Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2236

Ludzka podłość mnie dobija...

Polecane posty

Niestety życie mnie już kilkakrotnie cięzko doświadczyło i zdałam sobie sprawę z tego jacy ludzie są podli...naprawdę mam wrażenie, że wiekszość jest podła...napewno wiekszość z Was ma np złe przeżycia z pracy, np podkładanie świni przez współpracowników itd...Np ostatnio słyszałam w sklepie z ciuchami jak dwie pracownice obsmarowywały przed szefową inną dziewczynę, której akurat nie było w pracy a jak ta szefowa już wyszła to jedna do drugiej powiedziała "dobrze jej tak"( w sensie tej trzeciej pracownicy) i mnóstwo tak naprawdę innych przykładów mogę podać...i pomysleć, że wiekszość z nich chodzi do kościoła i ma się za wieżących..czy nie przeraża Was ludzka podłość?? mnie tak bo nigdy nie wiadomo na kogo jeszcze można trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
no ale ty sama tu siedzisz i bsmarowujesz ludzi - co z tego ,ze anonomowo ? to moze zacznij od siebie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem podla
wiec nie skomentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry, nie podałam z imienia i nazwiska o kogo chodzi, nawet miasta nie podałam a ja droga kostko rosołowa nie mam sobie nic do zarzucenia, nigdy nie zrobiłam nic podłego, nie liczę oczywiście jakieś drobnych rzeczy typu danie kosza facetowi czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
a ty uwazasz ,ze tylko obgadywanie personalne sie liczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
no ,tak - po prostu jesteś istnym cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sama jestem podła: a co takiego zrobiłaś?? czy dobrze Ci z tym w życiu?? tak z ciekawości pytam, dobrze jest poznać anatomię takiej osobowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostko rosołowa wypad z tego forum jak nie rozumiesz o co mi chodzi...nie jestem żadnym cudem, tylko zwykłym człowiekiem ale podłosci nie mam na swoim koncie...może Ci powiem co mnie np spotkało w życiu: byłam kiedyś na stażu w Urzędzie Miejskim i był tam konkurs na jedno stanowisko, był test do napisania i ja go napisałam najlepiej (wiem z pewnego źródła) a ponieważ na to stanowisko już była ustawiona osoba a ja byłam nie na rękę to oskarżono mnie o oszustwo, wyzwano mnie od ludzi bez etyki itp i zapędzono dalej do parzenia kawy paniom z tego wydziału a jak sie zbutnowałam i chciałam przenieść do innego to chcieli mnie wykopać pod pretekstem, że nie nadaję się do pracy biurowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjament
a moze rzeczwiscie sie nie nadajesz ? czemu wszyscy byli winni tylko ty nie ? i co to za " pewne źródło "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
co za podły naród - ....nikt sie na tobie nie poznał .... biedactwo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, no comment...nie będę się rozpisywać co do wszystkich detali bo trafiają się niedowiarkowi.. o tym, że napisałam test najlepiej dowiedziałam się wydziału kadr bo zakumplowałam się tam z jedną dziewczyną, i ona mi powiedziała bo sama te testy sprawdzała natomiast nie wiem czy jest ktoś kto by się do pracy biuorwej nie nadawał..ja napewno się nadaje, bo jak sekretarki nie było 3 tygodnie to ja sama w tym sekretariacie siedziałam i całe to buiro prowadziłam i nie było głosów narzekania, wszystko było zrobione na czas i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kostko rosołowa?? chyba masz szczęście w życiu i dopóki nie będziesz miała tak, że będziesz się starać, bedziesz miła dla innych itd a ktoś Cię mimo tego zgnoi bo ma taki kaprys to chyba nie będziesz weidziała o co mi chodzi także lepiej zmień forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjament
czyli konkurs w Urzędzie Miejskim oceniała " jedna dziewczyna z działu kadr " z którą sie zakumplowałaś - i to ona autorytatywnie stwierdziła, ze twój projekt był najlepszy . A uzasadnila to jakoś - czy moze jej sie kolor teczki spodobał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłość kobiet już mnie w ogóle nie zaskakuje ani nie przeraża. Każda kobieta tak się zachowuje. Jedynie mężczyźni trzymają poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia oka
a mi w pracy podłożono świnie i wyleciałam niesłusznie przez zawiść innych pracownic staram sie zapomnieć o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjament
i wierz mi - są ludzie , ktorzy nie nadaja sie do pracy w biurze . Ludzie nie umiejący współpracować z innymi , nie tworzący zespołu , kłótliwi , hałaśliwi , niekompetentni , brudasy , nie potrafiacy pracować s stresie - jest mnóstwo powodów dla których nie kazdy sie nadaje do takiej roboty . A moze tobie sie wydawało ,ze to inni maja sie przystosowywać do ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyjament Ty chyba masz jakiś problem...dlaczego ciągle podważasz moje zdanie, co?? ta dziewczyna z kadr tylko sprawdzała testy po czym na podstawie punktów zostały wyłonione osoby, które miały ich najiwęcej i które przechodziły do dalszego etapu, to znaczy rozmowy kwalifikacyjnej w naszym wydziale już, nie chodziło tu o żadnej projekt młotku tylko test z wiedzy: a,b,c,d to chyba każdy na podstawie klucza mógł to sprawdzić nie?? co do pracy w biurze to nie życzę sobie tego typu aluzji bo potem pracowałam jeszcze w dwóch innych buirach i akurat byli zadowoleni bo dostawałam komplemety a sstyl pracy mi się nie zmienił, po prostu w tamtym wydziale pracowali podli ludzie i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjament
pracowałaś - ale już nie pracujesz ? ciekawe dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego, że faceci trzymają poziom to nie byłabym taka pewna: mam teraz takiego kolege na studiach, który udawał przyjaźń tylko po to żebym mu pomagała w nauce, robiła ksera, dawała ściągać na egzaminach, dawała notatki itd itp, na moje nieszczęście trochę się nawet w nim zakochałam (wtedy jak tą przyjań udawał) ale już powoli mam to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshhh, palant!! nie pracuję dlatego, że jedno miejsce to znowu był staż, który się kiedyś kończy tak?? akurat ten był raczej bez możliwości zatrudnienia a z drugiej pracy zrezygnowałam bo znalazłam inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję z samymi mężczyznami i to co opisujecie absolutnie u mnie w firmie nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiku, bo mężczyźni wobec siebie są raczej fair, tzn męska solidarność itp ale w relacjach damsko-męskich faceci też potrafią być podli, widomo...ten temat nie dotyczy tylko życia zawodowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjament
dominik nie pitol - ludzie w prcy nie dizela sie na kobiety i meżczyzn - ale na profesjonalistów i nieprofesjonalistów . proste . panienka ise rzuca jak wesz na kołnierzu ,pretensje kieruje do calego świata - a sama nie lepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ludzie sa podli niestety,potrafia robic i mowic rozne rzeczy,nie baczac na konsekwencje swoich czynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjament
a ty autorko nie jesteś migotką - tylko Buką w jej najgorszym okresie - mam nadzieję,że tylko z charakteru , bo jakbyś jeszcze z " urody " ją przypominała - no , to juz tylko rece składać i oczy do nieba wznosić :)) nie nadajesz sie dziewucha do pracy w biurze i taka jest prawda . dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam panienka upierdliwy skunksie!! nie mam pretensji do całego świata tyko do ludzi, którzy są nieuczciwi a ja jak już powiedziałam nie mam sobie nic do zarzucenia bo dla nikogo nie byłam podła, tak żeby kogoś celowo skrzywdzić i jeszcze miec z tego satysfakcję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jesteś palantem jakich mało!! rzeczywiście jesteś moim pracodawcą żeby ocenić czy nadaję się do pracy w biurze czy nie.. a co do mojej urody miękka fajo to naprawdę nic mi nie brakuje i gdybyś mnie widział to byś się przymilał jak nic fajansiarzu jeden!! niektórzy twierdzą ponadto, że te podłosci co mnie spotkały ze strony coniektórych Pań to własnie dlatego, że jestem za ładna..ja bynajmniej jestem dosyć skromna w tym zakresie, powtarzam zdanie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Migotko :( to musiało bardzo boleć, pewnie sama bym długo przeżywała taką niesprawiedliwość. Nie raz obrywałam przez to, że ufałam ludziom, tak ogólnie, po prostu ufałam, bo żyłam'od kloszem', miałam idealistyczne spojrzenie na świat,a później dojrzewanie, wyjście spod klosza i załamka, dperesja, stany nerwicowe, nie umiałam się odnaleźć, gdy ktoś mnie ranił, czułam nienawiść do całrgo świata i nie rozumiałam jak można np. się zdradzać, być sobie wilkiem... Teraz wiem, wierzę, że ludzie są różni i że nie można wymagać od innych czegoś, czego się samemu nie robi, więc podobnie jak Ty staram się być w porządku i pomagać, gdy mogę. Ale przez brak asertywności też 'oberwałam', bo czułam się wykorzystywana, często ktoś czegoś ode mnie chciał, szczególnie przed sesją, potrafiłam pół dnia spędzić zkanując komuś notatki zamiast się uczyć, a gdy jak czegoś chciałam, nie zawsze otrzymywałam pomoc, bolało, czułam się jak popychadło. Ale i tak wierzę, że warto być dobrym, tylko nie wolno pozwalać sobą pomiatać i przede wszystkim być ok wobec siebie. dominik1000 "Podłość kobiet już mnie w ogóle nie zaskakuje ani nie przeraża. Każda kobieta tak się zachowuje. Jedynie mężczyźni trzymają poziom." To wg mnie też jest podłość (facetów): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4517638&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzimierra
No nie ma co, trafiłas, autorko, akurat na jakaś "wszystkowiedzącą", która sie na tobie poznala (nie mam pojecia, jak, pewnie telepatycznie) i wie, że nie nadajesz sie do pracy w biurze, jesteś złą buką, nie umiesz pracować w zespole, nie umiesz się przystosowac do panujacych gdzieś warunków. Dosłownie duch święty. Mnie sie wydaje, ze niekoniecznie ludzie są podli, bo ludzie są tacy, jak tego wymaga sytuacja. Nie ma ludzi złych ani dobrych. W urzędach panuje jeszcze głęboki socjalizm, więc wcale mnie nie dziwi taki sposób rekrutacji. Dam ci radę - nie zmienisz rzeczywistosci, więc bądx sprytna i zamiast sie boczyć i obrażac na cały świat - pomysl, jak wykorzystac swoje atuty. Gdzie przymknąć oko, gdzie wyrwac sie przed szereg. Szkoda czasu na chodzenie i biadolenie, że ludzie są podli - bo nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×