Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glos z SERCA

LONDYN samotnosc

Polecane posty

Gość piekna szuka bestii
ojej a juz myslalam ze bedzie fota...chcemy cie zobaczyc, niewazne czy narcyz czy normalny facet, wiemy ze nie jestes glupi, jakies tam cialko masz wysportowane, jak do tego dolozymy twarz to moze twoja skrzynka zacznie pekac od maili ;)c'mon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsews
A MI SIĘ WYDAJE ŻE MOŻE TO BYĆ SPOWODOWANE ZAROBKAMI W KWOCIE 6 FUNT ZA GODZINĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
to znowu ja....zastanawia mnie fakt ajk to mzoliwe ze tak czesto dzisiaj siedzisz na kafe? gdzie ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
to znowu ja....zastanawia mnie fakt ajk to mzoliwe ze tak czesto dzisiaj siedzisz na kafe? gdzie ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zaczniecie wy wklejac zdjecia ? na forum ? Nie rozumiem tego postu 6f na godzine znow zaczynasz temat o zarobkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreigner
Wyslij fotke, zobaczymy co sie z Toba da zrobic... a przy okazji, jestes rasista?? ile znasz jezykow obcych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
no wolen ,ok...ale spedzic caly wolny dzien na kafe to chyba przesada...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreigner
no i gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
a gdzie spedzasz ten 3tyg. urlop? w pl? gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
jakiej muzyki sluchasz? lubisz britney spears?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego rasista ? dalem powody ku temu aby sadzic ze jestem rasista? Co tak cisniecie o ta fotke ? na forum nie wkleje to nie fotka badz sympatia czy cos w tym rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu klamiesz chloptasiu
a masz profil na jakiejs stronie randkowjej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie posiadam ale nie wykluczam ze zaloze Kazdy jest sposob dobry aby kogos poznac nawet po przesz oglooszenie co uczynilem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gostek, dziewczyny tu zadawaja Ci mase pytan, a Ty nawet nie odpowiadasz, wiec zrobie im ta przysluge i zapytam raz jeszcze. Jakie jest Twoje hobby? masz jakies pasje? Co lubisz robic, czego nie lubisz? Jakiej muzyki sluchasz? Jakie filmy wolisz obejrzec? Co robisz w wolnym czasie? Gdzie pracujesz? Mieszkasz sam czy wynajmujesz pokoj? Jaki jest twoj stosunek do rodziny? :) Twoje ulubione miejsce na swiecie? ulubiony kolor? Co lubisz jesc? A czego nie znosisz? bedziesz dobry jesli udzielisz odpowiedzi na te pytania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zarobkow
Nie bede czepiac, ale wydaje mi sie ze jestes troche zmanierowany I to przebieranie jest twoim problemem Jakbys wybral taka z lekko zweisajacym brzuchem, byc moze bylbys szczesliwszy ... Twoja broszka Do littlesensitive A wiesz ja wiem ze w ten sposob komentuja osoby widzace ubrana jak z bazaru laske Z pryszcami lub odrostami na blond wlosach ewtl tluste ciemne ? Lub tez ubrana w dzins I I bezrekawnik niby pieknosc Moze cos z tego znajdziesz u siebie ? Co jestes taka pewna ze sie z ciebie nie smieja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooo jest bardziej
czy ty szukasz dziewczyny zeby miec ladne fotki w albumie?tak na pamiatke tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie szukam do albumu a do zycia.. hobby sport,kino,podroze,muzyka,sufring po internecie Nie znosze bezczynnosci,hamstwa,prostactwa, Lubie lato nie znosze zimy ale toleruje ja gdyz zima potrafi byc piekna :) Lubie spotkac sie ze znajomymi w tedy gdy jestem w domku w pubie czy tez w klubie .. Pracuje w duzej firmie mam kontrakt nie mam firmy ale jestem zadowolony z mojej pracy choc jest fizyczna niz briurowa :) Zyje sam i z tego wzgledu wynajmuje pokoj choc nie ukrywam milo by bylo wynajac wlasne mieszkanie . Dla mnie byla by to zbytnia rozrzutnosc z wazywszy na to ze staram sie kupic mieszkanie w wlasnym rodzinnym krakowie.Stosunek do rodziny jak tylko mam urlop jade do rodziny co moze o czyms swiadczyc choc nie jestem mami synek .. Ulubione miejsce na swiecie krakow choc bylem na lazurowycm wybrzezu i rownierz mnie urzeklo.. Jem wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlesensitive jesli tak wygladasz to napewno nie mialas takiego problemu jak ja gdyz nie wiem dlaczego ale kobiety maja latwiej. W koncu wy wybieracie nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spoko! :) Dales w sumie juz jakis obraz siebie w swoich odpowiedziach. Mozna sie doczepic Twojej ortografii i stylistyki, ale jak znajdziesz rowna sobie, to jej nie bedzie to przeszkadzalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie przesadzaj. Nie wiesz gdzie postawic przecinek, a gdzie kropke? Nie wiesz czy wyraz pisze sie razem czy osobno - to takie podstawy i daja po oczach. Jesli wiesz co mam na mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze dales foto w stopke. :) No i fajny z Ciebie facet. Znaczy sie w moim typie na pewno nie, ale nie mozna oceniac czlowieka tylko po wygladzie. Na pewno kogos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie mam problemy z nawiązywaniem kontaktów, nie mieli natomiast mężczyźni z tym problemów, którzy mnie zaczepiali - ani razu nie zaczepił mnie Polak natomiast... zawsze obcokrajowcy. A zdjęcie to profesjonalna sesja, na co dzień nie noszę tyle makijażu i nie umiem ukryć piegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×