Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glos z SERCA

LONDYN samotnosc

Polecane posty

Gość realia londynu
powiem tyle, ze dla Polakow jestem niewidzialna, a dla kazdej innej nacji( nie gustuje w kolorowych) jestem atrakcjyjna kobieta, zarowno z wygladu jak i charakteru. Widzisz cywilizowany facet powie ze kobieta dla niego musi miec to cos, a Polak powie ze wyglad jest dla niego bardzo wazny! I co tu sie dziwic ze siedzicie sami i jeczycie; otworzcie sie troche na swiat, poszerzcie horyzonty a nie praca dom i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tak zawsze uprawialem sport gralem w pilke nawet zaczalem trenowac w znanym polskim klubie jednak kontuzja kolana zakonczyla moja przygode. Po tym zdarzeniu ciagle ciagnelo mnie do sportu ale ograniczylem sie do fitnesu modelowaniu ciala i tak mi zostalo skonczylem technologie zywienia zywienie zbiorowe bo tym sie interesowalem i wyrobilem sobie takie zboczenie ze pociagaja mnie szczuple choc nie wieszaki kobiety. Raza i odpychaja kobiety z obwislym brzuchem z batonem snicersa w reku.. nie bede sie wtajemniczal bo i tak mi sie za to dostanie.. wiem ze to kiedys mi minie przy swojej ukochanej bo wyglad uplynie a pozostanie osobowosc jednak dla mnie liczy sie na dzien dziesiejszy wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
''ale ograniczylem sie do fitnesu modelowaniu ciala ''.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia londynu
no to git, twoja kochana zajdzie w ciaze, urodzi i przy odrobinie nieszczescia pozostanie jej obwisly brzuch i bez snikersa, i co ty wtedy poczniesz? a powiedz cos wiecej o sobie, co robisz w wolnych chwilach oprocz notorycznego machania ciezarkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli macie ripostowac moze pola to chociasz przeczytajcie ze zrozumieniem a dotyczy sie to "noi czemu klamiesz chloptasiu" wyraznie napisalem ze jak sie zakocham to zbedne kg mojej ukochanej nie beda mi przeszkadzac bo nikt nie jest doskonaly a tym bardziej ja . sa gusty i gusciki i kazdy znas znajdzie 2 pololowke :) a jesli nie zycie singlem nie jest zle choc czasem dokuczliwe.. Tak w sporcie OGRANICZYLEM sie do silowni nie rozumiem tej ironi? Nie bede pisal czym sie interesuje co lubie jakie hobby bo nie wiem czy kogos to bedzie interesowalo a po 2 na forum znajda sie takie osoby jak wyzej ze wysmieja ze one sa lepsze bo to itd wole odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikia locha
tp pewnie jestes jednym z tych kolesi u mnie na silowni, ktorzy trenuja swoje szesciopaki, sapia, poca sie....hehehe a oprocz miesni, opalenizny i 26 k w portfelu czym kolega moze sie pochwalic? hobby? o czym np. moglibysmy porozmawiac przy kawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie po pierwsze uzywaj
znaków przestankowych, bo bez nich wychodzi ci bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
czyli szukasz ''wartosciowej'' dziewczyny ,ale zamaist napsiac cos wartosciowego osamym sobie to okresilies sie jako narcystyczny koles ktory ma fisia na punkcie wygladu sowjeo i partnerki i zarabia 26 k................ podalas takie informacje ze normalnie SZOK! a te ktore jakas potencjalna zainteresowan by ciekawi stwerdzasz ze nie warto o tym pisac ..........ale warto bylo pisac ila zarabiasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozna zamienic kilka slow o sobie ale napewno nie na forum. Nie wiem czemu sie tak uczepiles? Wszystko piszesz tak aby mnie pokazac w zlym swietle takim jakim ty to widzisz Nie bede sie tlumaczyl jakim czlowiekiem jestem . Lepiej dla mnie by bylo napisac ze jestem typowym polakiem pracujacym na budowie w londynie konczacy dzien z puszka piwa w reku a jedyne zainteresowanie to piatkowa zadyma na polskej imprezie. Bo jak ktos pisze ze jest zadbany i dba o sobie to od razu narcyz boze w jakich czasch zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia londynu
zapomnial dodac ze nosi gruby lancuch na szyi,a zainteresowania to pewnie filmy amerykanskie z gatunku zabili go i uciekl, i to ogladane w domu bo na kino szkoda pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia londynu
chodzenie na silownie i opalenizna wcale nie koniecznie swiadczy ze o siebie dbasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zobaczysz ładną dziewczynę w Londynie, to możesz śmiało zagadać po polsku, bo to na pewno Polka :) kiedy mnie Polacy słyszeli mówiącą po polsku, to mówili: 'wiedziałem' :P bo Polki są najładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia londynu
oj daleko ci do mojego zycia chloptasiu, ale wszystko jeszcze przed toba, moze kiedys wychylisz nosa poza swoja zone comfortowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daleko mi do zalamania sie po prostu jestem rozczarowany a nawet poirytowany tym ze nie moge poznac w tym londynie pozadnej kobiety z ktora mozna by bylo wyjechac na wakacje pozwiedzac pogadac i w ogole.. zaden ze mnie chloptas mam 27 lat tak wiec twoje slowa sa nieuzasadnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna szuka bestii
wood green ,opalenizna, i nie wyglada jak polak, buehehehehehehe jasne pewnie biora cie za turka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocic latwo a co dalej ? nie chce zalowac ze wrocilem do pl a szczegolnie w okresie kryzysu gdzie wszedzie brakuje pracy... a mi tylko brakuje tej 2 polowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestes niby taki przystojny,bogaty to nie powinienes miec problemu ze znalezieniem dziewczyny.moze problem tkwi w twoim charakterku:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna szuka bestii
ot i masz problem, wrzucilbys jakies zdjecie to cie tu oblukamy, doradzimy gdzie jest problem i wszystkie laski beda twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnosc na wyspach jest straszna wiem cos o tym..ale musisz poznawac nowych ludzi i otwierac sie na nowe znajomosc:)moze twoja wybranka jest gdzies blisko.daj sobie szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mnie zorumialyscie nie napisalem ze jest naj naj naj nie jestem bogaty bo tego nie napisalem :/ nie napisalem ze jestem piekny:/ ze najcudowniejszy napisalem ze dusty moga byc rozne a w tym "anonsie" naopisalem to co widze co bylo znegowane przez jednego forumowicza i nazwano mnie narcyzem. Co do zdjecia to nie widze problemu ale raczej forum nie jest to dobre miejsce.. Gdy nawet zobaczycie mnie to w jaki sposob mozecie pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×