem podrywać dziewczyny, nawet te mniej urodziwe ale każda mi mówiła, że możemy zostać znajomymi bo nie jestem w ich typie. Stwierdzały też, ze mam fajny charakter i tylko tyle. mój znajomy z liceum jest natomiast moim przeciwieństwem. jest bardzo przystojnym facetem. Kiedy gdzieś idziemy to laski się do niego lepią, natomiast ja się czuję jak piąte koło u wozu bo nikt kompletnie nie zwraca na mnie uwagi. jestem wtedy jak powietrze. ten kolega nie musi się nawet specjalnie starać o względy kobiet to one same go podrywają i idą z nim do łóżka pomimo tego, że je tylko zalicza. najgorsze, że wiele z tych lasek ponownie stara się o jego względy. I to wszystko dlatego, że on świetnie wygląda a ja nie. Jeżeli chodzi o charakter to te laski które z nim spały to żalą się jaki on pusty itp, ale pomimo tego nadal mu się pchają do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydki" to pojęcie względne. A już tak myśląc o sobie, poszukaj i lepiej na szybkości zarezerwuj (bo jest masę chętnych) sobie miejsce na "poniatoszczaku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm222222
co to jest poniatoszczak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababababa
Most Poniatowskiego w Warszawie, samobójcy lubia to miejsce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś skłonny
pokazać swoje zdjęcie? Mówię to najzupełniej przyjaźnie, nie chce się z ciebie śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant dupy jak to gruba
pamiętam cię jako wysoką zgrabną laskę. Co to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsesss
gorzej ma brzydka kobieta niz brzydki facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napisz jakiś przewodnik dla samobójców. Warto :) Nie jednego przerazi sam fakt dotarcia do celu a i tych bardziej ambitnych też po drodze może spotkać jakaś miła przygoda, która sprawi że zapomną o celach swojej podróży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123pb
Autorze pokaz zdjecie bo wydaje mi sie ze troche przesadzasz mowuac o sobie ze brzyki jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123pb
no i co.. to ni musisz ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaznikTexasu
Sam do najpiekniejszych nei naleze, mam duzy okropny nos, ktory wyglada jak nos malysza, do tego jestem chudy, nosze okulary mam pryszcze, a jak cos na siebie ubieram, to wyglada to jakby wisialo na wieszaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk_89
Ja się bardzo pocę, mam żółknące paznokcie u nóg i odciski na nich jakbym miał z 90 lat, ponadto smierdzi mi z ust i mam połamane zęby. Jestem trochę przygarbiony, niby szczupły jak normalny ale mam wielki brzuch (jakbym był w ciąży). Często mam niestrawność i puszczam wiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze lubimy
Ja pierdolę. A jest tu ktoś ładny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, lubię mieć pełny oraz sytuacji a to wiąże się z tym że muszę oglądać pewne rzeczy, których tak naprawdę nie che. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michail Pravda nl
Np. zaganiacza taty jak chłoszcze mnie po moim krzywawym obliczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123pb
Dawaj fotke autorze i nie peniaj.. my ci prawde pwoiemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhvlivhr
brzydki, radze zainwestowac w styl, fajne ciuchy, to bardzo pomaga. sam sie lepiej poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda jako nędzny żuk gnojanek, odchody wiewórek zdecydowanie mnie przerastają :( przekonałem się o tym osobiście jak próbowałem utoczyć z pozoru przyzwoicie wyglądającego chomiczego gówna, kulę i to nie byle jaką tylko z numerem "8"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×