Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcekupicmeble

Czy kupować meble przez Internet?

Polecane posty

Gość gość
no jasne, że tak, ja kupiłam meble przez stronę www.minko.co (większość) i nawet udało mi się mieć darmową dostawę. a powiem, że prezentują się megaślicznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet bardzo opłaca się zamawiać meble. To w końcu spora oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znasz dobre sklepy internetowe to czemu nie. Ja kupowałem tutaj http://meble-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowojaa
Wszystko zależy od sklepu internetowego. ja większość rzeczy kupuję przez neta. Meble również - Jeżeli chodzi o sklep to ze swojej strony polecam Kielecką Fabrykę Mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel85
Kupno mebli w internecie to rzeczywiście bardzo dobry pomysł, zwłaszcza kiedy ma się sprawdzony sklep. Moim jest www.zajefajne-meble.pl Ostatnio kupowałem tam komplet mebli do gabinetu i muszę napisać, ze jestem bardzo zadowolony. polecam z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrychowoww
Jeżeli trafi Ci się dobra okazja to pewnie że tak. Teraz większość produktów zamawia się przez internet. Zobacz sobie Kielecką Fabrykę Mebli . Spory wybór w rozsądnych cenach. Ja zamawiałam od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek90
Polecam zajefajne-meble.pl . To tam zawsze zaczynam poszukiwania mebli i bardzo często znajduję, to czego szukam. Kupuję tam już od kilku lat i cały czas jestem zadowolony ze współpracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia Z
tylko na TobiStol.pl ze względu na design ale również i na wygodę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rombik
Ja ostatnio kupiłam i to w bardzo dobrej cenie. Akurat trafiła się promocja więc ciężko było się powstrzymać. Nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na nkmeble.pl dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia, jestem bardzo zadowolona, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczOkazji
Ja również jak kilku innych powyżej komentujących kupiłam meble w Dom Meblowy [ www.DomMeblowy.com ], szczerze polecam, zero komplikacji i na prawdę dobre ceny. Meble solidnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam polecam zakup mebli przez internet. Można sporo zaoszczędzić oraz łatwiej porównać oferty różnych sklepów. Polecam sklep zajefajnemeble.pl . Kupiłam już tam kilka mebli i nadal jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby kupować, trzeba jeszcze wiedzieć gdzie, żeby nie zostać przysłowiowo"wygwizdanym" ja i moi znajomi kupujemy meble na zajefajne-meble.pl i wszyscy jesteśmy zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, lepiej się opłaca bo i nie ma problemy z dowozem, a możesz przeglądać internet codziennie i czekać na dobre okazje :D ja często znajduje fajne okazje w sklepie internetowym Meble-Bogart.pl :) koniecznie zobaczcie ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychylam się do opinii powyżej. kupujemy na zajefajnemeble.pl i jeszcze nigdy nie pożałowaliśmy. wiele promocji, przeogromny wybór i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata567
Jasne, że tak, nie tylko dlatego, że są sporo tańsze, ale jaki jest wybór. Wczoraj dojechały łóżka dla dzieci i kolejny raz nie zawiedliśmy. Następne meble też będziemy kupować na mebledoktor24.pl, jakość świetna, cena też przystepna, a i z realizacją kłopotów żadnych nigdy nie mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam i nigdy nie bylo problemow ani z transportem ani z samymi meblami..u mnie zawsze byla to kielecka fabryka mebli - ich moge smialo polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti2kaka
Kiedyś zamawiałam szafę z Kieleckiej rodzicom i nie narzekają do dzisiejszego dnia. Myślę że można ich śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczOkazji
Oczywiście że warto kupować przez internet meble. Ja kupiłam na www.DomMeblowy.com i zaoszczędziłam 300zł. Meble na żywo wizualnie jeszcze lepsze niż na zdjęciach, a wykonanie na prawdę rzetelne. Mogę szczerze polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaella
Pewnie! Przecież masz 2 tyg. na rezygnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, internet to bardzo dobre miejsce na zakupy, a można kupić w zasadzie wszystko. Na przykład w sklepie www.e-naczynia.pl zawsze kupuje jakieś ciekawostki do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze meble są na zajefajne-meble.pl! i do tego w najlepszych cenach i promocjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi http://indecokrakow.pl/ robili garderobę w sypialni z minimalistyczną przestrzenią do przebrania. Drzwi rozsuwane, bardzo ciche. Myślę, że coś podobnego jeszcze do salonu zamówię żonie. Otwieranie delikatne, garderoba świetnie zorganizowana. Jestem cały czas pod wrażeniem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willma4
Zamawiać :) Ja często kupuję na prawdę super meble dużo taniej niż w sklepie! Osobiście zakochałam się w meblach Edinos. Mają wiele stylowych mebli w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo ze względu na miejsce zamieszkania dają super rabat https://www.edinos.pl/ciechanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamówiłam sobie krzesło przez internet ze sklepu http://www.10chairs.pl/, tak mi było najwygodniej, wybrałam fotel, bardzo sprawnie zrealizowano moje zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od lat kupuję tylko i wyłącznie przez internet, łatwiej znaleźć wymarzone meble i super promocje. Osobiście robię zakupy na zajefajnemeble.pl i zawsze jestem więcej niż zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach online warto zamawiać także tekstylia do domu czy hotelu, godnym polecenia adresem jest www.Abip.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×