Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

Dobra, kto pogada?Bez gnoju prosze

Polecane posty

Gość żadna
A o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_ona
o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat wciąż bez baby
Jaki kolor jest w tym sezonie modny, czemu lansuje się sukienki typu bombka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mody to akurat uwazam, ze ubieranie sie w to co "jest modne" to totalny bezsens, osobiscie ubieram to w czym sie dobrze czuje, nie zwracam uwagi na to czy jest to modne czy nie, moda dla mnie ma bardziej wzgledny charakter. Czym sie interesujecie? moze od tego zaczniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do tych sukienek bombka, zobaczylem je sobie na google images no i calkiem niezle sa. Na pewno lepsze niz mini, te bombki maja przynajmniej jakis element niewinnosci, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_ona
nie obrzucamy się gnojem, jak mniemam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jakiś szczególnych zainteresowań no :( i co teraz będzie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowanie, jejeje, standardowe pytanie. potem - twój ulubiony kolor, książka, film, co lubisz jeść, ii muzyka.... bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat wciąż bez baby
idę stąd nie chcecie gadać o sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac "bez gnoju" wyrazilem swoje pragnienie normalnej, zdrowej, pelnej kultury i zrozumienia gadki , a nie tego co tu czesto mozna dostrzec- ja nazwalem to gnojem, bo gnoj smierdzi i odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wyjasnieje, było mi to naprawdę potrzebne. apropo moich zainteresowań to.. hm.. lubie robic wszystko a najlepiej nic. co nie oznacza ze jestem próżna. po prostu robie to, na co w danej chwili mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zainteresowanie, jejeje, standardowe pytanie. potem - twój ulubiony kolor, książka, film, co lubisz jeść, ii muzyka.... bleeeee" Zainteresowanie to dobre pytanie, kolor mnie w ogole nie interesuje, ksiazka- tez raczej mnie to nie interesuje, bo generalnie prawie w ogole nie czytam, ale pytanie nie jest zle jesli oboje bysmy czytali, co do filmu to chyba kazdy cos oglada- moj ulubiony film to "Lot nad kukulczym gniazdem", ale lubie tez mase innych i widzialem duzo. Lubie kino amerykanskie, badz co badz ogolnodostepne i nie jest takie tragiczne jak sie wie co obejrzec. O muzyce pogadac tez mozna, slucham duzo, ale nie znasz nic z tego czego slucham najprawdopodobniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "ja"
ja chętne pogadam a o czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi po prostu, że są to takie standardowe pytania, zawsze to samo i tak w kółko. nie piłam do ciebie. zainteresowanie - z tym u mnie kiepsko, lubię różne rzeczy w zależności od samopoczucia, chwili, dnia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie bylem. Uwazam, ze lepiej nie zaglosowac, niz glupio zaglosowac, a jako, ze nie bardzo mnie polityka interesuje jak narazie to moje uczestnictwo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimba
wojownik widzę że jesteś mądrym człowiekiem ...uff jak to zabrzmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×