Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

BABSKIE PIFFKO NA LATO-WASZE TYPY

Polecane posty

nie mam jakis konkretnych typow, ale ogolnie lubie jak to piffko jest takie bezowe jak herbata, nie calkiem jasne, ani calkiem ciemne, ma w smaku sporo goryczki z lekkim przeswitem slodyczy, jest metne i chlodne, ale nie lodowate. takie piffka najczesciej trafiaja sie w browarkowych karczmach, rzadziej w butelkach. ale ogolnie i tak wole winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogólnie nie lubię piw typu
desperados czy redsów, gingersów itd. Najbardziej lubię zimną warkę czerwoną lub heinekena. Jak mieszkałam w Holandii to uwielbiałam Amstela czerwonego i jak dotąd jest to najlepsze piwo jakie piłam ale teraz niestety nie mam okazji go kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowy ciechan
dobrze schłodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśkaaa
Ja kiedys tylko specjala czarnego piłam,ale teraz to bardzo mi zasmakowal desperados(jak dla mnie to po prostu pyszny :)) i karmi kawowe,redsa to tylko żółtego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko mam...
Karmi black :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
desperados,czerwona wareczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie guinessa,ale jest drogi. Ciechana tez lubie,najbardziej zielonego,potem zoltego:) Desperados tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze slaska i u nas niestety ciechana nie ma:( Jak widze ,szkoda.Jesli nie mam piwa smakowego pod reką pije piwo z sokiem malinowym. A jakie drinki na lato polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwa najlepsze trunki alkoholowe to: setka wódki do literatki a reszta to sok jabłkowo-miętowy ,kostka lodu zaczepisty smak ,świeży ,wóda nie grzeje w przełyku :D drugi to likier Sheridan's z wodą niegazowaną i trzy kostki lodu ,superrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
desperados

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GóRSKIE, 9% :):) Poważnie: *żywiec *Lech *Tyskie *Redd's cytrusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×