Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcekupicmeble

Czy kupować meble przez Internet?

Polecane posty

Gość KarolinaPaciorek
Ja kupiłam i jestem zadowolona z zakupu. Meble były zgodne z zamówieniem. Wcześniej możesz zawsze pójść do wybranego salonu i zobaczyć dany model na żywo. Ja osobiście kupowałam meble na raty poprzez i-raty.pl i wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

ja nie mam nic przezciwko kupowaniu przez internet, jedynie trzeba jeszcze mieć sprawdzony sklep. ja na przykład mogę polecić zajefajnemeble.pl mają dość niskie ceny, ale za to jakość na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie tak samo jak przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałam na stronie jokodecor.pl komode, szybko doszla, w realu ladniejsza niz na zdjeciu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaBachleda

Ja akurat nie jestem zwolenniczką wyboru tanich mebli ponieważ wolę kupić je raz a porządnie. Wiadomo też, że nie zawsze budżet na to pozwala natomiast ze swojej strony zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na opcję iRaty.pl dzięki czemu będziesz mogła pozwolić sobie na porządne meble spłacić je w wygodnych ratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto kupować przez internet, ale tylko po sprawdzeniu sklepu. Sporo ładnych mebli widziałam na edinos.pl, takich nowoczesnych i trochę skandynawskich - tutaj https://www.edinos.pl/brzeg jest kod rabatowy dla osób z Brzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ze sprawdzonych sklepów, ja polecam jokodecor.pl jakiś czas temu zamawiałam i wszystko super, bardzo dobre wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix

Tak a czemu nie? Ja zamawiałam meble z Kieleckiej Fabryki Mebli i nie zawiodłam się, bo wszystko zostało porządnie dostarczone 🙂 A różnicy pomiędzy tym co widzialam na zdjecia, a tym co fizycznie przyjechalo nie ma żadnej. A może nawet eiej wyglądają, bo widac że porzadne drewno a nie jakies sztuczne podróby które dobrze prezentuja sie tylko w intenecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolorami mebli które zamawiamy przez internet to bym uważał. Wystarczy otworzyć jedną stronę w dwóch różnych komputerach to już kolory będą się różniły. A co dopiero jaka jest różnica pomiędzy tym co w komputerze i na żywo? Według mnie to przez internet można zamówić meble jak chcemy mieć modułowe i najlepiej w jednym kolorze np. białym.

Jeżeli ktoś szuka mebli na wymiar na Śląsku i potrzebuje porady i wykonawcy to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Meble w sieci można kupić w meble-allegro.pl. Dobry sklep z bardzo dobrą ofertą, gdzie na pewno coś fajnego dla siebie znajdziecie. Mają świetną ofertę i stale ją poszerzają a dodatkowo meble są naprawdę dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Zawsze kupuje meble przez internet, polecam kupowac przez allegro, ostatnim moim zakupem byla sofa w sklepie toblen na allegro wlasnie i ogolnie super kontakt i duzy wybor materialu, kolorow, wszystko robia na zamowienie, polecam sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala

Moim zdaniem, kupowanie mebli przez internet to świetna opcja. Tylko oczywiście w sprawdzonym sklepie, z dobrymi warunkami dostawy,  szczegółowo opisanymi produktami. Łatwo jest się naciąć i kupić produkt złej jakości. Ja np. kupiłam łóżko na sypialniaplus.pl. Mają asortyment znanych producentów, są sklepem, który już długo działa w sieci, a dostawa była bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja zdecydowanie wolę zamawiać przez internet tym bardziej że jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio na luksopl zamówiłam taki piękny stolik kawowy że siedzę i nie mogę się na niego napatrzeć a cenowo wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi kupili na wymiar w internecie, przyszły inne niż zamawiali, odsyłanie i dostarczenie nowych trwało dodatkowe 2 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Ja tak urządzałem z narzeczoną i od początku taka była właśnie nasza wizja. Nie chcieliśmy tego plastiku i szkła. Wszystko jest w drewnie jak góralska chata a meble tapicerowane mamy ze sklepu www.mebel-partner.pl/meble-tapicerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk

Jak się ma sprawdzony sklep to czemu nie. Ja zamawiam z Kieleckiej Fabryki Mebli jak czegoś potrzebuję i zawsze jestem zadowolony i z jakości i z czasu realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez zaistniałą sytuację (covid) pewnie zakup mebli przez internet stał się jeszcze bardziej popularny. Dodatkowo coraz więcej mebli jest typu IKEA - złóż sam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z mężem przez covida też musieliśmy zamówić komodę przez internet. Na stronie się prezentowała solidnie, ale to co nam przyszło do domu- totalne badziewie. Nigdy więcej przez internet nie będziemy zamawiać. Wybór tylko w sklepie stancjonarnym a potem ewentualnie zamówić w sklepie internetowym,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez internet można kupić wolnostojącą szafę( pod warunkiem że mamy blade pojęcie jak jaz złożyć) komodę szafkę na buty itp. Jednak kuchni na wymiar bym przez internet nie zamawiał. Wszelkie błędy pomiarowe, przeróbki i poprawki kto zrobi? Najlepiej znaleźć dobrego stolarza i jemu od a do z zostawić wszystko na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×